Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wierzewsiebie

zespół WULKAN z Wólki Gieraszowskiej

Polecane posty

Gość wierzewsiebie

Witam czy ma ktos namiary na zespół WULKAN z Wólki Gieraszowskiej ?? słyszałam że dobry zespół a może znacie jakis jeszcze zespół który dobrze gra bawi gości i nie jest zbyt drogi ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pchela25
Polecam zespoły i djów z Muzycznego Centrum www.kusza.org

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Do odstąpienia jest kapela "Happy Day" na termin 17.07.2010. Z przyczyny wypadku bliskiej osoby musieliśmy przełożyć nagle termin na za rok. Byliśmy na jednym weselu gdzie grali i spisali się super. Grają 100% na żywca. Byliśmy też indywidualnie na ich próbie przed podjęciem decyzji. Można ich posłuchać jeżeli ktoś chce. Nie jest to typowo chałturnicza kapela myślę że każdy wie o czym mówię .... ;) Zespół składa się z zawodowych muzyków. Grają na serio spoko. Odstąpimy za zaliczkę która jest już opłacona na poczet rezerwacji terminu. Kwota zaliczki oczywiście wlicza się do ceny całkowitej za oprawę wesela. Wraz z terminem przekazujemy umowę podpisaną z zespołem. Ich stronka: http://happy-day.prv.pl/. Prosilibyśmy przed kontaktem z zespołem o kontakt z nami gdyż zależy nam na odzyskaniu zaliczki. tel kontaktowy w sprawie odstąpienia: (505291680)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u nas na weselu grał zespół D.S.P. Grają wyłacznie na zywo i ,co najwazniejsze, znakomicie zabawiają gości.poza tym mają ogromne doświadczenie. Polecam goraco.Tylko D.S.P..!!!!!!!!!! Aha i sa naprawdę niedrodzy. jak kogoś interesuje to podam namiary do zespołu:) Pozdrawiam Młode Pary:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny_13
potrzebujesz jeszcze namiarow na wulkan?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zespół WULKAN z Wólki Gieraszowskiej" SWIETNA KAPELA pamietam ją jak grali przed Metallicą na warszawskim Bemowie świetny występ dali , tylko troche krótki ... :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zespół DSP jest z Piaseczna k.Tarnobrzegu podaję maila do zespołu: monika250883@interia.pl życzę udanej zabawy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny_13
nie polecam DSP

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A na jakiej podstawie ludzie z mazowieckiego oceniają zespół z okolic Tarnobrzega???? Założę się,ze nawet nie wiecie o ich istnieniu. Grali u mnie na weselu znakomicie zabawiali gości i wogóle było super dlatego ich polecam***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aśka1986
Podajcie numer kontakt do Zespołu WULKAN...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sunny_13
jestem ze swietokrzyskiego wiec wiem o ich istnieniu i wiem jak graja. mi sie to wogole nie podoba bo ostatnio nie dalo sie tanczyc do granych przez nich piosenek. 13510098 gg do Przemka z Wulkanu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam !Tak sie składa ze w tym zespole gra i spiewa mój syn :) Moze faktycznie niekazdemu sie podoba granie tego zespołu ale jesli jest taki zły to dlaczego maja tak zawalone terminy?chyba to o czyms swiadczy.Goraco polecam ,jest swietny .Kontakt do Przemka jest aktualny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heeeelp
witam wszystkich i proszę o pomoc szukam fajnego zespołu na wesele, żeby byli sami mężczyźni i grali muzykę typu ludowa, dużo biesiadnych, oberki i tego typu pierdoły . Chodzi o to żeby zabawa była taka "wiejska" hehehhe;p Może nie do przesady, ale nie chcę zadnych utworów angielskich czy typowo nowoczesnych. Ma być fajna zabawa w takich klimatach Wiem że repertuar można ustalić, ale są takie zespoły które akurat w takich klimatach grają i dlatego super im to wychodzi. Zna ktoś taki zespół????Z góry dziekuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×