Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

No i tym sposobem mam szansę otworzyć nie tylko 199 stronkę ale pisząc sama ze sobą mogę dojść do 200 :D:P Dobra już mnie nie ma ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie dziś nadal prawdziwa jesień :D a ja w kieracie byłam do tej pory:P W domku nadal pachnie grzybkami:))) Super! beti👄jestem bardzo rozczarowana:(((że jest to umowa zlecenie!!!!Co się w tym kraju porobiło to szok:O...Życzę Ci wytrwałości ,bo zdaję sobie sprawę,jaki to kołchoz!!! tokino👄dzięki za cappucinko:)))Mniam!:))):))) bondi👄Roberto👄hop!Hop!!!! Idę teraz na ploteczki do Mamutka👄 Miłego wieczoru Może mi się uda załapać na 200-tną stronkę;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino a nie możesz odisntalować adblockera? posle Ci coś innego do blokowania reklam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a póki co to lapie sie za kawusie Twoją rączką zaparzonej :D:D U> U> U> U> U>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adblockera możesz spróbować tylk w Mozilli wyłączyć: "narzędzia" - "dodatki" - wyłącz - może nie trzeba na razie odinstalowywać - ale przycisk "odinstaluj" też jest Ja już dawno nie używam Adblockera - teraz lepszy jest AdMuncher

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tereterku jesteś genialna :D wyłączyłam tego blocera i już wszystko działa, poprostu musiałam przez pomyłkę kliknąć nie w to co trzeba:( i kłopot :O ale już jest oki. Banderasku , już po pracy wreszcie możesz poczuć weekend :D Jeszcze raz serdeczne dzięki 👄 Małgorzatko, cieszę się że córcia ma lokum i to takie nowiutkie,na pewno będzie bardzo zadowolona, bo przynajmniej spanie nie wyleżane :P i tylko w dwie osoby to naprawdę super się udało a o kasie to nawet nie ma co myśleć , najważniejsze jest że się udało:) Dziękuję za pamięć i za życzenia 👄 Kosmi Ty mnie zawsze potrafisz zaskoczyć :D dziękuję bardzo👄 Zastanawiam się gdzie Wesołek na pielgrzymkę się wybrał ,bo przecież chyba nie do Częstochowy? Jak myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino jak dobrze pamiętam na pielgrzymke gdzies chyba w jej okolicach pieszo ma iśc ale nie wiem chyba 30 km ale moze cos pokręciłam. Tokino a czy ty palisz juz w piecu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł tu modelka XXL;):P Terterku mało brakowaławo i zasprzątałabym się na śmierć;):P dzięki za przywołanie do rozsądku:) Twoje ciacho mniammmm. wrzuć do garnka chociaż oko nacieszę:) Banderasku czy Ty za pracę w sobotę masz wolne w tygodniu? czy płacą extra? eee chyba jednak to pierwsze:o Tokina z całej gamy smaków cappucino pijasz czasami to po wiedeńsku? u mnie piękne słonko właśnie chyli się ku zachodowi, w ogóle dzisiaj była piękna pogoda w sam raz na grzybobranie, ale niestety nici wyszły z wyjazdu, bo popusł się zamek w drzwiach auta i m musiał naprawić:o inaczej nie mógłby zasnąć:P hehe może jutro skoczymy.... Beti trzymaj się dzielna kobieto, nabierzesz wprawy i może uda się podpisac umowę na czas najpierw określony a później na stałę... życzę Ci tego:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Wesołek miał pielgrzymować coś około tego, pewnie jutro będzie miała zakwasy, ale jaka będzie szczęśliwa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Małgorzatko oczywiście że palę , tz dopiero kiedy Wisła opadła odważyliśmy się palić , bo to różnie bywa :O ale teraz przepalamy nie palimy jeszcze cały czas tylko tak dla zmiany powietrza w domu. jedyne miejsce jakie znam w tamtych Wesołkowych stronach , nawiedzane przez pielgrzymki to Wąwolnica, koło Nałęczowa ale może są jakieś inne sanktuaria do których pielgrzymują ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki jestem wieczorkiem trochę pospałam odpoczełam troszkę u mnie dzisiaj zimno palimy w piecu Tokina pisałam grzybków nie ma a reszcie dziewczynek dziękuje za pocztę wszystkie ślicznie wyglądacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina Beti ale Wam zazdraszczam tego przepalania, hmmm mnie pozostaje tylko piekarnik:P albo ognisko na środku pokoju;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku ja wiedziałm że to umpwa zlecenie ale puki nie znajdę znajdę czegoś innego to narazie będę pracować jets to umowa narazie tylko do końca września

