Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Jak lekarz polecil Ci zrobienie tego testu to jasne ze zrob Pszczolka. Myslalam ze Ty chcesz tylko tak, z ciekawosci:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko! zrób testy, bo myślenie cię wykończy! A gdy zrobisz, daj znać - troszkę porad podeślę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to teraz mam dylemat :( bo mi teraz nic nie dokucza a jakiś czas temu miałam ciągle taką kluchę w gardle i tak jak by mi coś sie przykleiło do krtani i przeszkadzało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Problem jest w tym ze sa testy na wykrycie alergii, ale nie ma lekarstw na wyleczenie takich rzeczy. Sa tylko srodki ktore ogolnie lagodza te dolegliwosci, nie bez skutkow ubocznych. No ale czasami dobrze jest zrobic test i wiedziec czego nalezy unikac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka mnie tez siedzi dalej klucha. Bylo troche lepiej bo przez 3 tygodnie bralam antybiotyk z powodu kleszcza:O Troche tez gardziolko dostalo:O Ale ja mysle ze to moze tarczyca, chociaz ostatnie wyniki byly ok. Testy robilam z 15 lat temu, bez specjalnych powodow. Cos mnie dolegalo, co mialo niespecjalnie zwiazek z alergia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko właśnie ja tez zauważyłam, że gdy brałam antybiotyk na ten ząb co opuchłam to ta klucha zniknęła i to uczucie, że mam coś na krtani .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitka powiedziała całą prawdę i tak jak jest. Tyle, że alergie się zmieniają, starałam się przekazać, że czasem ktoś jest uczulony na coś a po jakim uczula się na zupełnie na coś innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Antybiotyk nie ma nic wspólnego z alergią, no chyba, że w trakcie alergii łapiemy coś co reaguje na antybiotyk - czyli bakteria!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No a przy robieniu tych testów nie stajemy się alergikami, bo przecież w końcu wstrzykują nam alergen ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko!!! Gdy się szczepisz na ospę, to na nią chorujesz??? Tak to mniej więcej działa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczolka to suche gardlo moze miec wiele przyczyn. Moze tez pewnie byc alergia ale niekoniecznie. Sprobuj kupic sobie dobre cukierki bez cukru z szalwia. Moze ssanie troche pomoze nawilzyc gardlo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przy moim łóżku zawsze stoi butelka wody! Wielokrotnie budzę się, bo mam suchość, dławię się itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dobrze, że mogę się was poradzić na ten temat, bo już wy przez to przeszłyście i wiecie co i jak .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku nasze suche gardziolka to mozna jeszcze czyms innym wytlumaczyc. Pszczolka jest duzo mlodsza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie najwazniejsze, to uczulenie na penicyline i pochodne - po tym cholerstwie byłam na drugim brzegu, jedną nogą......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko :-), moje suche gardziołko zaczęło się daaaawno!!!, właśnie wtedy, gdy stwierdzono astmę :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ja tez mam filiżankę z piciem koło łóżeczka, bo budzę się z suchym kaszlem :( i muszę szybko zapić. Bonitko czasami tak robię tak jak piszesz z tymi cukierkami ale nie zawsze a z szałwią to raczej ja nie bardzo mogę, bo szałwia też wysusza ta błoną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szalwia wysusza blone masz racje Pszczolka, ale jest dobra na gardlo. A po cukiereczkach lepiej wydziela mi sie slinka i jest wilgotno w gardelku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A jeszcze jedno powiedzcie mi Perełeczki jak ja brałam tydzień temu antybiotyk to można robić te testy na alergie ? czy musi być dłuższy odstęp ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to co kolezanki? Szykujemy cukiereczki, filizaneczki i buteleczki z woda i idziemy do lozeczka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam pojecia Pszczolka. Bechemootek pisal ze antybiotyk nie dziala na alergie, wiec pewnie mozesz zrobic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D ,Pszczółko!!! Objaw to nie powód! Suchość gardełka to objaw, zaczęło się od alergii. Ale to naprawdę długie lata. Jestem dobrą pacjentką, trzymam się przykazań pulmonologa i alergologa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeśli robisz testy, musisz robić przerwę w przeciwalergicznych. O antybiotykach zgłoś lekarzowi,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×