Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość onananannananana

ona i on

Polecane posty

Gość onananannananana

zdradzil mnie z nia...wybaczylyam...poklocilismy sie poszedl do niej...wybaczylam blagal o to bym wrocila mowil ze mnie kocha...uwierzylam...obiecal,zadnego kontaktu z ta osoba...po czym wracam z pracy a on stoi z nia pod naszym domem...podeszlam po czym zaczela sie awantura co ja wyprawia po co podeszlam byly lzy krzyki.....wieczorem kiedy wszytsko ucichlo on dostaje smsa spi...odbieram ja...po czym oczom nie wierza osoba ta pisze cos w stylu ze on powinien starac sie by ja odzyskac a nie umawiac sie ze mna....''powiedzial jej ze ja sie z nim umowilam dlatego przyszlam...nie myslalam nad tym dlugo wzielam jej numer tel i napisalam smsa ze ja wcale nie przyszlam w odwiedziny czy tez na umowione spotkanie tylko do domu w ktorym mieszkam....rano rozpetala sie afera ona mu powiedziala ze ja do niej napisalam smsa...dzwonial caly dzien pisala spotkali sie nawet.... wzielam torby i jestem w domu rodzicow... nie wiem co mam dalej zrobic on uwaza ze jestem psychicznie chora i jak moglam jej cos takiego napisac...broni ja nie mnie...ta z ktora mnie zdradzil.... powiedzcie cos na ten temat blagam bo nie potrafie sobie poradzic z tym wsyztskim....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×