Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jasio_ kapusta

Tatuaż u kobiety

Polecane posty

Gość Jasio_ kapusta

Jako że mam strasznie staroświeckie podejście do piękna kobiecego ciała nie oczekuje zrozumienia aleee... Ostani czas przynosi plagę kobiet które w pogoni za modą ( dla mnie durną) ozdabiają (szpecą) swoje ciała dziwnymi wzorkami tudzież tapetami. Jakoś w tym dziwnym amoku zauważyłem dziwną prawidłowość im brzydsza dziewczyna ( tzn zaniedbana , otłuszczona) tym bardziej okazuje światu jakieś piekielne dzieło mistrza Tatoo. Mam niesamowity ubaw jak widzę laskę która specjalnie odsłania ramiączka by było tylko widać jej bohomazy. Czy nie wystarczyło by po prostu o siebie zadbać iść na aerobik itp??? no tak ale to zbyt dużo wysiłku. mnie tam rybka co kto robi ze swoim ciałem ale takie obnoszenie jest naprawdę żenujące nie sądzicie ??? by być niejednostronnym dodam iż osatnio widziałem kolesia który biedaczek musiał podkasać nogawkę jeną by można było oglądać jego dzieło na łydce rozwalił mnie na maxa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez mam tatuaz i wcale nie uwazam że sie z tym obnoszę a stwierdzenie ze tylko grube i brzydkie baby maja tatuaz jest błędne 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×