Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Witajcie dziewczynki zaglądam i ja , choć wczoraj mnie nie było bo poszłam do pracy na 10 a wróciłam o 18 30 padnięta całkowicie, za to dziś byłam tylko do 14 :D i już zdążyłam odpocząć. Łapię się za wszystko co na stole leży, dorsza szczególnie uwielbiam{mój leżakuje i czeka na usmażenie :D} więc skubnę co nieco z talerza Bondi, od Banderaska też coś złapię , jeszcze z rana od Personalnej i już jestem zapchana jak tramwaj w godzinach szczytu:D Zuuziczku , buty boskie, naprawdę bardzo mi się podobają, nie wiem dlaczego zdzirowate, fakt że zamaszyście wysokie i ciężko będzie w nich przetrwać, ale skoro są wygodne to może akurat będzie Ci w nich dobrze i długo będziesz balować. Muszę się Wam przyznać, że jak już kilka dni temu zakupiłam kozaki, ale te to są już naprawdę odjechane i zdzirowate :D no ale jak mówiłam odmieniam swoje życie to odmieniam i strój:D Pewnie na moją starą nogę takie buty wogóle nie pasują ale zaszalałam i kupiłam, jak je chcecie zobaczyć to włożę do gara :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hali hallo🖐️kochane kolezanki A ja dzisiaj bylam wielki pracus. Mimo ze glowizna pekala mi mocno. No tak wczoraj pilam wino:OOj pojde do piekla na pewno! A jeszcze do tego wszystkiego dzisiaj w piatek, jadlam bigos i mieso:O Zuzik kochany zycze wspanialej zabawy, nie mysl o pracorze. A buciki sa coool!!! Terterku kochany i co udalo sie zalatwic dodatkowe wyklady. Kciukasy byly trzymane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku, czasem trzeba podejmować niepopularne decyzje, ale nie na tym praca polega by wszystkim było fajnie, tylko by pracowali tak jak się od nich tego oczekuje, a skoro tak nie jest to trzeba czasem zastosować terapię wstrząsową.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko widzę że rzeczywiście zaszalałaś z tym winkiem skoro dziś głowizna tak pęka:( no, no a można wiedzieć z jakiej to okazji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cosik mi za szybko sie wyslalo:P Wesolku kochany Ty musisz pomagac mamie bo Ty jestes najsprytniejszy i zrobisz wszystko najlepiej. Mama o tym wie i dlatego prosi zawsze Ciebie o pomoc:) Banderasku nie ma kurteczki dla Ciebie? Eeee tam nie wierze! Pasowalo na pewno duzo kurteczek, tylko Ty jestes wybredna tzn masz dobry gust i byle co Ci sie nie podoba:) Tokina ugotuj swoje kozaczki plissss. Bardzo jestesmy ciekawe jak wyglada Twoj najnowszy nabytek:P Bondi,pisalas ze dwa dni temu ze bylas na meczu siatkowki. Lubisz siatkowke czy chodzisz do towarzystwa z malzykiem? Kosmi zaraz poogladam co nowego upitrasilas na garnku:P A teraz robie sobie kawe. Bezkofeinowa, jak ktos chce moze pochlipac ze mna. Do wieczora🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina🖐️Bez okazji. Ot tak z nudow nalalam sobie kielonek, posmakowalo wiec nalalam sobie drugi... A ja lkielonki mam duzeeeeee....Dwa kielonki, to jest juz pol butelki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko, wrzuciłam do garnka ale zaraz usunęłam :O chyba nie jednak nie mam odwagi:O no może wklepię ja na 5 minut i znów usunę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki byłam na garnuszku poogladalam i tak mysledobrze,ze mi nie trzeba bucików. Tokino buty ładne i oby były wygodne Zuziczku Twoje ładnie sie prezentuja ale dla mnie za wysokie ,ja nie nauczona do takich butów.Ja musże miec płaskie bo bym się zabiła na pierwsyzm kroku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki🖐️ Tokina butki fajowe, obcas bardzo stabilny, na pewno będą wygodne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonita lubię grę w siatkówkę i jak tylko mam okazję to chodzę popatrzeć. Kiedyś parędziesiąt lat temu grałam i pozostał sentyment

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haj dziewczyny,zaraz coś zmotuję w garnku:)troche zwariowana jestem:) Tokina :(ja butków nie zobaczyłam,a przy okazji wstawie swoje. herbatkę z cytrynką @@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ UUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Melduje sie ;) 🌻 mam uzdrowionego komputerka - przydają się starzy dobrzy "fani" - kiedyś dzieci - teraz spece w komputerkach. Bonito ❤️ ❤️ ❤️ - TAK! trzymałaś kciuki skutecznie -dzięki :D- bo dostałam to na co liczyłam - rozegrałam to dyplomatycznie i od 2 listopada zaczynam podwójne porcje wykładów. Zmieni sie tylko tyle, że będe sobie wychodziła troche wcześniej do pracy i odrobine później wracała. Odebrałam dzisiaj garsonke - fajna jest - musze sie z nią oswoić - jak bede miała aparacik to