Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Pszczółko👄 Bonita👄 Kosmitko👄 Dziewczynki malinki:):):) U mnie wiało cały dzień i zimno przez to a że słońca niet ja cały dzień zajadałam złe samopoczucie:(.A teraz co?,oczywiście mi niedobrze,mdli. W telewizorku właśnie leciała prognoza pogody i nie wygląda to dobrze,bo mało tego że deszczowo to z każdym dniem chłodniej i w poniedziałek ma być -8 w dzień,ja pierniczę.Wszystko wskazuje na to że teraz się zażrę na śmierć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółki żurawinkę,zjem! Bonity murzynka zjem! A Kosmitce nic nie zjem bo gdzieś znika,ona jest dobra w znikaniu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąż po powrocie z pracy chwali się żonie: - Dostałem na budowie papierkową robotę, kochanie. - Cudownie! Mów mi szybko, co teraz będziesz robił?! - Trzepał worki po cemencie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki w nowej pracy będzie oki. Zaczynam od 15-tego. Mam kilka dni wolnego, więc oczywiście przyfrunęłam do Szczęścia. Jutro napiszę kapke więcej, dziś przytulam wszystkie i pozdrawiam😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coś mało nas dzisiaj :( chyba ta pogoda i zmęczenie nas nęka. Wesołku nie przejmuj się już za miesiąc z hakiemmmm będzie wiosna i może w końcu będziemy się lepiej czuły :) Poetka ciesze się że w nowej pracorce czujesz się dobrze :) Zuuziczek też chyba zmęczony, bo się nie pokazała :( Śpijcie dobrze paaaaaaaaa do jutra 🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemoot a Anioły to gdzie, całkiem o nich zapomniałaś 😭 No to ja za Ciebie Proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodze do Was z kawusią i i nusia i herbatka dla Wszystkich Bechemotku tak jak pisze Rowerzystka nie zapominaj o tych naszych Anoiłkach,brakuje ich tutaj. Pozdrawiam i milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuje za kawusie Małgosiu ❤️ brawo Rowerzystko! :D ❤️ no to na śniadanko zapraszam: dzisiaj troche fantazji choć produkty najzwyklejsze :D http://papilot3.mykmyk.pl/img/660/0/Sniadanie13652890.jpg musli żurawinka soczki horteksowe różniste (ja wybieram bananowo-marchewkowy) Bechemotku ❤️ Personalna ❤️ - dziękuje za fajną poczte :D Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ dzisiaj nie pracuje - mam zamiar troche poleniuchować :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu dzięki za kawę 👄 Gratuluję córci zaliczeń.Małgosiu ja z siostrą, z którą widuję się co kilka miesięcy nie kładziemy się nigdy spać przed trzecią. Jest tyle tematów i spraw do omówienia, wspomnień, że czas przestaje się liczyć, bardzo lubię te nasze noce :D Terterku śniadanie jak zwykle pycha i pięknie podane👄 U mnie już czuć powracającą zimę, jest trochę mrozu ale jest słonecznie. Wszystkim miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu moja tez coraz rzadziej teraz wraca do domu(przynajmniej ja tak mysle,ze rzadziej) i mamy naprawde wiele do powiedzenia a teraz na dodatek wielki problem ktory w sumie nas dotyczy i musze jej troszkę roztłumaczac,kiedys w wolnej chwili napisze na @ A nietsety zycie musi toczyc sie dalej i my musismy szczególnie dbac o nasze zdrowie terterku dziękuję za sniadanko Lece teraz zmieniac pościel bo śliczna pogoda u Wesołka mysle tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki u mnie też słoneczna pogoda, fajnie jest, nawet wiatru nie ma i to mnie cieszy. Wróciłam ze szpitala gdzie robiłam mammografię. Jak wiecie ostatnią miałam dwa i pół roku temu kiedy zrezygnowałam z hormonów, dlatego z niecierpliwością będę czekać na wyniki tej mammografii i z nadzieją że też będzie bez zmian. Małgorzatko, brawo dla córci, świetna dziewczyna, pozaliczała wszystko a Ty ciągle narzekasz że za mało się uczy :) Widzisz jakie masz zdolne