Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Kamil12345566677gghghg

dlaczego chcecie doświadczone zamiast dziewic

Polecane posty

Gość Kamil12345566677gghghg

Dziwi mnie to że niektórzy faceci chcą doświadczone. Trzeba być gejem żeby walić doświadczoną. Przecierz poprzedni koleś zostawił w jej pochwie ładunek spermy a wy teraz wkładacie tam swojego penisa. To tak jakby ktoś spuścił się w szklankę a ja tam włożył bym swojego. Albo jakby użyć użytej przez kogoś innego prezerwatywy. Kontakt ze spermą innego mężczyzny akceptuje tylko gej. Ja dlatego brzydzę się dośiadczonych. Nawet jak robiły to raz w życiu. Nie chce grzebać w spermie innych kolesi. Gejem nie jestem. Chce dziewice zwłaszcza że jestem prawiczkiem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .kto co lubi
ja chciałam prawiczka bo byłam dziewicą to było dla mnie jasne że nie chcę zużytego faceta tylko chcę wszystko przeżywać z kimś kto też zaczyna, a nie porównuje do jakichs ex lafirynd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kamil12345566677gghghg
kto co lubi masz racje faceci zaliczający dziewczyny są nic nie warci i ich trzeba odesłać do doświadczonych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość typ21
wola doswiadczone bo sa lepsze w luzku to po pierwsze po drugie z doswiadczona nei ma takich akcji jak z dziewcia ze na seks czekasz pol roku albo wiecej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ach to jest zupełnie normalne
bo dziewice nie chcą się bzykać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek 22151
Mylisz się, ja lubię tylko i wyłącznie doświadczone dziewice haha.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 12345654321
buhehe no nic widaxc autor chce czekac 2 moze 3 lata az dziewczyna nauczy sie swojego ciala technik sexu i dostanie swoj pierwszy orgazm Przez dluuugi czas beda mieli lozkowe problemy takie sierotki sexualne ale coz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość XXdziewicaXX
oni wolą być gejami niż nie mieć gdzie wsadzić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa dziwczyna
Zobaczycie jak się naprawdę zakochacie w dziewczynie, wtedy będziecie żałować, że nie jest waszą jedyną kochanką i że ktoś ją wcześniej przeleciał. Ja ze swoim chłopakiem jesteśmy pierwszymi kochankami i jestem z ztego powodu bardzo szczęśliwa i on również. Mówił, że ciężko by mu było jakby pomyślał, że już jakiś facet we mnie był. Nie zrozumie tego nikt kto tak napradę nie kochał nigdy drugiego człowieka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz w przypadku kobiety to że się miało partnera to trudniej ukryc a facet zawsze może powiedziec że to jego pierwszy raz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jorgos
Jak do tej pory to wszyscy moi partnerzy byli niedoświadczonymi prawiczkami. I dopiero przy mnie poznali co to prawdziwy seks. Takie niedoświadczone dupcie to coś wspaniałego. Jak im zasadzałem pałę po raz pierwszy to aż wyli z rozkoszy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa dziwczyna
SOSOMITA- a dlaczego zmieniłeś zdanie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęsliwa dziwczyna
Sory za literówke, miało byc SODOMITA*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szczęśliwa dziewczyna Załóżmy przez chwile że nie będziecie do końca razem czego oczywiście wam nie życzę. nie sądzisz chyba że na nim poprzestaniesz. będzie następny, potem ktoś inny, potem może jakiś przelotny romansik w pracy lub coś w tym rodzaju. i tak światopogląd się trochę zmienia. Jeśli trafisz na tego jedynego od razu to pewnie będziesz się dziwić że któraś miała kilku , kilkunastu czy kilkudziesięciu, jeśli nie to po jakimś czasie trafisz na takiego i będzie git czasem niektóre laski lubią się też po prostu wyszumieć ale to już inna kwestia. ale nie można skreślać kogoś za to ilu miał partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa dziewczyna
SODOMITA Nie chodzi mi o to, że skreśliłabym takiego faceta. Jeślibym go kochała to bym go przecież nie zostawiła z takiego powodu. To po pierwsze. Po drugie, nikogo nie krytykuję i nie skreślam tylko dlatego, ze miał kilku partnerów. I masz rację, jeśli mój związek z obecnym partnerem skończyłby się to nie zaprzestałabym na nim. Ale tego obecnie nie biorę pod uwagę :) Mój partner ma takie zdanie jak założyciel topiku. Lepiej znaleźć tą jedyną i z nią przeżyć swój pierwszy raz niż uprawiać seks z kilkoma dziewczynami. A co do przelotnych romansów. Szanuję swoje ciało i nigdy nie pozwalałam byle komu go dotknąć. Choć nigdy nie narzekałm na brak powodzenia nie lizałam się z kim popadnie. I uważam to za moją zaletą. Wolę chwalic się, że miałam tylko jednego partnera niż gdybym miała ich kilku. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny w realu nigdy nie chwalą się że miały wielu partnerów to faceci tak robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa dziewczyna
No to chyba nie znasz kobiet. Ja znak kulka które w mieszanym gronie potrafią opowiadac o swoim życiu erotycznym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa dziewczyna
normalny.I979 To zależy od Twojego własnego zdania. Ja mam inne i szanuję Twoje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrti
nie bierze sie kota w worku najpierw trzeba sprobowac i to kilkanascie albo kilkadziesiat sztuk bo sex to 70% dobrego zwiazku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do rozbita filiżanka
a co zlego jest w prawiczkach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość arrti
nie ma takiej dziury ktorej sie nie da odetkac na kazda kobiete jest sposob

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szczęśliwa dziewczyna
rozbita filiżanka No właśnie, co jest złego w prawiczkach? Bo nie rozumiem. SODOMITA Widocznie żadnej takiej nie spotkałeś ;) i nie żałuj, bo to jest żałosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×