Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

bezimienna chyba juz nie odpowie w takim razie zostały 3 panie kolejne pytanie jakie włosy bardziej tolerujesz u chłopaka?(na głowie) krótke czy długie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie na łyso ani nie długie, takie które można postawić, potarmosić i zanurzyć palce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to znaczy toleruje każde,ale krótkie lepiej wyglądają ..tak samo jak długie u dziewczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
średnie, długie. ale nie do ramion ;) mam nadzieję, że wiesz o co mi chodzi. bardzo lubię jak facet ma bardzo dużo włosów na głowie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok dzieki następne pytanie co kojarzy ci sie z kolorem zielonym (maksymalnie 3 skojarzenia)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagamamajaga
zaba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
załóżmy że zaprosiłas chłopaka na kolacje do siebie do domu co bys ugotowała? (a może byś zamówiła gotowe danie,dania)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpierw zapytałabym co lubi, żeby nie popełnić gafy :) ale jeśli to zależałoby zupełnie ode mnie to... różne rodzaje makaronu i sos z mięsem, czerwone wino. a na deser lody śmietankowe z polewą owocową :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolejne pytanie Jak myslisz która z tych znanych pań podoba mi sie najbardziej 1Catherine zeta jones 2Shakira 3Alizee 4Hilary Swank 5Eva Mendes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eva Mendes jest hot ale Ty chyba wolisz spokojniejszy typ urody. Coś pomiędzy Alizee a Hilary Swank

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×