Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Bonitko co tak krótko i jakoś nagle ? czy coś się stało ? obraziłam Cię nie daj Boże :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, ja tam jeszcze nie byłam. Mama moja była na przyjęciu prymicyjnym i bardzo jej się podobało. Ale ja w googlach wpisałam sobie "Cafe Piano" Mielec i już widziałam wystrój :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj pewnie już na moje pytania nie otrzymam odpowiedzi:( Dziękuję za miły wieczór i za pogaduchy i za podpowiedzi bardzo inspirujące 👄 Też lecę na podusię , miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja jestem tutaj, ale pozegnalam Zuzika. Ja sie jeszcze niezupelnie rozbudzilam Tokina:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku też jestem zdziwiona ,ale pewnie to przeze mnie :( 😭 Trzymaj się cieplutko Bechemootku, dobrej nocy Ci życzę 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! chyba czegoś nie doczytujesz :-)! Ja już załapałam:-) Bonita pożegnała Zuuzika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poznaliśmy się na śląsku, pracowaliśmy razem na budowie koło Raciborza, ja byłam tak jakby jego szefową :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo jakoś mi się tak przykro zrobiło kiedy Bonitka tak się pożegnała nagle, myślałam że ją czymś uraziłam:( i chciałam już odejść :( w sumie to już jest taka godzina że aż się dziwię że jeszcze nie padłam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to znaczy Rowerzystko że chłop sobie wziął babę szefa nie tylko w pracy ale w domu :D kurcze to musiała byc bardzo romantyczna historia , musisz nam kiedyś o niej dokładnie opowiedzieć pliss👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No fakt , muszę iść bo padam na nos a klawiaturze mylę litery :O Spokojnej nocy Wam życzę i jeszcze raz dziękuję 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To juz dlugo nie musisz czuwac Bechemootku. Do polnocy zostalo raptem pol godziny. Ogladalam zdjecie Kafe Piano. Bardzo przytulne wnetrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ rozpalam w kominku żeby nam było ciepło zaparzam kawkę (_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+(_)+ herbatkę(_)*(_)*(_)*(_)*(_)*(_)* inusię(_)&(_)&(_)&(_)&(_)&(_)&(_)& herbatka dla Pszczółki(_)(_)(_)(_)(_)(_) ale narazie chyba nikogo nie będzie nocne marki siedziały do 24 i teraz śpią a niech sobie pospią aj po cichutku zostawiam wszystko i już mnie nie ma Życzę miłej niedzeli ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chce nikt ze mą kawki się napić buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu:(:(:( smutno mi sama muszę pić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Beti dawaj tą kawkę ja się chętnie z Tobą napiję:D właśnie miałam sobie robić....ale znacznie bardziej lubię się napić kawki jak mi ktoś zrobi:P U mnie ponuro i ciemno na dworze,a ja dzisiaj jestem leń kanapowiec:P po wczorajszej wizycie dzieci i wnuków:D ODPOCZYWAM!!! Pozdrawiam wszystkie dziewczynki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko !1dziewczynki :D Beti jak tu cieplo :D jest jeszcze kawunia jesli tak to poproszę :D Mam farbę na głowie siwki maluję :D zaraz czas do mycia . Zakukne potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Roberto No,no widzę,że robisz się na bóstwo:D a jaki kolorek kladziesz na wloski jesli można wiedzieć? U mnie już też spore odrosty i musiałabym poprawić pasemka,ale po tym jak ostatnim razem mi babeczka popaliła końce to aż wzdrygam się na samą myśl o pójściu do fryzjera.Tak mi spaprała włosy,że przez te popalenie same się skracają:O:O:O no i teraz u góry widać odrosty,ale włosy mam i tak coraz krótsze:O Nie cierpię chodzić do fryzjera,bo zawsze mi coś sknocą:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co to wyjdzie położyłam zloty szatyn ,ale mam zamiar przejść na blond tylko odwagi mi brak :) no teraz juz zamykam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marijka ❤️ Roberta❤️ jest kawką już leje dobrze ze ktoś pije ze mną kawkę zaraz będzie rosołek gotowy to zapodam :D bo Terterka nie ma i nie mamy śniadania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry w niedzielny poranek dla mnie prawie świt:p bo dopiero otworzyłam oczy :D No ale zapach kawy mnie niezmiennie przyciągnął do kompa :D Betuś dzięki za potrzebny łyk kawy 👄 Marijko jak to spaliła Ci włosy czy robiłaś może trwałą ? Bo chyba tylko wtedy można spalić a może rozjaśniała Ci włoski wodą utlenioną ? kurcze nie mam pomysłu:O Nie tak dawno nosiłam się z zamiarem zrobienia trwałej ale właśnie boję że jak za długo mi przytrzyma to będę miała na głowie siano i zdecydowałam się tylko na ścięcie. Roberto , chyba pójdę w Twoje ślady i też założę farbę :D tyle że ja trochę ciemniejszą czyli bakłażan z Joany -multi kolor- jest dość trwała i nie niszczy włosów. zastanowiłaś mnie tym przejściem na blondi , jakoś Cię nie widzę w tym kolorze. Jednak jeśli się zdecydujesz to może stopniowo zakładaj coraz jaśniejszą farbę a nie od razu radykalna zmiana bo trudniej będzie Ci się przyzwyczaić . No ale jakby źle wyszło to oczywiście zaraz możesz przemalować na ciemny. Wiesz ciekawa jestem tej zmiany:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×