Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomasz wielbłąd

Kafeteryjna zabawa "pytania w ciemno"

Polecane posty

ale lilianna tez bardzo ładnie :) większość do niej by mówiła lilka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lila,lilka,lilianka,lilusia,liluś,lileczka,lilisia,lilijka,lili,liliś,może nawet Anka,anna :P śliczne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luciola kojarzy mi sie z taka jedna piosenka ale zaponialam wykonawce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Green własnie zapomniałam Cię spytać w której klasie jesteś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w 1 Zawodowej, byłbym w 2 ale przez moją nieudaną przygodę z technikum (tylko z powodu matematyki) straciłem rok:( ciekawe czy teraz bedziecie rozmawiać jeszcze ze mna czy też aa pff hyy zawodówka... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Dyzia
czy green lemon citrus to ten sam zalozyciel co tomasz wielblad?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiesz co,musialabym być hiopkrytką bo...nie wiem czy zdam pierwszą liceum :( głownym powodem są nieobecności i..matematyka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani dyziu tak to ja we własnej osobie przepraszam że zmieniłem nick (choc tak naprawde wczesniej go używałem ) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
*hipokrytką...a jeśli mozna spytać na jaki zawód sie ksztalcisz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matematyka dla mnie to czarna magia... no ale cóż trudno a to tak ważny przedmiot na tym tak wiele sie opiera... matematyka to przepustka do lepszych zarobków nawet w zawodówce !!! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najczarniejsza z czarnych..poza nią dla mnie jeszcze fizyka no i chemia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Dyzia
a bedzie nowa edycja teleturnieju?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytaj o co chcesz Mam być ślusarzem ale planuję zrobić też kursy na spawacza. Ale tak naprawdę to nie lubię tego zajęcia wolałbym być w liceum ale za tepy jestem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pani Dyziu dzis juz zapraszałem chętne panie niestety ani jedna sie nie zgłosiła a więc ta 2 edycja chyba jednak sie nie odbedzie z powodu braku kandydatek :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak fizyka i chemia tez ciężka ogólnie przedmioty ścisłe sprawiaja mi duże problemy :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani Dyzia
jak cos to jestem chetna:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok więc jeszcze raz Zapraszam maksymalnie 6 pań do udziału w 2 edycji pytan w ciemno pani dyzia czeka na konkurentki kto chętny ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zawsze wiedzialam,że nie należy sie kierować stereotypami :) kolejny raz utwierdzam sie w tym przekonaniu..w tym przypadku obalony zostaje stereotyp,że w zawodówce to same "tępe drechy" :D (tak twierdzi mój ojciec :O myśle,że gdybym miała chłopaka z zawodówki to by mnie przetrącił) a powiedz,są tacy w ogóle u Ciebie? cóż,jak tam pomyśleć to moze ta zawodówka da Ci więcej niż mi liceum...po studiach i tak wszyscy wyladujemy na kasie w biedronce :( takie czasy :( a Ty będziesz miał konkretny zawód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
noo widzisz,za szybko sie poddawałeś :) ale naprawde dobrze Ci radze,załóż nowy temat! wiem to z pewnego doświadczenia,że to działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twój tata ma trochę racji ludzie ci maja niski poziom inteligencji i w zachowaniach odbiegają czasami od normy. Ale jest tez duzo normalnych ludzi. To zalezy przez co tam chodzą bo czasami 1 przedmiot wystarczy i jest sie szczebel niżej. Tak czy siak ludzi nie można sie brzydzic bo każdy zasługuje na szacunek ja osobiście polubiłem wszystkich z mojej klasy:) ale widac różnice miedzu technikum, a zawodówka. Walcz żeby zostac i dalej zdawać !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóz,ja mam milsze doswiadczenie z osobami źle uczącymi sie lub z zawodówki,najgorsze wspomnienia mam z gimnazjum,które było dobre,ludzie z niego wygrywali olimpiady,takie omnibusy z nich byly.Ale to był straszny wyścig szczurów i Ci ludzie o niczym innym nie myśleli oprócz nauki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mialam w każdej klasie średnią 4,0 mniej więcej,nie naciąganą bo to nie były przelewki no a byłam jednąz gorszych uczennic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja po pół roku stwierdziłem że matma jest w technikum dla mnie za ciężka może bym i zdał 1 klasę ale do 4 nie doczołgam się. I wypisałem sie na własne zyczenie, poszłem do pracy i od września do zawodówki chodzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
także ty milky way weź się do pracy bo jednak w liceum trzeba sie troche uczyc wiadomo że jednym wiedza przychodzi z trudem innym z łatwością ale trzeba walczyć :) jesli ma sie szansę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no właśnie,jeśli ma sie szanse..a ja nie wiem,czy ja jeszcze mam,ale walcze,naprawde..tylko czasem mam już dość,jak ucze sie cały dzień a potem i tak mam banie :( ostatnio tak z chemią było..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dlatego jak mi sie cos takiego przytrafia to potem nieraz ide na żywioł bo nauka to strata czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do green.....
nie to,zeby cos,ale dobrze radze nie mow poszlem,bo od razu widac,ze jestes z zawodowki:O mowi sie POSZEDLEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×