Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Hmmmmmmmmmm...

Wstydziłybyścię się, że przed facetem, że wcześniej z kilkoma facetami był anal?

Polecane posty

Gość amelieeeeee
Faktycznie straszne jak kobieta z kilkoma wczesniej uprawiala anal. Po prostu tragedia, rozpusta i totalne moralne dno. W ogole ona jest skażona, dlatego zaden nowy facet nie powinien sie do niej zbliżać. Natomiast facet, ktory kochal sie z kilkoma kobietami analnie jest prawdziwym ogierem, jest idealny na staly związek, doświadczony i och i ach. I tego się trzymajmy, a świat będzie dalej tak żałosny jak do tej pory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvsvsvfbegbtebth
wystarczy na jej kurwiaszczy ryj popaterzeć ciekawe ilu jej oczy zakleiło w całym życiu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dvvsvsvfbegbtebth
lubisz jak się kolejka do ruchania za tobą ustawia co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelieeeeee
taka kobieta pasuje tylko do jakiegos lowelasa, a nie porzadnego faceta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdesperowana Domowa Żon
nie uwazasz, ze porzadni faceci zasluguja na fajniejsze kobiety, niz takie co anal z kilkoma facetami uprawialy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
To jest Twoje zdanie. Wg mnie ilośc partnerow sexualnych oraz ilość anali w życiu nie jest wykladnikiem tego, na kogo zasluzyla kobieta, czy mezczyzna:) Ale skoro ktos ma inne zdanie, to pozostaje mi wspolczuc plytkiego spojrzenia na swiat, zycie, charakter ludzki oraz sexualnosc:) Pomine fakt, ze przez takie gadanie wiekszosc kobiet sie ZWYCZAJNIE NIE PRZYZNAJE do ilosci partnerow sexualnych, a tego nie da się sprawdzić (podobnie jak dziewictwa analnego w ogole), wiec faceci mogą sobie żyć w slodkiej nieświadomości, na wlasne zyczenie, bo sami szykanują kobiety, wiec one się potem boją.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelieeeeee
wystarczy znalezc kobiete moralna, ktora brzydzi sie kurewstwem, falszem i obluda. wyobrazasz sobie, ze prawiczek moglby sie zwiazac z dziewczyna, ktorej kilku facetow do tylka wkladalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
Owszem, wyobrazam to sobie, tak samo jak wyobrazam sobie dziewicę z mężczyzną, ktory mial wiele kobiet przed nią. Tyle tylko, ja mam trochę głębsze postrzeganie związku niż tylko sexualność, a także jestem bardziej wyrozumiala dla ludzi i ich zachowań, bo często wynikają z różnych sytuacji. Trochę więcej zrozumienia i tolerancji, a świat będzie piękniejszy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelieeeeee
ale wy kobiety doswiaczone tez nie chcecie zbyt prawiczkow, wiec prawiczki sa w stosunku do kobiet doswiadczonych vice versa. po co wiazac sie z taka, ktora uprawiala anal z obcymi, jak mozna miec kobiete czysta lub prawie czysta jak lilia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość treder
świat będzie piękniejszy, naprawdę tolerujmy wszystko będzie super

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
Nie pisz "wy kobiety doswiadczone", bo ja mialam tylko jednego partnera, z ktorym jestem od 7 lat, nikogo wiecej. Wiec nie uwazam sie za doswiadczoną. Natomiast "czystość lilii" to b. wzgledne pojecie, moim zdaniem mieści się w ludzkiej głowie, i nie zależy od tego, z iloma partnerami byla wczesniej dana osoba. Ne twierdze, ze nalezy tolarowac WSZYSTKO, tolerancja ma zawsze swoje granice. Jestem natomiast za zrozumieniem ludzkich zachowań, bo sami też na pewno nie jesteśmy w pelni fair oraz "czyści jak lilia", czy to pod wzgledem sexualnym, czy to pod innymi wzgledami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
Acha, pytanie "po co miec kobiete, ktora uprawiala anal z innymi, skro mozna miec czystą" jest dziwne. Wiesz po co? Bo serce nie sługa i moze wlasnie przypadkiem się pokocha taka, ktora ma przeszłość. A rezygnowanie z prawdziwej milosci z powodu poprzednich partnerow sexualnych jest wg mnie dziecinadą przechodzaca nawet w bycie pustą osobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do amelieeeeee
milosc z powietrza sie nie bierze, a anal moze po prostu kogos brzydzic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelieeeeee
nie bierze się z powietrza, a wg mnie nie bierze się także z tego, ilu kto mial partnerow sexulnych wczesniej i jaki rodzaj sexu uprawial:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal jest obrzydliwy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do Zdesperowana Domowa Żon
tak piszesz bo pewnie to uprawialas. zrozum, ze nie malo ktory facet by chcial kobiete, ktora zaliczyla przygodny anal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anal to domena kobiet
wyzywajacych i wyuzdanych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kazda by sie wstydzila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kawer
A ja uważam, że nie każda bo izaczek_ona i petrol na pewno by się nie wstydziły hehehe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale w temacie nic
nie ma o starych kurwielcach :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość petrol to facet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość justysia21
ja tam miałam analz kilkoma facetami i się nie wstydam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×