Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sykwwwww

28 tydzien +8 kg czy to tak duzo??

Polecane posty

Gość sykwwwww

jestem w 28 tyg ciązy i przytyłam już +8 kg-dodam że przed ciążą ważyłam 54 kg.Czy to jest rzeczywiscie tak duzo??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaaaa132
to zalezy co lekarz mowi,,,,ja mysle ze srednio, dla przykladu jestem ja w ciazy i znajoma rowniez. Ja jestem w 16tc zgrublam 1kg, ona w 18 tc i zgrubla juz 7kg....obydwie bylysmy bardzo szczuple przed..wiec nie ma reguly jak maly w brzuszku wychodzi zdrowy to nie masz sie co martwic normalna waga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość magdusiaaaa132
aha, siostra meza dzisiaj mi mowila ile zgrubla wogole w czasie ciazy i az zaniemowilam.....bo 25 kg a była i jest baardzo szczupla, wazy obecnie 53 kg i wszystko jej zeszlo miala wody plodowe w gornej granicy....to sprawa indywidualna jak lekarz nic nie mowi to jest ok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wkrotce mama
Ja jestem w 27 tc i przytyłam 3 kg. Nie mam pojęcia od czego to zalezy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sykwwwww
widzę ze wychodzi ze za dużo przytyłam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale jje
8 kg to nie jest duzo trzymaj sie i mysl o maluchu. jesli dojdziesz do 12-14(na koniec) to i tak szybciutko zrzucisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z ta waga to roznie jest i organizm organizmowi nie rowny..zauwazylam ze wsrod moich znajomych te co byly szczuple az za szczupkle to kg szybko lecialy do gory, po ciazy bez problemu szybko doszly do formy...teraz mam znajoma ktora przy 177cm wazyla 53kg jest na koncowce ciazy i ma juz prawie 20kg;) ja w pierwszej ciazy przytylam 17kg, na slodycze do konca mialam wstret , nie jadlam w nocy itp, o obzarstwie nie bylo mowy..tydzien po porodzie wazylam 53 i przez rok do swojej wagi nie moglam wrocic(58) w tej ostatniej ciazy przytylam 20kg , zero jedzenia po 21 (ze 2 razy przygotowalam sobie bulke to raptem gryza zlapalam i poszlam spac he) nie jadlam wcale duzo:O za to pod koniec wzielo mnie na slodycze:O teraz jestem 6 tyg po porodzie i zostalo mi do zrzucenia 4kg..wszystko samo zeszlo i nadalk schodzi.,mam zamiar sobie te 2 kg zostawic i pozostac przy 60kg/172cm autorko na twoim etapie ciazy tez z tyle mialam na plusie..byle sie o polnocy nie objadac i jesc racjonalnie nie za dwoje a reszta juz zalezna jest od organizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja jestem w 25tc i tez juz mam
8kg na plusie. Mam nadzieje, ze dalej juz bede wolniej tyla, bo nie chcialabym przekroczyc 12-14kg. Dziewczyny a w ktorym etapie ciazy tylyscie najszybciej? Mi sie wydawalo ze ostatni trymestr to najszybciej przybywa (co mnie przeraza bo to przedemna wlasnie), a wczoraj szwagierka mowi ze ona wszedzie gdzie czytala, to bylo ze janwiecej sie tyje w drugim trymestrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skwwwww
up up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hajlabajla
uważam że na ten tydzień ciązy + 8kg to wcale nie jest dużo, przecież organizm magazynuję nie tylko tłuszczyk, ale też wodę, zwiększa się ilośc krwi, cycuszki też rosną, więc stąd te dodatkowe kg, jestem w 30 tyg i mam na plusie 9kg nie czuje się ociężała i nie mam opuchlizny, przy prawidłowej wadze z przed ciązy powinno się przytyć ok 14 kg, ale jak wiadomo to jest sprawa indywidualna, zależna od tryby życia i skłonności genetycznych, jak już inne dziewczyny pisały maluszek najważniejszy więc, nie ma sensu się zbytnio przejmować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jest to bardzo duzo, ale tez niemało. Ja przytyłam w ciązy 7 kg, przy czym najwięcej, bo 5 kg, podczas dwóch ostatnich miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×