Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość niezdecydowana_____

Mowy topic- którego byście wybrały

Polecane posty

Gość niezdecydowana_____

Zakładam nowy, ponieważ są jakieś problemy z poprzednim. 1 -30 lat inteligentny, dowcipny . Biznesmen , bogaty . Brzydki z twarzy i z nadwagą. daje trochę wolności wytchnienia drugiej osobie, chociażby z tego powodu, że nie ma aż tak dużo czasu. Druga osoba może spokojnie rozwijać swoje pasje itd. Nie jest zaborczy.Lubi podróżować, odkrywać nowe zakątki. Bardzo lubi dzielić się tym z drugą osobą . 2-ok 30 niezbyt inteligentny , ale za to z głową pełną marzeń. Nie chce kontynuować nauki..Bardzo uczuciowy , dobry mężczyzna. Pracownik fizyczny. Przepiękny mężczyzna, szczupły wysportowany. Cały czas chcę spędzać czas we dwoje. Nie rozumie, że druga osoba czasami woli pobyć sama itd Największą rozrywką dla nie go jest wypad do centrum handlowego. NAstepna rzecz z nr 1 mogę rozmawiać godzinami, nr 2 nie mamy tak naprawdę o czym rozmawiać zazwyczaj ja mówię, sam mnie do tego wręcz zmusza "No powiedz coś " i tak mu opowiadam moje całe życie , co mi się śmiesznego przypomni itd Cieżko powiedzieć czy jest kobieciarzem, ale raczej nie... Nie, nie o to chodzi nr 2 już mi się "przejadł" byłam nim zauroczona na początku, ale strasznie mnie ogranicza, nie wytrzymuje tego , a jesteśmy tylko przyjaciółmi, nie wiem co by było gdybyśmy byli razem ! Jednak jest przysztojnym mężczyzną , a nr 1 cóż nie wiem czy na dłuższy metę nie będę zmęczona jego brzydotą i nie zacznę się rozglądać za takim nr 1 . Zawsze miałam bardzo ładnych chłopaków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_____
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
proponuję znaleźć pana numer 3 skoro ani pan numer 1 ani 2 ci nie odpowiadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_____
Ale którego wy byście wybrały patrząc na te dwa opisy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rozumiem po co zadajesz takie pytanie? przecież odp tutaj NAstepna rzecz z nr 1 mogę rozmawiać godzinami Problemem dla Ciebie jest jego nieatrakcyjny wygląd?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blackpearl20
wygląd zawsze można zmienić..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_____
Nie jestem, aż taką idiotką , żeby zrobić ankietę i wg wyniku wybrać sobie chłopaka :P Po prostu ciekawi mnie na kogo Wy byście się zdecydowali . Czy dla mając tzw ciacho w zasięgu ręki wybrałybyście tego brzydkiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość niezdecydowana_____
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×