Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła kasjerka:))))

szkolenia Agencja PKO

Polecane posty

Gość Przyszła kasjerka:)
Aha no widzisz ty wiesz na czym to wszystko polega, a ja nie mam o tym zielonego pojęcia:( ty juz wszesniej pracowałas na podobym stanowisku? czy to jest Twoja taka pierwsza praca?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkooooooooo
nie, ja jeszcze nigdy nie pracowałam na takim, nawet podobnym stanowisku. Mam dobry kontakt z byłą pracownicą, i z jedną która cały czas pracuje; opowiedziała mi trochę o co w tym wszystkim chodzi; ale to i tak wszystko wyjdzie w praniu, teoria to nie wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkooooooooo
napisz proszę, jak było

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła kasjerka:))
hej! moje szkolenie powoli dobiega konca:) Pierwsze szkolenie miałam 3 dni z produktów sprzedazowych i standardów jakosciowych ( wykłady), drugie trwało 5 dni ( z aplikacji informatycznych O-ZSI, viper, e-doradca, itragraf. Powiem Ci, ze bardzo dobrze ze ono tak długo trwa bo przez ten okres bardzo dobrze opanujesz te programy i po powrocie ze szkolenia bedziesz mogla samodzielnie pracowac ( programy nie sa trudne, ale duzo tez zalezy od tego na jakich trafisz trenerów), teraz 4-5 maj mam szkolenie z technik sprzedazowych. Wszystkie szkolenia koncza sie egzaminami. Ogolnie jestem zadowolona, ale jeszcze bardzo duzo nauki przedecmna. Trzeba opanowac naprawde duzo materiału:( Jak masz jeszcze jakies pytania to pisz:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pkooooooooo
ja zaczynam za 2 tygodnie i jestem wszystkiego bardzo ciekawa; czyli konkretnie uczyli was np. kredytów, lokat itp? musisz się nauczyć różnych ofert? zasad udzielania kredytów, warunków lokat?? jak się wypłaca kredyt w agencji?, czy to o to chodzi? obsługę Vipera też?? no to faktycznie chyba dobrze :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przyszła kasjerka:))
No wiec tak na pierwszym szkoleniu uczysz sie wszystkich produktów sprzedazowych: kredytów, lokat, rachunków itd..Musisz znac dobrze wszystkie oferty..komu, jaki itd.. na jakich warunkach, to wszystko co klientowi sie oferuje...Vipera tez masz na drugim szkoleniu z aplikacji komp. Powiem Ci szczerze, ze tego wszystkiego jest tak duzo, ze nie da sie od razu tak wszystko ogarnac.. ja jestem juz w pracy 2 dni i powiem Ci, ze trosze jestem przerazona:( trzeba miec naprawde duza wiedze i byc na maksa skupionym bo bardzo latwo popełnic jakas gafe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olooo777777777
Przyszła kasjerka:)) zaglądasz tu jeszcze? jak było później w pracy? Ja mam jutro rozmowę, o co moga mnie zapytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na szkolenie
Witam, ja również czekam na szkolenie i nie wiem czego się spodziewać. Szkolenie ma trwać tydzień. Można się do niego jakoś przygotować???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olooo777777777
hej, jak długo czekałaś na odpowiedź po rozmowie kwalifikacyjnej? bo u mnie już 4 tygodnie mija.. i nie wiem czy mam jeszcze na co czekać, ogłoszenie było aktualne do wczoraj. Odpowiedz proszę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na szkolenie
Szkolenie mam za dwa tygodnie. A sama rozmowa nie była zbyt skomplikowana. Standardowe pytania.... czemu akurat tu ?, czy się nie boję pracy z gotówką? itp. Z tego co się orientuję szkolnia w dużych miastach są jakoś raz na miesiąc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo77777777
wiem, rozmowę już miałam, interesuje mnie ile PO rozmowie do ciebie zadzwonili, że idziesz na szkolenie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czekajac na szkolenie
:] Faktycznie coś źle przeczytałam. Po ok. 2 tygodniach zostałam zaproszona na drugą rozmowę na której miałam "sprzedać " jakiś wybrany przeze mnie produkt. Myśłałam że to drugi etap ale na zakończenie rozmowy szefostwo oznajmiło że chcą ze mną podpisać umowę :) po tej rozmowie czekałam jakiś tydzień na wiadomość że szkolenie odbywa się za dwa tygodnie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olo77777777
a to szkoda pewnie juz sie nie odezwą :( a zdradzisz mi jakie wojewodztwo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie, czy ktoś może coś wie o najbliższym szkoleniu, proszę o kontakt gdzie jest i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela22225555
dziewczyny jak wam sie pracuje ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość B DdxSD
a czy w Białymstoku beda takie szkolenia, kurcze nawet nie wiadomo gdzie sie dowiadywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela222222222
olaboga, ale co? byłaś na rozmowie i oddzwonili, że są na tak i idziesz na szkolenie? i teraz się nie odzywaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olabo24
no właśnie nie mogę podjąć pracy do kiedy nie mam szkolenia.. i tak z szefowa czekamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela222222222
aha, czyli prace masz zapewniona tylko na szkolenie sie tak długo czeka? masakra. Ja się zastanawiam czy złożyć cv, bo pracę mam, ale jak widać z tym pko to nie wiadomo jak długo trzeba czekać na zaczęcie pracy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzia2105
czy może ktoś obecnie czeka na szkolenie? czekam już prawie miesiąc na termin szkolenia i ciągle nic nie wiadomo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szkolenie jest 4-8 maa w Poznaniu - dzisiaj dostałam dane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madzzia2105
w dniu dzisiejszym tez dostałam informacje ze 4 maja jest ale w Białymstoku. Jednak ja zrezygnowałam ze współpracy na rzecz innego banku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli chodzi o szkolenia to bardzo fajne są w Stefczyku, szczególnie te we Władku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy ktoś jedzie na szkolenie do Tych 16.01.2018 i jest z okolic Gliwice, Łabędy, Pyskowice?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×