Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

🖐️🖐️🖐️ Ja dziś tak późno :( ale nie miałam czasu cały dzień zaganiany :( i na dodatek bolała mnie głowa jak naszą Bonitkę :( Robiłam dziś sałatkę ogórkową do słoików no i zrobiłam te testy a więc jestem uczulona na : LESZCZYNĘ, OLCHĘ, TRAWY, ZBOŻA i BYLICĘ :( trochę tego dużo :( a w czwartek idę na pokarmowe ciekawa jestem co tam wyjdzie. Roberta - ja też żałuję i to bardzo, że nie spotkałyśmy się :( być w tym samym miejscu i w tym ośrodku i się minąć :( Kosmi - bierzesz jakieś leki przeciw alergiczne ?? Banderasku - nie smutasuj się jeszcze wyjedziesz, jeszcze nie jeden urlop przed Tobą :) Miłej pracorki :) Zuuziczku - co tak szybko dziś uciekłaś na PODUSIĘ ? :) Poetko - ja nie kupuję bucików z allegro, bo tez muszę przymierzyć :) ale chciałam wam pokazać jakie mi się podobają :) i ewentualnie zerknąć w sklepach i wtedy sobie dopasować do nóżki :P :) Bondi - widzę, że Ty tez dziś robiłaś sałatkę z ogórków :) Małgosiu - machnij łapeczką do nas :) Tokino Ty też o nas zapomniałaś ?? :) Terterku - nie za dobrze Ci ??? tyle urlopu i laby ?? wracaj do nas:) Wesołek - też się gdzieś zagubił :( nie podpisuje listy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dnia Wam życzę i zapraszam na poranną kawkę i herbatkę bukiecik kwiatuszków zostawiam 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry dziewcynki Zapraszam na kawusie,inusie i herbatkę Dziewczynki jakoś czas tak szybko leci ale mam nadzieje,że juz wkrótce będe bardziej czasowa. Bondi dobrze ,ze juz w domu i wreszcei sie wyspałas.Ja tez po powrocie ze szpitali to nie mogłam zawsze odespać.Ale z tą praca uważaj,wiem,ze sie może i nie da ale moze niech małza pomaga. Banderasku do pracy ale pewnie troszkę odpoczęłaś Roberto ja raz kupowalam tylko buty na allegro dla córki ale pierwsze zmierzyła ten rozmiar i ten fason te same buy w sklepie a potem zamowilśmy.Ja nie kupuję bo buty jednak trzeba przymierzyć Pszczółeczko mi sie te buty co wybrałas nie podobuja za bardzo ale moze dlatego,ze ja nie lubie butów na wysokim obcasie.Nie wiem Napisz jak pójda kolejne testy Tokino widzę Ty tez zapracowana jestes Bonitko ja jeszcze wczoraj to Ci ciepeła moglam podesłać ,dzis juz nie,pierwszy dzien doopiero co chłodniej Beti zrob to badanie i nie nastawiaj sie psychicznie,ze nie dasz rady .Tyle osób robi i trzeba wreszcie sprawdzić co Ci jest. Tererku czy ty juz wrociłas bo troszkę my juz pobidniałysmy bez sniadanek Twoich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę,że juz Personalna zaparzyła kawusie dzięki Personalna czy remonty w trakcie są? Zuziczku jak Twoje paluszki ,myslę,ze lepiej juz? Bechemotku to Ty cały czas na lekach alergicznych jesteś? Kosmitko najlepiej zadzwoń do sanatorium do ktorego córcia jedzie i wszystko będziesz wiedziała na ktora macie być. A od Kosmitki od Zuuziczka zdjęcia doszły ale od Pszczółeczki było pustawo.Poprosze jeszcze raz. Na razie dziewczynki i do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki 👄 i taka ocenę butków właśnie mi chodziło ,kupiłam ale oczywiście Lasocki , w sklepie podobne czarne nie wiązane do spodni bo ja to tylko w spodenkach chodzę .👄 zuzziku ..zapisałaś sobie wysłałam dziękuję 👄 Pszczółko..i tobie wysłałam zapisz masz w komórce tak jak zuzzik 👄 Małgosiu ..a co ty kochana tak porabiasz że nie możesz być czasowa :D👄 Personalna superowa twoja kawunia 👄 Bandaresek pewnie już pomaszerował do pracochy miłego pracowania 👄 bonitko..no co ty może twój termometr zły 13 st.szok pewnie to juz trzeba grzać jak 13 st. u mnie nie za ciepło ale popycham i dzielę się tym co jest by bonitka miała jeszcze troszkę lata zanim pojedzie na kanary :P👄 to narka idę polatać na miotełce już poprasowałam poukładałam teraz polatam i za garnki się zabiorę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ Małgosiu - fajnie że się odezwałaś👄 A fotki ponownie podeślę:) Roberta - dzięki 👄 Banderasku - i jak w pracorce pierwszy dzień po urlopie👄 Duże buziaczki dla każdej posyłam 👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej🖐️ u mnie pochmurno zresztą ciąg dalszy,pogoda bez zmian Pszczółko bralam leki narazie nie biorę ,bo nie ma potrzeby,ale gdy objawy nastąpią to mam wziąść. Roberta odcztałąś pocztę niewiem czy dotarła.? Dziewczyny już wiem na ktora ma dostarczyć córke przyszedł papierek,ale troche nerwów zjadłam.i nękałam ich tel . pozdrowienia dla ferajny❤️ później lece na ploteczki:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzisiaj pogoda jest OK, około 20stopni, pochmurno czasami przeleci deszczyk. Tokina