Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość kasa a związek

problem w związku - pieniądze

Polecane posty

Gość kasa a związek

Mam 21 lat, studiuję dziennie, dostaję stypendium, rodzice mi pomagają, tzn dostaje jakieś tam kieszonkowe na drobne wydatki - ktore zazwyczaj wydaje na mojego faceta, kupuje cos do mieszkania, na obiad, jak gdzieś wyjdziemy 1 wyrywam się do kasy zeby za nas zapłacić. On jest ode mnie starszy, ma dobrze płatną pracę - nie pozwala mi za siebie płacić a jesli już to zrobię to robi mi awantury. Kiedyś rozmawiałam z nim na ten temat - powiedział ze dla niego taka sytuacja nie jest problemem, on zarabia a ja się ucze i to jest ok - co innego gdybym nic nie robiła. Głupio mi z tym wiec postanowiłam poszukac sobie na wakacje pracy - i tu pojawił sie kolejny problem - on bierze sobie wolne 2 tyg w sierpniu i juz planuje wyjazd - wspolny, za granicę. A mnie po 1 nie stać (płace za szkołę, a wiekszośc kasy wydaje na drobne rzeczy dla siebie). Powiedziałam jak sprawa wygląda to nic nie odpowiedzial ale widziałam że mu to nie na reke... wiem, ze marzy o tym wyjeździe, bo od 2 lat nie mial praktycznie wolnego i nigdzie nie wyjechał. Prawde mowiac nie wiem co zrobic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×