Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ta bez bika

Prezenty na komunię

Polecane posty

Gość ta bez bika

Nie wiesz co kupić nie chcesz się zrujnować :) zobacz do mnie na świstaka super dziecięcy laptop Disneya, kontrola rodzicielska, wbudowany system, kamerka w formie Myszki Miki, grafiki , dodatki, gry , Disneya , system wi fi, tylko 1 kg wagi , bateria 5- godzinna , solidna obudowa , wytrzyma wiele, system antyzalaniowy , po prostu rewelacja, sprowadzany prosto ze sklepu Disneya z londynu , kolorowe obudowy Disneya , taki prezent to hit na komunie ! zobacz sama (sam) http://www.swistak.pl/a7944082,Prezent-na-komunie-Disney-Asus-Princes-Netbook.html w ofercie także rowery Cars, rolki , skuter Cars

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cube
no niestety komunia mojego chrześniaka jest już przerażająco blisko, a u mnie zero czasu na zakupy, także zakup w Internecie to jak dla mnie jedyne rozwiązanie..ale ja wypatrzyłam na 3kropki.pl PS3 Slim w dość przyzwoitej cenie [chętnie bym wydała na mojego jedynego chrześniaka, ale niestety możliwości finansowe są ograniczone] no i do tego jak będę go odwiedzać, to też chętnie pogram z nim na tej konsoli ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też w tym roku mam komunię córy kuzyna... Powiem Wam, trochę mnie niesmaczy, że prezenty komunijne w dzisiejszych czasach są porównywalne z tymi ślubnymi. Na spółę z rodzicami kupujemy przenośną konsolę Sony, znalazłam w MagicznejPlanecie, fajna zabawka, przydatna zwłaszcza w podróży. Zastanawiam się czy sobie czegoś takiego nie sprawić, ale na raty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja postawiłam na laptopa
Disney z obudową Hannah Montana sprowadzany z Anglii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze...konsole, laptopy...to ja chyba bede wyrodna matka chrzestna, bo kupilam chrzesniakowi tylko zegarek i MP4....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może warto zafundować dziecku jakieś ciekawe wakacje? Inne prezenty też są oczywiście ciekawe i mają swoje zalety, ale takie wakacje pozostaną w pamięci młodego człowieka na długie lata, a to wspaniały prezent. Osobiście polecam skorzystać z oferty biura ok-tours. Oni potrafią zapewnić dzieciom i młodzieży wspaniałe atrakcje w czasie obozów i kolonii tematycznych. Myślę, że warto rozważyć tę opcję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość burszik
Teraz kupić prezent dziecku na komunię to nie jest taka prosta sprawa każdy ma jakieś inne zainteresowania. Też miałem różne pomysły ale co kupić rozpieszczonemu dzieciaczkowi który jest już dobrze zaopatrzony w róże gadżety chodząc po stronach czytając fora wpadłem że kupię mu aparat http://magicznaplaneta.pl/dzial/foto/kategoria/?filter_0=NIKON&filter_7654=&filter_7666=&filter_7684=&filter_7690=&filter_7657=&filter_7661=&submit.x=32&submit.y=12&id=90&filter_set=true&pagina=10&s=¶ms_where_posted=1&prod=78864 myślę że jak na pierwsze kroki w stronę fotografii w zupełności mu wystarczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sebastian43210
kup mu rower a;bo zegarek odlotek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, jaki dzieciak chce teraz na komunię rower? Teraz sa konsole na topie ewentualnie jakies xboxy czy laptopy własnie. Ja mimo to kupiłabym malemu jakiegoś iPoda co najwyżej. też fajny gadżet, a tańszy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×