Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość samerr

czy podobają się wam? czy te buty to nie obciach

Polecane posty

Gość a ja znowóż kupuję
wszystkie ciuchy mężowi nawet spodnie i nie widzę w tym nic złego on też jest szczęśliwy że nie musi latać po sklepach no i jeśli chodzi o ciuchy wie że ja się na tym znam lepiej od niego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskutantka
samerr po twoich wpisach i lubownaiu sie w widocznych metkch jestem w stanie namalowac twoj portret jezeli nie psychologiczny to na pewno socjoekonomiczny * pochodzisz z malego miasteczka (ewentualnie biedne dzielnice wiekszego miasta) * nie jestes zamozna osoba * nie masz zamoznych znajomych, w towarzystwie liczy sie 'pokazac', zaszpanowac, buty z metka bo 'inazej obciach' * wyksztalcenie max srednie * rodzice sa z klasy robotniczej (pracujacej, na pewno nie profesjonalisci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskutantka
ja wole za takie pieniadze np. zabukowac dwa bilety lotnicze do Wloch i swietnie sie bawic, niz nabywac rzeczy., ktore swieca metkami po oczach, co akurat moi znajomi uwazaliby za obciachowe nie mowie, jezeli masz tyle kasy, ze nie wiesz co masz z nia robic, albo generalnie stac cie na wyzsza polke (ale tacy ludzie sie nie afiszuja) to kupienie takich butow moznaby by bylo uznac za extrawagancje ale jezeli ktos przy dochodach ponizej np 5 tys zl zakupuje takie buty zeby, cytuje autorke @nie bylo obciachu ze z bazaru ' to juz jest zalosne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja nie powiedziałam ze kupowanie mezowi ubran jest złe, jesli lubi to spoko, po prostu mi to nie odpowiada, mojemu facetowi tez nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskutantka
dodatkowo wydaje mi sie ze masz maksymalnie 25 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość friderika
kanciastoporta ale nas to nie obchodzi co ty lubisz co nie lubisz. Nie mów tylko ze cos co ktos robi jest złe bo akurat ty tak nie robisz. Moze ty robisz zle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sammer
25 lat? a dziękuję. Widze ,że nie masz kompletnie wiedzy. uwielbiasz za to obrażac panno dyskutantko. Akurat mamy firmę i nie zarabiamy mniej niz 5 tys, więc nas jest stac i na Włochy i na buty z D&G. Co oko zbielało? perwnie tak bo czuc zadrosc od ciebie na odległość. No ale to akurat twój problemik nie mój.wesołego jajka- o ile cię na niego stac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosanoga
looknełam tylko szybko na te busty i stwierdziłam bez zagłębiania sie w opis że są buty DAMSKIE z BAZARU za góra 30zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama mloda
obciach na maxa... ten 'label' z boku z napisem d&g no wiesz :o straszne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sammer -> "wesołego jajka- o ile cię na niego stac" nigdy przenigdy nie życz już więcej komukolwiek braku jedzenia w święta! czy ty w ogóle pomyślałaś co napisałaś? JAD! ZŁOŚLIWOŚĆ! pomyśl jakie to przykre że istniej ludzie których nie stać na to jajko. nie ważne czy doprowadzili do ego własnymi decyzjami czy może stało się to poprzez inne czynniki. ważne jest to że ci ludzie dzisiaj nie zasiądą z rodziną do śniadania i nie podzielą się jajkiem. dla niektórych takie śniadanie z rodziną mogło by najlepszym prezentem. to nie chodzi o to żeby pokutować i żałować za swoje zarobki i kasę . większość z nas ciężko na nie pracowała. ale jak można czuć się lepszym przez pieniądze? owszem przez osiągnięcia tak ale pieniądze one nic nie znaczą. nie trzeba pokutować za noszenie d&g ale ciebie wysłałabym na rok pomagania ludziom którym się nie powiodło za każdą parę. widać własnie racji trochę w profilu. patrząc pod kontem psychologiczny osoba szukająca poklasku wśród obcych ludzi nie czuje się doceniona przez najbliższych. popracuj nad własną samo oceną. nie musisz być "głupia kobieta" tylko porostu napraw to o zmusza cie do wywyższania się ponad innych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dyskutantka
samerr nie chcialam nikogo celowo obrazic ale wydaje mi sie, ze wiekszosc ludzi z tego typu podejsciem do metek (warto kupic taka, ktora jest widoczna zeby obciachu nie bylo) no wiec wiekszosc tego typu ludzi pasowaloby do opisu ktory odmalowalam wczesniej zapewniam Cie ze nie zazdroszcze juz nawet nie drazni mnie ,kreowanie swojego wizerunku' i podnoszenia wlasnej wartosci metkami, bardziej mnie wkurzaja Ci cwaniacy ktorzy zbijaja kase na naiwniakach (np. na Allegro) masz firme? fajnue, chociaz zastanawia mnie jaka, na pewno nie odziezowa bo na moje pytanie skad masz pewnosc ze to nie podrobki odpowiedzialas BO SCIAGANE Z ZAGRANICY, troche mnie ta odpowiedz zaszokowala, bo wykazuje totalny brak swiadomosci dzialania rynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×