Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

kesja12131416

Między nami 9 lat różnicy.czy to dużo?

Polecane posty

Gość hiena..cmantarna
zaczyna sie fala tematow "czy x lat roznicy to duzo" tak duzo.. on juz dojrzaly facet ,a Ty kobieta z rozumem dziecka :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wiec widocznie jemu przeszkadz
Moze jestes infantylna albo lubi starsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 9 lat graniczna
bo 9 lat różnicy to jest graniczna różnica wieku, jeszcze ostatecznie nie powiększa ryzyka w wielkim stopniu, ale mimo to trochę mniejsza różnica by była korzystniejsza , optymalnie to jest 3 lata starszy mężczyzna, wszystko zależy czy aby taki związek nie jest obciążony ...przeszłością, jeśli to facet po przejściach, zdradzał zonę i ma skłonności do rozwiązłości, ma zobowiązania wobec poprzedniej rodziny i będzie trudno, sama miłość to jeszcze za mało aby zbudować dobry i trwały związek, a duża różnica wieku bynajmniej nie pomaga. Ale w twoim wypadku to że facet tłumaczy się różnicą wieku to jest zasłona dymna i alibi aby nie wchodzić w trwały związek, widocznie nie jesteś dla niego "tą" kobietą, albo chce być motylem z wolnością i panienkami, uważaj. Bo co prawda taka różnica wieku nie jest korzystna ale zakochani mają takie różowe okulary na nosie że największa nawet różnica wieku nie wydaje się przeszkodą.....więc on chyba...nie ma różowych okularów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no nieee...
Dla jednych dużo, dla drugich nie... W twojej sytuacji jedno jest pewne tak jak ktoś napisał wyżej- facet chce się wymiksować od zobowiązań jakichkolwiek względem Ciebie! Powiem wprost!!! Facet chce sobie tylko poruchać i zasłania się różnicą wieku!!! Daje ci na to 100% gwarancji!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA MAM DZIS (DOKŁADNIE BO MAM URODZINY) 35 A ON MA 42.ZAKOCHAŁAM SIE NAJAC LAT 12 A ON 19 I POMIMO ZE MINĘLO JUZ 23 LATA KOCHAM GO Z DNIA NA DZIEN CORAZ MOCNIEJ I MOCNIEJ WIEC MILOSC NIE ZNA WIEKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość innaaaaa
to nie jest dużo!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czterdziestoczteroletnia
W tą stronę jak u ciebie dla mnie dużo nie wyobrazam sobie być z 54 letnim facetem. Mój mąż jest kilkanaście lat młodszy i ta strone bardzo mi taka różnica odpowiada. Myśle że to jakaś wymówka z jego strony bo przecież są związki z o wilele wieksza róznicą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak to wymówka,dobrze ,że na wstępnym etapie wyszła różnica naszych zdań.Jest mądrym człowiekiem i owinął trochę w bawełne, to co chciał mi przekazać-w sumie wyszło na plus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 27 lat
Witam! Mam 27 lat moj mąż jest 8 lat starszy. Czego się boisz ??? Ze umrze już niedługo ??? Czy że nie będziecie paspwać do siebie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Basia 27 lat
Gdy poznałam mojego męża to miałam 23 lata a on 31 i wdawało by się że z tak młodą kobietą, może się nie zainteresować,nie dogadać, bo może jestem jeszcze niedojrzała. Od samego początku nie było żadnej absolutnie żadnej różnicy. Do dziś jej nie dostrzegamy... Mąż żartuje czasem że to głupota brać kobiete starszą lub w podobnym wieku.... Ponoć kobiety się szybciej starzeją i dla męża zawsze będę atrakcyjniejsza niż jego rówieśnice. STEROTYPY ktore siedza w waszych głowach robią wam wodę z mózgu. Zastanów się czego Ty chcesz i nie patrz na taka pierdołe jak roznica wieku. To nie ma znaczenia. Nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie patrzę na różnice wieku-to on stwierdził że chce dla mnie jak najlepiej-myślę że to on ma problem z zaakceptowaniem upływającwego czasu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość andziaoooandzia
czterdziestoczteroletnia ,za 10 lat bedziesz miała 54 lata,wiec modl sie aby twoj maz nie myslał tak jak ty teraz myslisz,ze nie wyobrazasz sobie byc z 54 letnim facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×