Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szakal chetny

zabawa przez tel .....

Polecane posty

Gość szakal chetny

czy dziewczyny lubia zabawiac sie przez tel ? mnie to nawet bardzo kreci , moze znajdzie sie tu jakas chetna na wspolne igraszki ? ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zdesperowana.housewife
dzwon 0 700-652-881 cena tylko 6zl +vat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal chetny
skad masz ten nr ?????? he he he

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szakal chetny
sobotnia noc byla goraca letnia noc...wszedlem do twego pokoju,na stole palila sie swieca,lezalas na lozku z zamknietymi oczami w samych majteczkach i staniku...spalas.podszedlem do twego lozka i przygladalem sie twemu cialu,czulem jak powoli wzrasta we mnie napiecie mialas rozchyone nogi majteczki dobrze przylegaly do twej cipki a moj kutas odrazu tal temu wyraz zadowolenia. Usiadlem na brzegu lozka i niesmialo zaczalem glaskac twe nogi...uda ,powoli przesuwajac reke w kierunku twych bioder,glaskalem twoj brzuszek a moje usta zaczely calowac twe uda...pachwiny...poruszylas sie rozchylajac szerzej nogi,ale oczy mialas zamkniete.Teraz juz smielej zaczalem glaskac twe uda...pachwiny,a moje usta calowaly twe ramiona...szyje...odchylilas glowe na bok,calowalem twe policzki...uszy...upajalem sie twoim zapachem.moja reka powedrowala do twych majteczek...slyszalem jak zmienia sie twoj oddech,staralas sie stlumic swoje jeki.Wiedzialem ze ci sie to podoba.glaskalem twa cipeczke, a ty by ulatwic mi zadanie zgielas nogi w kolanach i szeroko je rozchylilas przesunolem palcem po twej szparce wsuwajac go lekko..byla juz wilgotna i chetna wnioskujac po twoich stlumionych jekach. calowalem twoj brzuszek zataczajac jezykiem koleczka wokol pepka by w kocu czubkiem jezyka zatopic sie w nim. nagle poczulem jak twoja reka przesuwa sie po mym kroczu,jakbys chciala sprawdzic skutek mojej zabawy. Kazalas mi przestac....postawilas krzeslo pod sciana,powiedzialas bym na nim usiadl.... wlaczylas nastrojowa muzyke,stanelas na srodku pokoju i zaczelas swoj pokaz...przy blasku swiecy przygladalem sie jak prowokujaco krecisz tyleczkiem,masujesz swe piersi...glaszczesz swe cialo....siedzialem narazie spokojnie ale czulem jak moj kutas coraz bardziej domaga sie pieszczot,zaczalem rozpinac spodnie,ale ty skinieniem palca zabronilas mi to robic....dalej wykonujac swuj prowokujacy taniec,powoli z gracja rozpinasz stanik odkrywajac swoje jedrne piersi...rzucasz go w moim kierunku.stajesz w rozkroku i zaczynasz piescic swa cipke...wsuwasz reke pod majteczki i glaszczesz ja...wzgorek lonowy,odwracasz sie tylem i zsuwasz powoli reszte odziezy...moim oczom ukazuja sie piekne posladki (ooochhh jak ja cie pragne) zdejmujesz je calkiem ...moje serce bije jak szalone a moj kutas natarczywie domaga sie twej cipki... Odwracasz sie przodem,rekoma zaslaniasz swa muszelke....podchodzisz blizej ale zabraniasz mi Cie dotykac...zatrzymujesz sie tuz przedemna znow zaczynasz bawic sie swa cipka...wsuwasz do srodka paluszek pozniej drugi...po glosie poznaje ze sprawia ci to przyjemnosc.Wkoncu wyjmujesz je dajesz mi je oblizac...(hmmm cudowny smak twej pizdeczki...) teraz klekasz miedzy moimi kolanami rozpinasz spodnie i dobierasz sie do mego kutasa...glaszczesz go przez bokserki czujesz juz jaki on jest spragniony pieszczot....patrzysz mi prosto w oczy...a twoja reka wedruje pod spodenki...glaszczesz go dotykasz moje jaja masujesz je w moich oczach widzisz narastajace porzadanie...karzesz mi wstac zdejmujesz ze mnie dol odziezy...ja pozbywam sie koszulki...poychasz mnie spowrotemna krzeslo bierzesz do reki mego kutasa i powoli poruszasz jego skora...calujesz go od spodu czujesz jaki jest twardy i goracy....przy kazdym twoim dotyku pulsuje przesuwasz po nim jezkiem od spodu az do czubka...zaczynasz ssac jego czubek ustami i jednoczesnie reka sciagasz jego skore...czubkiem jezyka draznisz napletek...on ciagle pulsuje w twojej dloni wodzisz wokol glowki jezykiem by zaraz zajac sie nim calym swymi ustami widzisz w moich oczach jak bardzo tego pragnolem ....moje rece sa w twoich wlosach...glaszcze twe ramiona...plecy...jestes cudowna kochanie....reka masujesz moje jaja od czasu do czasu dajesz odpoczac swoim ustom (patrzysz mi prosto w oczy) i reka zajmujesz sie moim kutasem.... Kaze ci teraz przestac i polozyc sie na dywanie..poslusznie wykonujesz