pstrykne fotki ;) Poetko ❤️ - i ja tak myśle i pewnie my wszystkie, ludziom starszym tym dobrym, ktorzy życie uczciwie przeżyli należy sie absolutnie najwyższy szacunek i miłość - choć to niełatwe. Zuzik - pewnie super Ci sie baluje w tych cudnych lekko zdzirowatych szpilkach. Piękne są - uwielbiam takie :D Sukienka elegancka, piękne buciki a jakie dodatki założyłaś? jak wrócisz - opowiedz ❤️ Wesołu - zawsze w rodzinie jest ta jedna osoba OSTOJA na której Mama może sie wesprzec. Czasem ta rola jest cicha i niewdzięczna, mało doceniana ale po czasie każdy będzie myślał i mówił o Tobie jako o tym najważniejszym rodzinnym autorytecie, którego trzeba się radzić, ktorego trzeba szczególnym mirem otaczać ❤️ zwróci sie to kiedyś Tobie - oj zwrócie ❤️ ❤️ ❤️ Kosmitko - dostałam smsa i zrobie co trzeba ;) ❤️ Zuziku - jeśli w słusznej sprawie taką postawe wykazałaś - to chyle czola. Tak trzymać. Ludzie nie przepadaja za szefami takimi dobrymi cioteczkami - wola mocną rękę i na dłuższą mete daje to lepsze wyniki niż uleganie czy nie daj boże podlizywanie sie pracownikom - i tak by nie docenili. Bardzo dobrze zrobiłaś i świetnie, ze nie masz wyrzutów :P:D:D❤️ Tokino- też czekam na te zdzirowate kozaczki :D - ugotuj jak najpredzej ❤️ ❤️ ❤️ Bondusiu - ❤️ siatkówka to sport ludzi błyskotliwych inteligentnych - mecze są pięknym widowiskiem. Ciesze sie, że dalej chodzisz ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek:) Jak sie ciesze ze wszystko poszlo po Twojej mysli:) i masz dodatkowe wyklady. Mam nadzieje ze nie umecza za bardzo:( bo z wydaniem dodatkowej kasy nie powinno byc problemu:) Przed chwila wypisalam sobie kurtke ze sklepu online. Wczesniej mierzylam ja ww sklepie i nie bylam przekonana:O Jest prawie dokladnie taka sama jak moja stara:O no moze tylko rozmiar wieksza:) http://www.house-of-gerryweber.de/index_GW_de.html?LKZ=DE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj! to jest link do sklepu... Trzeba kliknac po lewej stronie na... Jacken, Mntel, Westen i beda zdjecia kurteczek. Ja zamowilam ta z 9 rzedu., druga z lewej. Oczywiscie w kolorze czarnym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ Ja tylko machnęi już mnie nie ma...głowizna nadal pęka 😭 Spokojnej nocy Jutro miłego dnia:D A ja I zmiana:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonito ❤️ A ja zobaczyłam kurteczke! :D w 9-tym rzędzie druga z lewej - bardzo fajna jest! :D Kosmi niamuśną kolacyjke przygotowałaś ❤️ dzięki :D i buciki Twoje też są w garnku a na Tokine czekamy....:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jaki rozmiar zamówiłaś Bonito? chyba tą 40tke bo najmniejsza jest - ładne te kurteczki - zgrabniutkie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Terterku, masz racje zamowilam 40 bo pasuje:) Wczesniej mierzylam ja juz w sklepie, ale jakos nie moglam sie zdecydowac:o Zreszta ciagnelo mnie zupelnie gdzie indziej, do dzidziusiowych ciuszkow:) A teraz sobie mysle ze moze trzeba bylo zamowic rozmiar 42:o Jak zaczne przybierac na wadze w takim tempie:O We wtorek powinna juz dojsc nowa kurteczka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki Zostawiam kawkę (_)>(_)>(_)> i herbatkę (__)>>(__)>>(__)>> i inusię |__||__||__|:D Jak wstaniecie to bedzię w sam raz;)))na dobry początek dzionka:)))) Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Banderasku dzięki za kawkę - pyszna👄 Rozpalam w kominku, mimo że za oknem +5 to jakiś chłód czuję. Zapowiada się piękny dzień, dobrze bo mam zakupy do zrobienia na rynku. Bonita oglądałam kurteczkę, bardzo ładna, modna tylko dlaczego czarna? Kosmi jaka wspaniała kolacja, ty chyba cały czas spędzasz w kuchni:D Terterku cieszę się że już problem z kompem masz z głowy❤️ Dzisiaj na obiad będą flaki - jak kupię:P Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasku - bardzo miły początek dzionka zrobiłaś - siorbie głośno pyszną kawusie :D ❤️ Bonito - jak długo czekasz na przesyłki? -- kurteczka naprawde fajnista. ❤️ Ja już klepie w swoją wlasną klawiature :D Małżyk bezpiecznie wrócił z Mazowsza. Ide zaraz na zakupki bo 1 listopada moje starsze dziecko ma urodziny. Trzeba co-nieco dokupić A teraz na śniadanko kanapki z pasta z tuńczyka http://kuchennewzlotyiupadki.blox.pl/resource/pasta_z_tunczyka2.JPG i rogaliczki do pałaszowania w postojach między jednym lataniem na miotle a drugim: http://kotlet.tv/wp-content/uploads/2009/07/IMG_7909-web.jpg dla dbajacych o linie musli (____)? Pozdrawiam pięknie i życze wszystkim takiego pięknego słońca jakie mam ja :D:D:D ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×