Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość oli280

dziewczyna mnie nie szanuje.

Polecane posty

Gość @@@@@@@@
Kamien filozoficzny - jestes typowym przykladem takiego slabego chlopaczka. Prawdopodobnie sam byles bity, jestes zakompleksiony, i sam masz sie za nic. Ja mam swoje zdanie, a nie szczekam. Mam swoje stanowcze zdanie, ktorego bronie. Rozumiem, ze jakby twoj ojciec bila matke, albo chlopak twojej siostry bila twoja siostre to przymykalbys na to oko? lis-szarak - nie musisz byc zawsze taka toksyczna, wnoskuje, ze jestes mloda osoba, nic straconego, zebys zmienila podejscie albo kogos kto cie taka akceptuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Majajajajaja
Moj facet szarpnal mnie 2 razy 3ci raz nie mial okazij odeszlam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
poza tym, ktos wspomnial, ze taka dziewczyna, ktora wyladowuje slowna agresje to manipulantka. I slusznie. Jeden z tych slabych chlopaczkow dot. bicia kobiet napisal, by je przydsic, a potem przeprosic, przytulic, czyli innymi slowy tak samo zmanipulowac dziewczyne. Pytanie, kto pierwszy jest na tyle madry, by zakonczyc taki zwiazek. Nie wiem jak chcecie agresje zwalczac agresja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie chce mi się czytać wszystkich wypocin ale zgodzę się z jedną z pierwszych odpowiedzi. Widziałem już raz, kobietę bardzo mi bliską, która po śmierci swojej mamy straciła ostatnią osobę, która tak ciepło okazywała swoją miłość do niej. Swoje uczucia oczywiście również ubierała w słowa. Kiedy jej zabrakło.. Coś niedobrego zaczęło się dziać. Kobieta zaczęła być bardzo nerwowa, zaczęła używać wulgaryzmów, czego dotąd nigdy nie robiła. Mąż kocha ją ale należy do tych mało wylewnych. Stąd kobieta zaczęła czuć się samotna, co wywołało w niej takie negatywne emocje. Ale to wszystko znajduje się w podświadomości. Spróbuj być bardziej ciepły, wyrozumiały dla niej. Nie myśl o jej zachowaniu jako o czymś obraźliwym w stosunku do Ciebie tylko jako jej problemie. Jeżeli to nie pomoże, to już chyba nic nie pomoże. Jeżeli potrzebuje słów to jej to powiedz, ale tylko wtedy kiedy zabrzmi jak najbardziej szczerze. Wytrwałości życzę i pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość najlatwiej
pokaz jej ten temat. jak nie zrozumie , to to olej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość @@@@@@@@
Calkowicie zgadzam sie z postem hmmm01. Nie traktuj jej zachowania i wyzwisk jak ujmy na swoim honorze, chociaz nie jest to latwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zpysiek
zabawny jestes , dziewczyna cie nie szanuje a ty ja szanujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oli.... mnie tez zranila bardzo...robila nadzieje,nie szanowala zbytnio a na koniec oklamywala i rzucila z zimna krwia minely 3 miesiace slowem sie nie odezwala, ja popadlem w depresje i w ogole nie mam checi do zycia a ni wiary w siebie....nie wiem jak zyc..juz tyle probowalem...lek,psychiatrzy itd i itd...kocham ja i ciezko mi zyc....boli jak ukochana osoba nas rani , ale jeszcze bardziej boli chyba gdy jej przy nas nie ma...moze pogadaj z nia powiedz jej co cie boli i wyjasnijcie sobie wszystko , moze troche uszanuje twoja prosbe.pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiem o co chodzi
Daj Sobie spokuj Strary mowie Ci , mnialem tak samo ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axim
na dzien dobry kilka godzin po zaproszeniu przez nia na obiad l w trakcie sytuacji intymnej uslyszalem slowa Ty jebako czatowy ;pozniej bylo jeszcze gorzej ;na koniec ; po rozmowie gdzie podobno ja obrazilem ;ok nie pamietam co powiedzialem ale skoro tak zareagowala wiec cos musialo byc na rzeczy uslyszalem wypierdalaj z mojego domu;przeprosilem ja przed wyjsciem wystawila mi smieci do wyrzucenia zebym z pustymi rekami nie wychodzil;pozegnalem sie wyszedlem;slOwa w stylu chujek;nienawidze cie jak psa;przyjechales do mnie zeby mnie wyruchac;oraz wiele innych byly prawie na porzadku dziennym;fajna dupa ze mnie co nie;podoba ci sie tamta laseczka l jej dupa; l tak w kolko tylko o jednym;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Szymon12
EnjoyTheSilence Frajer z Ciebie tyle Ci powiem, biciem sie niczego nie zalatwia kutasie glupi:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dziala w dwie strony skoro ona nie szanuje, ty tez nie szanuj traktuj ja tak samo jak ona ciebie i juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gdy się kogoś kochało nie ma żadnego sposobu by zapomnieć! Tylko czas moze uleczyć rany.. Wiem coś o tym, byłam 3 lata z chłopakiem a potem zostałam porzucona. Czułam się strasznie, nie mogłam jeść, spać.. Czułam że nie mam dla kogo żyć. Nie dałam jednak za wygraną. Zdecydowałam się zamówić urok miłosny na stronie http://urokmilosny24.pl . Na efekty czekałam dwa długie miesiące, ale najważniejsze że się udało. Ukochany wrócił i znowu czuję szczęscie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skąd ja to znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
takie kobiety nie nadają się do związków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szukam normalnej
Szczerze radzę - postąp zgodnie ze moim nickiem i ... szukaj. Szukaj właściwej partnerki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość żakietka32
to co napisze jest mało odkrywcze alo to jedyny sposob aby cos sie zmieniło tj rozmowa, powiedz jej co czujesz jesli ona to zbagatelizuje to znaczy ze musisz powaznie zastanowic sie nad losami waszego zwiazku, mozesz jej nawet o tym fakcie powiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klementynka222
Po prostu trafiła ci się wyrachowana acz niedoświadczona kobieta, która myśli że na innym kwiatku będzie lepiej. Uciekaj jak najdalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Pamiętaj związek to dwie osoby, które dzielą równo i również dają po równo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie powinno być tak jak napisał przedmówca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×