Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Meredith_

Tusz do rzęs

Polecane posty

Możecie polecić mi waszym zdaniem najlepszy tusz do rzęs? Najlepszy, znaczy wydłużający, pogrubiający, podkręcający, trwały i niesklejający rzęs.;) Cena nie gra roli. Dziękuję.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rimmel sexy curves miałam już kilka miesięcy, był ok ale chcę jakiejś zmiany.;) może ktoś jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam tusz MANHATTAN No End Instant Volume & Length na prawdę najlepszy jaki miałam:) znacznie wydłuża rzęsy już po jednym pociągnięciu:) kosztuje coś koło 22 zł ale jest zdecydowanie lepszy niż Meybeline bo z tej firmy miałam tusze :) kiedyś wpadły do mnie koleżanki każda malowała się moim tuszem i wszystkie stwierdziły ,że genialny i też sobie taki zakupią więc to nie tylko moja opinia tusz świetny:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Max Factora sa wszystkie zajebiste. Ja uzywam na zmiane 2000 kcal i Masterpiece czy jakos tak. sa rewelacyjne. Ten drugi ma sylikonowa szczoteczke a nie kazdy taka lubi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim :) Jakikolwiek tusz z Max Factor muszę zamówić przez net, bo w moim mieście w żadnej drogerii nie ma produktów tej firmy.. porażka.;) Ale skoro są takie dobre, to warto poczekać te kilka dni. @Czarna Porzeczka* Twój też na pewno wypróbuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×