Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

metafora .

Tchórzofretka - ma ktoś? Mam pytanie

Polecane posty

W pewnej, nieokreślonej bliżej przyszłości zamierzam mieć takiego zwierzaczka. Zastanawia mnie, czy fretki mogą mieszkać w mieszkaniu w ogóle bez klatki, na podobnej zasadzie do kota, czyli z przyczajoną gdzieś kuwetką na odchody?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jancio muzykancio
google nie gryzą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie o tej porze
najlepiej czują sie w kuchni :classic_cool: a najlepiej jest zaopatrzyc fretke w ten sam zestawik co kocura (kuwetka + jakis koszyczek do kimania) pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość normalnie o tej porze
to był taki dowcip ju noł :o jak mozna w ogole myslec o udomowianiu tchórzofretki w mieszkaniu :o jeszcze mi napisz ze kochasz zwierzęta :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to noramalnie o tej porze
nie zartuj :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JA mialam frecie
i biegala "luzem" po mieszkaniu. Ale &.mieszkanie trzeba odpowiednio przygotowac - fretka wszedzie wlezie, moze poprzegryzac niektore gumy (nie kable,ale np. kolnierz pralki tak), ciezko ja czasem zauwazyc jak szybko gdzies wskoczy,wiec trzeba bardzo uwazac,zeby jej czyms nie przygniesc (np. zamykajac lozko). 2. balkon musi byc zamkniety - nie dosc,ze nie umie oceniac wysoksci to jeszcze - atakuja ja ptaki.. 3. podobno da sie nauczyc robic do kuwety.. taaa.. Przz 7 lat nauczylam tylko tyle,ze czasem jej sie trafilo zrobic do kuwety. Czesciej na podloge :/ Ogolnie - przekochane zwierzatko, ale odradzam. Niewielu wetrynarzy zna sie na freciach, a to delikatne zwierzatka i niestety jak zachoruja jest duzy problem.. Jesli sie jednak zdecydujesz, wejdz najpierw na fretkorum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety albo wolna fretka-albo poprzegryzane wszystko co znajdzie sie w jej zasiegu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×