Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Zainteresowany tabletkami

Tabletki gwałtu

Polecane posty

Gość Zainteresowany tabletkami

Może to śmieszne ale z żoną chcemy wypróbować działanie tzw.tabletek gwałtu. Czy są one legalne, gdzie można je kupić i za ile?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak......
a wiecie oboje jak działają takie tabletki ? średnia mi przyjemność z seksu kiedy mam być nieprzytomna i nic nie pamiętać a Ty lubisz uprawiać sex z kobietą która jest nieobecna ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zainteresowany tabletkami
Jak one działają nie mamy pojęcia, myślimy że może być dla nas coś nowego, jakieś przyjemne przeżycie itd. meszugene - możesz być pewny że sexu u nas dostatek a chcemy spróbować z ciekawości, podobno to tak jak na rauszu alkoholowym no ale nie spróbujesz to nie wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja powiem tak......
przyjemne przeżycie a dla kogo ?....no chyba że lubisz uprawiać sex z manekinem .....bo Twoja żona nie będzie wiedziała o bożym świecie zresztą masz i poczytaj http://www.tabletki-gwaltu.badzmyrazem.com/jak-dziala-tabletka-gwaltu-.html ludziom się już na prawdę w głowach przewraca ja nie wierze że w dzisiejszych czasach można być tak niedoinformowanym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale dnenna prowokacja
od razu napisz że jesteś nekrofilem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabletki gwałtu zawierają substancje narkotycze, których działanie polega na pozbawieniu świadomości. Osoba która taką tabletkę zażyje, traci na jakiś czas przytomność. Żadna przyjemność. Jeżeli szukasz czegoś co będzie seksualnym dopalaczem, to kup tabletki ekstazy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piesnababy
Film KacVegas dobrze oddaje klimat. Polecam extasy albo amfę i kilka piwek. tylko po amfie nie zaśniesz 2 dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×