Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Illaida

2 ciaza, jakie zmiany? ile przytylyscie, nowe rozstepy??

Polecane posty

Gość Illaida

Hejka jestem ciekawa jak to wlasnie wyglada w II ciazy... czy pojawiaja sie nowe rozstepy (to pytanie chyba najbardziej mnie nurtuje)... Sama uzywalam olejki, kremy przy I-szej i i tak mam wiele rozstepów i brzuch w strasznym stanie :o skora mi sie nie sciagnela, t.j wisi troche... i teraz jestem znow w ciazy... (moja corka ma niecale 3 lata) zastanawiam sie czy stosowac cokolwiek, czy moze sobie odpuscic skoro nie pomoglo przy I szej ciazy...? I jeszcze jedno, co do tych kg! Jak sobie poradzilyscie po II ciazy, czy bylo ciezej zrzucic uzbierane kg? Latwiej? Czy duzo przytylyscie? :) Pozdrowionka!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illaida
czy na prawde nie ma tu zadnej mamy ktora moglaby sie wypowiedziec na ten temat :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość młoda mamuśka...
mnie też to ciekawi bo też spodziewam się drugiego dzidziusia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogramy to pal licho
zawsze sie zrzuci predzej czy pozniej, o ile sie nie je za dwoch ;) Ale skora i rozstepy to juz lezy pozanaszymi staraniami. Kto ma sklonnosci to chocby stawal na glowie to bedzie mial. Niestety. Mysle, ze nie warto nic stosowac nawet :( Dodatkowo po 2 ciazy mam problemy zdrowotne: wzrok mi poszedl, z kregoslupem mam problemy i hemoroidy mi sie nie wchlonely :( Zaluje, ze sie zdecydowalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illaida
no co ty? zalujesz :o to niedobrze... ja sie wlasnie boje tego, ze bede zlowala, ze bedzie jeszcze gorzej z moim cialem :o nie zrzucilam za wiele po I szej ciazy... boje sie ze sie strasznie roztyje :( i ze moze byc ciezej zrzucic te kg... bo wiadomo male dziecko, moje ma termin na grudzien czyli bedzie zimno, ani za bardzo wyjsc na dluzszy spacer czy cus... eh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w drugiej ciązy
córeczka ma prawie trzy latka ja teraz 28 tydz smaruje sie od 12 tyg mustela przeziw rozstepom i krem ujędrniający na biust tez Mustela jestem zadowolona żadnych rozstepów ale teraz juz mi sie skończyło prawie wiec kupiłam inna serie z Pharmaceris o połowe tansze ale tez działa (kupiłam sobie cała serie kosztowało to mnie ok 220 zł a w to wchodzi -- krem na rozstepy -- krem na juz istniejace rozstepy -- krem do biustu -- pianka do higieny intymnej -- żel na zmeczone nogi(niestety pojawił sie żylak) -- balsam Poporodowy(to juz tak z rozmachu)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaa___
ja przy drugiej ciąży nie zauważyłam nowych rozstępów może dlatego że ten problem mało mnie dotyczył a dodatkowe kg to zależy jak kto się odżywia oby z umiarem zrzucić myślę że jest łatwiej bo trzeba się już wtedy zająć dwójką więc zajęć jest więcej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w drugiej ciązy
tylko własnie trzeba sie smarować codziennie żadnych przerw i nie żąłowac tzn tak nie za cieńko tego kremu noo i delikatny masaż tak ok 2 min ale tylko za to raz dziennie Systematyka zawsze sie opłaca:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illaida
ja juz stosuje krem przeciw rozstepom... jak narazie 'palmers butter' nie sadze zeby mi to wlasnie za wiele pomoglo no ale tak z zasady, kurcze ale wiecie co dziewczyny ja jestem w 5 tyg. dopiero a biust mi b. urósł!!! wczoraj musialam dokupic kilka staników o rozm. wiekszych! w pierwszej ciazy tak nie mialam i do tego boli strasznie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w drugiej ciązy
no ja juz przytyłam prawie 12 kg a to dopiero 28 tydz i żadnych rozstepów nie ma a z malutka w pierwszej ciązy przytyłam tylko 15 kg przez całą ciąże Więc smarowac sie i TYle:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem w drugiej ciązy
pozatym powiem że jeżeli któras z was juz nabawiła sie rozstępów to kremami tylko spowalnia sie rozwój lub zachamuje ale nie znikna na to nie ma co liczyć NIESTETY ALE powiem na pocieche ze sa zabiegi w gabinetach kosmetycznych na kwasach które w 100% likwiduja rozstepy ale właśnie cena jeden zabieg to koszt ok 100-150 zł a zabiegów trzeba od 7 do 12 zaleznie od stopnia popękania skóry ale efekt jest zdumiewający Oczywiście po porodzie nie teraz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Illaida
ja powaznie mysle o operacji po urodzeniu drugiego dziecka... moj brzuch jest w stanie wrecz fatalnym... :o tylko chirurg moglby pomoc... niestety... skora mi si nie wciagnela wcale i wisi, do tego rozstepy prawie po piersi. niestety nie widze innej opcji, dlatego teraz zdecydowalam sie na drugiego malucha, dwojke bede miala i mi wystarczy... a wiadomo po operacji nie powinno sie zachodzic w ciaze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilogramy to pal licho
zapomnialam o zylakach 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×