Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość dumny pan

W kobiecie interesuje mnie tylko ciało

Polecane posty

Gość dumny pan

potrzeby duchowe zaspokajam we własnym zakresie, jeśli chodzi o kobiety to służą mi one jedynie do zaspokajania potrzeb ciała kobieta nie jest partnerką do dyskusji, czy współpracy tylko seksualną zabawką, którą żegnam natychmiast po seksie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację, mnie również panowie służą tylko do zaspokajania popędu sexualnego. rozmowa z nimi na konkretne tematy np. na temat kwasu cyklopentanoperhydrofenantrenowego doprowadza mnie do szału, nie mają nic rzeczowego do powiedzenia! wolę zatem nimi się poonanizować i popatrzeć na ich piękne pupy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabulok
Drogi autorze tematu, skoro tak gardzisz kobietami, a jednocześnie uprawiasz z nimi sex, to znaczy że nie masz szacunku do samego siebie. Ja nie uprawiam sexu z facetem którego nie szanuję, gdyż byłoby to poniżej mojej godności ! Facet musi budzić mój podziw nie tylko fizyczny, ale przede wszystkim umysłowy, żebym oddała mu swoje ciało. Jesteś zwykłą szmatą kolego :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
bulok czy muszę mieć szacunek do serka który zjadam na śniadanie? nie myl i nie mieszaj seksu i żądzy z relacją duchową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
Jesteś takim samym przedmiotem, jak kobiety są jako przedmioty traktowane przez ciebie. Idź się wystaw na promocję i skończ zaśmiecać forum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabulok
Zasada jest prosta, gardzę kimś, więc nie zniżę się do oddania mu swojej świętej cipki ( w Twoim przypadku penisa ). Ty się zniżasz, nie masz szacunku dla samego siebie. Gdybyś miał - nie tknąłbyś tych tępych suk nawet kijem ! A skoro wszystkie kobiety to tępe suki jak twierdzisz, to przerzuć się na facetów lub jedź na ręcznym, zachowasz w ten sposób godność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
kobieta jest to mobilny futerał na penisa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Xiądz Proboszcz
BOGA W SERCU NIE MACIE!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
bulok tak się składa, że jestem hetero i mimo, że nie uważam kobiet za najwyższą formę istnienia są mi niezbędne, bo mam swoje potrzeby :classic_cool: ps. niektórym kobietom szmacenie zdecydowanie się podoba, zdziwiłabyś się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaa....
to dawaj!chcemy się zdziwić!! opowiadaj o tycgh swoich futerałach!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabulok
Wiem że niektórym kobietom szmacenie się podoba, właściwie mogłabym zaryzykować stwierdzeniem, że dzisiaj większość kobiet to szmaciska. Ale uwierz mi, jest też inny rodzaj kobiet, inteligentne, bogate duchowo, rozgarnięte, uczciwe i mające w dupie kasę faceta, jest ich mniejszość, ale są. Masz po prostu pecha że na taką nie trafiłeś, widocznie obracasz się w nieodpowiednich kręgach. Jak to było powiedziane w "Psach" : Bo Ty szukasz w rynsztoku... a ja swoją Mariolkę poznałem w bibliotece :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
sęk w tym bulok, że ja nie szukam kobiet do tzw. związku - jeśli chodzi o kobiety interesują mnie ich warunki, kobieta - jak już wspomniałem - nie jest dla mnie partnerem do dyskusji (ze względu na jej ograniczenia) tylko obiektem do rżnięcia :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaa....
I co w tym momencie nie masz co rżnąć ,że tu siedzisz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandrabulok
Tak ? To po co ze mną teraz dyskutujesz :D ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaa...
a może to one ciebie "rżną" a ty masz radochę:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
w tym momencie jestem w pracy i zastanawiam się który numer wybrać z mojej złotej księgi tel by puknąć coś dziś wieczorem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
bulok żebyś nie miała złudzeń, bo myślisz jak pensjonarka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedroneczkaaa...
złotej księgi?:D:D to może poknij sie w łeb i zadowolisz wszystkie na raz:classic_cool: uważaj żebyś sie nie pogubił.z jedną laską do sexu to mały problem ale z całą księgą to już gorzej!:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
biedroneczka przy jednej dziurze to i kot zdechnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i co te twoje "dziury" wiedzą o sobie?pewnie nie:classic_cool: wiec co w tym nadzwyczajnego? gdybyś miał swój harem,to było by się czym szczycić,a ty zwykły oszust jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Karagros
Skąd tacy ludzie się biorą, ja pierdolę... Dumny, weź wracaj skąd przyszedłeś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na kimometr pachnie mi to
prowokacją gimnazjalisty-onanisty :D żałosne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dumny pan
oszukujcie się dalej zależni od kobiet zazdrośnicy, ja mam od życia to czego chcę :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yule
No fakt, wymagający to ty nie jesteś. No, ale proste potrzeby dla prostych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rowerka
ale z Ciebie burak Dumny Panie,,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×