Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pszczółko! Testy warto zrobić. Tyle, że musisz mieć świadomość, że uczulenia się zmieniają, Miałam kiedyś olbrzymie uczulenia na kota - odkąd mam kota (po chwilach tragicznych) - jest:classic_cool:!!! Kot zadziałał jak szczepionka:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jestem, przepraszam wylal sie sok, tzn szkodnik wylal sok i byla akcja wycierania dywanika:O Oj u nas nie ma malych dzieci ale zawsze cos tam:O raczej jest wesolo. Mnie ostatnio boli ciagle glowa pewnie od tych wiatrow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Masz rację warto zrobić testy i wiedzieć ale po takich małych dawkach też może coś się narobić przecież to tylko małe ukłucie i kropeczka płynu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! Testy, to naprawdę nic strasznego! Tylko nie należy robić za jednym zamachem na wszystko. Miałam wielokrotnie robione testy - nigdy nie pokryły się!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! test robisz w ambulatorium lub w szpitalu. Wiedzą jak pomóc w razie .....ale to są minimalne zdarzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji sprawdzilam sobie co to jest ten nebulizaror. Wiem co to jest, znam rozne rozniste wersje tego wynalazku. U nas robia te testy alergiczne wszystkie za jednym zamachem. Zaklejaja plecy takim olbrzymim plastrem. Pewnie jest tak wygodniej, zrobic wszystko na jeden raz. A ze nie wiarygodne to nic.Grunt ze kasa zaplaci:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Bechemootku :) za wyjaśnienia 👄 ale wiesz ja wolę się zawsze upewnić, bo znając swój organizm to zawsze coś mi sie przyplącze :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy okazji stwierdzilam ze nebulizatory sa w Polsce okropnie drogie. Swietnie jestem zorientowana w cenach takich rzeczy. Kosztuja dokladnie dwa razy tyle co u mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko no widzisz wszedzie robią inaczej, jedni wszystko na raz a inni po trochę ale tak jak piszesz kasa najważniejsza .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, ja miałam takie uczulenie na te plastry na plecach, że musiałam leczyć skutki :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys robilam sobie taki test. Wyszlo mi strasznie duzo bzdur. Ze jestem uczulona na jakies skladniki ktore sa w kleju, pascie do butow i takie inne badziewie. Za szewca nie robie a raz na jakis czas buty trzeba wypastowac przeciez. Mysle ze jak nic powaznego nie dolega to nie ma sensu robienie takich testow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba ze sa powazne wskazania do zrobienia takich testow. Choroba jak astma, czy praca w uciazliwych warunkach przy smarach, wyziewach spalin itp. Bo co zrobic jak wyjdzie ze jest uczulenie na pylki kwiatowe czy kwitnace drzewa. Przeciez nie zammknie sie czlowiek w domu przez cala wiosne:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko może i masz rację z tymi testami ale mi juz dano lekarz laryngolog mówił o zrobieniu tych testów no i w końcu sie zebrałam i nie wiem czy dobrze robię :( ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko! Testy są potrzebne dla astmatyków! I przy bardzo powaznych schorzeniach! Ale jak wcześniej pisałam, uczulenia się zmieniają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Testy robimy w celu wykluczenia pewnych schorzeń! A my jesteśmy zdrowe!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Nie szukajmy dziury i nie dodajmy sobie! Pilnujmy to, co dla nas jest niezbędne!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×