pewno znowu nie ma neta, bo ostatnio u niej przechodziły nawałnice. Banderasku jak minął pierwszy dzień? Kosmi w dorosłym sanatorium, można przyjechać dobę wcześniej ale płaci się za nocleg, nie wiem jak jest w dziecięcym. Życzę miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też co jakiś czas popaduje i jest chłodno :( nie lubię takiej pogody wolę ciepełko :) Kosmo dzięki za pogawędkę :) i przepisik 👄 Bondi 🖐️ A ja stawiam ciacho ze śliwkami :) (%%%%%%%%%%%%%%%)> a wieczorkiem będzie jeszcze serniczek bez sera :D 🌻 SMACZNEGO 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no moje panie, a Wy gdzież?;) trzecia zmiana się zaczyna, a Was niet:P Roberto dzięki serdeczne, już zapisałam:D zrób fotki lasockiego i wrzuć do gara:) Pszczółko no to Ci odkryli:o ale na pociechę powiem Ci, że u mojej mamy stwierdzili kiedyś, że jest uczulona na kocią sierść i... guzik prawda, często ma stycznzość z moimi gadami (jak nas nie ma to nawet przez 24 godziny na dobę) i nie ma żadnych objawów alergii i nigdy takowych nie miała (a moja kuzynka wystarczy, że pobędzie u nas 10 minut - od razu płacze i kicha) więc nie zadręczaj się, może nie będzie tak źle, tego Ci życzę:) Bondi fajnie, że pogoda Ci sprzyja:) powiedz goście, na których czekałaś odłożyli wizytę? Kosmi a dokąd wieziesz małą i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, miała któraś z Was kłopoty z zapaleniem spojówek? powiedzcie czy to możliwe, żeby najpierw jedno było chore (przez dwa dni), a po trzech dniach spokoju trafiło drugie? no bo po piątkowym króliczym lewym dzisiaj mam czerwone i piekące prawe:o cholerka ani czytać, ledwo pisać i... wyglądać jak dupa:P Małgoś Wasze dmuchanie na moje paluszki pomogło, dziękuję👄jeden paluszek już całkiem ok. drugiemu brakuje jednego dnia na wygojenie:) i będzie git:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :-) Zuuziku, niestety takie zApalenia spojówek mogą być też wynikiem alergii! Właśnie dopadło to mojego qbę, wciąż powtarzały się zapalenia spojówek i teraz - buuummmmmm!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatka pokazała się :-) Tak Małgosiu, dzień w dzień łykam tabsy przeciwalergicznenawet gdy są lepsze dni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesteś Bechemotku, witaj to mnie trochę przestraszyłaś:o a qba na co ma alergię? a może łatwiej będzie powiedzieć na co nie ma?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🖐️ Leżę i czytam, dzisiaj prawie cały dzień czytałam. Znajomy z kiosku odkłada mi co tydzień jeden tom z serii kryminałów Chmielewskiej, ukaże się 25, w tej chwili mam cztery. Zuuzik goście odwiedzili mnie w szpitalu ale zostali tylko na dwa dni bo M nie ma urlopu. Kiedyś często miewałam zapalenie spojówek, brałam leki przeciwalergiczne, może wybierz się na wizytę do alergologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sobotę i niedzielę będzie u mnie Międzynarodowa Wystawa Kotów, pójdę popatrzeć na piękne piciulki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku! Dr powiedziała, że ma tzn. qba takie książkowe objawy, że nawet nie będzie teraz robić mu testów (pyli bylica!!! i trawy ogólnie). A zapalenie spojówek powtarzało mu się od kilku lat,często. Mnie nie słuchał aż wreszcie się zakichał, zakaszlał, obrzęk powiek i na dodatek pokrzywka skórna :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku oj ta ja jeszcze nie alergik;) nie kicham, nie kaszlę, nie puchnę na szczęście:) tylko czerwone i piekące oko raz jedno raz drugie:P Bondi a ta wystawa to tylko rasowców?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla mnie Chmielewska jest nierówna:o Bondi a doczytałąś jak pisałam o Poszukiwaczach muszelek? Tytuł durny, ale terść oki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chmielewska ma dla mnie wartość sentymentalną :-), powrót do lat szczenięcych (np. nocne czytania w akademiku, w grupie = rechot:-D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapalenie spojówek ciągnęło się u qby ok. 10 lat, co rok coraz bardziej. Kichał od jakiegoś czasu a teraz rypnęło :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuzik dzięki doczytałam, ale jeszcze nie dostałam, wiesz ja muszę kupować bo nie należę do żadnej biblioteki. Bechemootku tylko dla rasowych, ale niektóre wyglądają jak dachowce. Takie wystawy odbywają się co rok, już na kilku byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Historyczna chwila i jakże zapomniana :-( Właśnie zapoczątkowałam nową stronkę!!!! kiedyś to była feta..............................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×