polecenie....caluje twe jedrne piersi u nasady..dookola....czubkiem jezyka przesuwam teraz po nich od spodu w kierunku sutek wodze wokol nich jezyczkiem (sa bardzo twarde i sterczace)zaczynam je ssac pociagam ustami lekko je przygryzam zebami (hmmmm uwielbiam cie kochanie)klekam teraz nad twa glowa i opieram na lokciach.Moja twarz jest nad twa cipka (nogi masz zgiete w kolanach i rozchylone) odrazu zajmujesz sie moim kutasem..jestes bardzo rozpalona ...pragniesz go...twoj glos ,oddech...nie wytrzymasz dlugo bez niego suczko.... ja tymczasem caluje twe uda ...pachwiny....lize boki twej pizdeczki...widze jak soczki wydostaja sie ze srodka...przesuwam po niej jezykim...drugi raz...i trzeci slysze jak bardzo ci sie to podoba...nie mozesz sie opanowac...mocniej i gwaltowniej bawisz moim chujem...rekoma rozchylam twa cike...zaczynam lizac boki twej pizdy od srodka ...wargi....od czasu do czaso wsuwam i wyjmuje jezyczek w twej dziurce....(pragne cie skarbie.....chce zerznac twa cipe...ruchac ja dziko...) czubkiem jezyka draznie lechtaczke....poruszam szybko po niej....wijesz sie i glosno jeczysz stekasz...czuje jak mocniej zaciskasz usta na mym kutasie....przygryzasz zebami czubek mego fiuta.....blagasz bym wsadzil go w twa pizde ...bym ja zerznal....jebal....pragniemy tego oboje..... Ale ja jeszcze nie skonczylem z twa cipka....glaszcze twe posladki...tyleczek, mocno je masuje..rozchylam twe posladki....moj jezyk przesuwa sie w twej cipce....od lechtaczki az do tylka...pomagasz mi...rekoma rozchylasz swa cipe...mocniej rozchylasz nogi....moj ktas jest w twoich ustach....(nie wiem jak potrafilas go prawie calego wziasc do buzi...) lize tras srodek twej pizdy,wsuwam do srodka pauszek...i masuje gore twej norki jednoczenie lizac lechtaczke....czuje zo oboje dlugo nie wytrzymamy...wstajemy...calujemy sie bardzo namietnie...gwaltownie...dziko....nasze jezyki wija sie w naszych ustach...(jak ja cie uwielbiam kochanie....pragne cie...BAAARDZO...)opieraesz sie pupa o stol,odchylasz do tylu...biore swego kutasa do reki i wprowadzam do twej cipki...jest bardzo mokra...jeczysz rozkosznie wsuwam go do konca stekasz i gleboko oddychasz...jeczysz z rozkoszy....poruszam nim powoli...szybciej...czuje jak twoje soczki splywaja po mym kutasie na jaja....caluje twa ramiona ,odchylasz do tylu glowe ,caluje twa szyje...rekoma masuje twe piersi.... Proponuje przerwac...opierasz sie na lokciach na stole i wypinasz w moim kierunku swoj tyleczek...stajesz w rozkroku,i prosisz mnie bym zerznal pozadnie twa cipe...bym cie jebal jak suczke...podchodze do ciebie glaszcze twa wyuzdana pizde...wijesz sie...blagasz bym wsadzil tego twrdego chuja bym jebal twa cipe...omal nie placzesz....staje za toba dotykam nim twej pizdy...czujesz go na swej szparce....(wiesz ze za chwile wtargnie mocno do twej cipy...)wkladam go..rekoma trzymam cie z biodra i wbijam sie mocno i energicznie w twa pizde...(jeknelas glosno...zaskoczylo cie ze tak gleboko wszedl) o taaaak.... hhhmmmm....posuwam twa pizde cala dlugoscia mego chuja...stekasz glosno...jeczysz...suko...czujesz naplywajace fale rozkoszy...oooohhhh jak mi dobrze skarbie,rznij swoja suke,pierdol ja....mowisz do mnie. nie moge panowac nad soba slyszysz moje gosne jeki....ooo tak ...ooooohhh. Teraz ty karzesz przestac mowisz bym sie polozyl na dywanie....klekasz nademna...o od razu dosiadasz mego kutasa...nadziewasz sie na niego mocno i gwaltownie...opierasz nademna na rekach....glaszcze twe piersi masuje mocno rekoma....jezdzisz coraz szybciej na mym chuju...caluje twe piersi...gryze je mocno....podoba ci sie to kochanie.....ooochhhh jak cudownie....nasze oddechy sa coraz szybsze....ruchy gwaltowne....taaak...oooo...taaak...cudownie zaczynasz glosno krzyczec...ja tez nie panuje nad tym co sie zbliza...ooooooooochhhhhhhh......moj kutas zaraz eksploduje w twej cipie.....krzyczysz....i wyjesz z rozkoszy.....taaaaaak......cudownie..... opadasz na mnie resztka sil calujemy sie jeszcze....moj kutas czuje jak twoja cipka pulsuje po fali rozkoszy. przytylam cie najdrozsza bardzo mocno....czujemy jeszcze mrowienie na calym ciele....caluje twa szyje... ramiona....usta , w podziekowaniu za rozkosz ktora mi dalas....jestes dla mnie calym swiatem.............dziekuje ci moja kobietko ;-*******

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a to co ?
i nikt nie pisze ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×