Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Pani.Kara

okropne mdłości... :(

Polecane posty

Jestem w 7 tc. Od jakiegoś tygodnia męczą mnie straszne mdłości i już sobie z nimi nie radzę :o Ponoć najwcześniej przechodzi ok 16 tc. Jak sobie z tym radziłyście? Dodam, że moje mdłości trwają prawie cały dzień z krótkimi przerwami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
ja je mialam od 6tc az do konca lekka ulge dawaly napoje gazowane najbardziej coca cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lindapinda
ja sobie nie radzilam Cały czas lezalam plakiem i mialam ochote umrzec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Junnniii
Noo ja jestem na koncu 5tc i tez mam mdlosci, z dnia na dzien jest gorzej... mdli mdli i jeszce raz mdli :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja w ciazy rowniez
cierpialam z powodu mdlosci. czesto tez wymiotowalam meczylam sie az do 17-19tyg. nie raz zdazylo mi sie zaslabnac w autobusie kiedys nawet zwymiotowalam na faceta bo nie zdazylam dotrwac do najblizszego przystanku ale obciach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam to samo. Nie mogłam wyjść z domu bo rzygałam :-o Szczególnie gdy czułam zapach papierosów. Wyczynem była wyprawa do sklepu czy na spacer. Kilka razy obrzygałam klatkę schodową, nie raz musiałam prawie w locie wyskakiwać z auta bo mnie dopadło a na uczelni 2 razy nie przystąpiłam do egzaminu bo przed wejściem do sali miałam atak rzyganka. Trwało to prawie do 6 miesiąca. Awersja do fajek pozostała do końca ciąży. Nawet gdy ktoś zapalił 500 metrów z dala ode mnie to czułam i od razu haft. Moja metoda? Nic nie działało. Też leżałam prawie plackiem i starałam się unikać wszelkich sytuacji przyprawiających mnie o mdłości. Najbardziej pomagało świeże powietrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja równiez leżałam plackiem przez 3 miesiące i wiaderko stało obok łózka wiadomo po co.. bo do łazienki nigdy nie mogłam zdążyc, a i nie miałam nawet sieły sie podniesc. Chwilowa ulge przynosi coca-cola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szpindlerowy
w ciazy wymiotowalam od ok8tc do konca, ciagle, na widok jedzacych ludzi, jak poczulam zapach jedzenia, no i bez powodu tez, ok10razy dziennie, troche lepiej bylo po 5mies, ale jakos szybbko sie przyzwyczailam i nie meczylo mnie to tak bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiciaaaaa
ja jestem obecnie w 17tc i jeszcze czasami mdlosci i wymioty sie pojawia,ale to juz nie codziennie jak na poczatku ja mialam mdlosci i wymioty od 5 do 15tc niestety okropny czas,musisz to przejsc nie ma innej rady,ale sa pewne sposoby na mdlosci,ale czy pomaga tobie nie wiem musisz próbowac,bo mi żadne z tyvh sposobów nie pomogło nie zagładzaj sie jedz cos zanim wstaniesz z łózka migdaly jesc herbata imbirowa banany napoje gazowane ale nie przesadzac jablka nie wiem czy cos jeszcze mi to nie pomagalo moze na 5 min tak na dluzej nie,ale innym to pomaga wiec probuj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja jestem na początku 3 tyg. i mam mdłości jak cholera , które zaczęły sie w dzień spodziewanej miesiączki, co prawda nie zygam, ale i nic nie jem, chociaż czuje ssanie w żołądku, mam non stop podkrążone oczy i wyglądam jakby mi przybyło z 5 lat:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana wiem co przeżywasz :o przez te mdłości zbrzydła mi ciąża :( Ale jest jeden środek jak dla mnie fantastyczny-nic nie pomagało, i niestety dopiero w 3m-cu poprosiłam o coś ginekologa i przepisał mi TORECAN -czopki na nudności, naprawdę potrafiły zdziałać cuda :) zacżęłam żyć w miarę normalnie dzięki nim !!! gdy ich zabrakło znów zaczynał się koszmar-mało ich jest w opakowaniu a lekarz może max pzrepisac 2 opakowania, chodziłam do zwykłej przychodni i mi lekarka pierwszego kontaktu mi przepisywała :) KONIECZNIE SOBIE JE KUPCIE DZIEWCZYNY ZOBACZYCIE RóZNICE!!! poczytajcie w necie o nich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lakukaraczapppp
ale super ze przedmowczyni napisala o tych czopkach, sprawdziłam w necie, dzwonilam do gina i powiedzial zebym przyszla po swietach po recepte :) powiedzial ze pomoga :) dzieki wielkie -Marys-, moze wreszcie odetchne bo nie mam zycia teraz:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bershkaa
tyle,ze tych czopkow nie mozna stosowac w nieskonczonosc... ja wymiotowalam jak za dlugo czegos nie zjadlam albo z kolei jak cos zjadlam wiec tak czy tak bylo zle najgorszy okres w moim zyciu ale oplacilo sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny dziś sie porzygałam pierwszy raz, przecież to nienormalne cholera tak na początku ciąży??????????? wszędzie czytam ze babki maja mdłości od 7, 8 tyg, a u mnie dopiero tydzień po okresie ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×