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku jeśli chodzi o picie cappuccino to mam teraz bardzo ubogi asortyment , jedynie bez cukru, lub z magnezem, te piję ale inne mam w zapasie dla gości, ale raczej czekoladowe, waniliowe , marcepanowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i się zmyły, to i ja lecę na film Ciekawy przypadek Benjamina Buttona - faktycznie ciekawy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o jesteś Tokina:) no ja tylko to wiedeńskie pijam, bo jak dla mnie jest najmniej słodkie:) ale jak wiesz, bo sama szukałaś:) najtrudniej je znaleźć:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe ja też się czasem posiłkuję piekarnikiem :D coby rozcieplić sobie w domku ale nigdy na próżno nie chodzi :D zawsze wstawiam do niego jakieś mięsko albo na prędko ukręcę jakieś ciasto i wtedy podwójna przyjemność :D Beti, jak mówiłam początki są naprawdę bardzo trudne dla każdego, jednak dla Ciebie jest ważne czy dajesz radę z kręgosłupem, czy możesz tyle wystać. Wiadomo że praca przy taśmie jest ciężka i trzeba dojść do wprawy by nic nie uciekało,ale pomyśl że Ci którzy koło Ciebie pracują też kiedyś zaczynali i też nie nadążali tak jak Ty a teraz sobie radzą. Jesteś sprytna dziewczynka , dasz radę, ale CV poroznoś jak Cię prosiłam, może trafi się coś lepszego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co się zmieniło w garnku? nie zauważyłam , no ale ja tylko na torebusię Bechemotka lukałam, więc zmian nie zauważyłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina w garze troszkę pozmieniali układ, jakaś taka mało nowoczesna jestem, nie lubię zmian:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brrr jak zimno ma być w nocy tylko 6 stopni:o muszę zdjąć pranie z balkonu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale za to w dzień w miarę oki 18 stopni:) no to jeszcze polatam z gołym tyłkiem;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do kawy to najlepiej mi smakuje bez cukru, ono co prawda jest bez cukru ale i też bez smaku:D ale ja dosypuję łyżeczkę rozpuszczalnej kawy i mam jakby kawę z mleczkiem, czyli bez cukru i bez smaku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też nie lubię zmian , ale myślę że te są jakieś niewielkie, zresztą ja tak mało tam bywam że w sumie jest mi to bez różnicy:) Ja dziś zmieniałam pościel, zakładałam już zimowe kołdry z pierza :D bo ostatnie noce trochę marzłam a na noc nie pozwalam palić żeby nie było za gorąco, no to marznę :D ale już od dziś nie będę ; mam pierzynkę :D i nie straszne mi tam jakieś 6 st

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku , no bez przesady z gołym tyłkiem przy 18 st???? przecież to nie 28 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina poroznoszę w poniedziałek a my przy tasmie jesteśmy same nowe wszystkie nowe z mojej miejscowośći ale fajnie się pracyje bo jest też trochę wesoło a kręgosłu trochę boli ale chodze na masaże i jakoś wytrzumuę dzisiaj mnie nie boli wczoraj miałam końską dawke prądów na kręgosłupie i to pół godziny idę znów w poniedziałek przed pracą myslę że dam rade wczoraj te babki co pracuja na stałe powiedziały ze ja jestem najleprze z tych czterech że na mnie nie mam mocnych że pracuje jak szalona i bardzo szybko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihi Tokina jakby nie było pijamy "bele co";):P buuu nie mam kołder puchowych tylko jedną zdrowotną, cholerka jakoś tej zdrowotności nie zauważam:P i trochę marznę faktycznie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiwat Zuuziczku otworzyłaś 200!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! stawiasz szamponika , nie ma przeproś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×