dziecko. Bondi , Małgorzatko Wy to macie fajnie że macie z kim pogadać do późnych godzin nocnych, ja nie mam siostry ani córki więc czasem zostaje mi kuzynka ale ona tak sporadycznie do mnie przyjeżdża że to się prawie nie liczy. Wczoraj nie pojechałam rowerkiem ale autobusem, połaziłam po sklepach i poszłam w odwiedziny do koleżanki z kursu. Posiedziałam u niej trochę, pogadałyśmy o życiu i wieczorem wróciłam do domu. Na tym zeszłorocznym kursie poznałam kilka fajnych dziewczyn i tak się jakoś złożyło że wciąż któraś do mnie dzwoni i często się spotykamy. Cieszy mnie to, tym bardziej że w ostatnich latach stałam się totalnym odludkiem. Za dwa tygodnie urodziny mamy, ponieważ miałam dziś trochę czasu to wstąpiłam do kosmetycznego sklepu i kupiłam jej dość spory zestaw - kremy na dzień i na noc , balsam do ciała , sól wygładzającą do kąpieli, płyn do kąpieli , rękawicę sizalową . Mam nadzieję że się ucieszy, do tego zestawu dokupię jeszcze kwiaty i finito. Myślicie że wystarczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokino tak mam z kim pogadać ale tak jak pisze wiecej z nia gadam teraz przez telefon czy gg niz w rzeczywistości.Widze,że jest doroslejsza i można z nia rozmawiać na powazne tematy. Ale przyznam się jak zostaje sama w domu to jest jakas pustka .Dlatego wyszukuje zajęć by o wszystkim nie myslec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina myślę że ładny zestaw kupiłaś, też chciałabym taki dostać, a jeżeli byłby to krem OLAY (który obecnie używam)to ful wypas:D Dziewczynki jeżeli macie ochotę pokwasić się troszkę to zapraszam dzisiaj na zupę ogórkową z wkładką (żeberko) Do popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ładny zestaw dla mamy kupiłas,przynajmniej praktyczny Bondusiu u mnie wczoraj była taka zupa a dzis tylko drugie danie mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu, nie trafiłam na OLAY ale kiedyś już jej kupiłam z Perfecty i była zadowolona, więc mam nadzieję że teraz też będzie :D Może jeszcze coś zobaczę w ciągu następnych kilku dni to jeszcze coś dorzucę ale też z kosmetyków , bo jak widzę na to jej kasy zawsze żal a lubi mieć dobre kremy:D Małgorzatko, dzięki za rozmowę, szkoda że tak krótko👄 Dziewczynki może wypróbujemy kiedyś taką rozmowę - konferencję przez skypa ? Już kiedyś pisałyśmy na ten temat ale jakoś ucichło. Zapomniałam napisać że Małż musiał powtórzyć badania :P i dziś znów idzie do lekarza , ciekawe jakie teraz będą wyniki, jeszcze ich nie odebrał więc nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak kafe znów świruje , nie ma mojego wpisu, może pisząc ten popędzę poprzedni. Dopiszę tylko że dziękuję za zupkę Bondi👄 też dziś tylko zupka- ziemniaczanka na życzenie Małża , a ja to jeszcze nie wiem co sobie zrobię bo jak patrzę ostatnio na to jem to jestem przerażona, nic nie chudnę, bo jak Wesołek zajadam nudę :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki👄👄 Małgorzatka ma rację,pogodę mamy piękną choć w sumie chłodno ale słońce operuje że aż miło.Trzeba się nacieszyć ta pogodą bo jutro już bez słońca i jeszcze chłodniej. Mi jakoś się nie chce z nikim przegadać pół nocy,przez te ciągłe dołki jestem odludkiem.Co najgorsze jakoś mnie nie ciągnie do towarzystwa,co więcej nawet jak się trafia ja stosuję zgrabne uniki. No ale szus:p:) Dziewczynki zapraszam na zupę pomidorową z makaronem i goloneczkę z chrzanem.Ja tradycyjnie,jestem objedzona na fest:p:).Mam nadzieję że jak się zacznie pogoda do dłubania w ziemi to uda mi się zrzucić te naddatki które sobie wypracowałam przez zimowe lenistwo. W moim ogródku już leniwie wychylają się z ziemi tulipany i narcyzy,wystarczyło by parę cieplejszych dni by wszystko ruszyło jak z kopyta.Tak wiem jeszcze nie czas ale jak pisała Pszczółka już za miesiąc z lekkim hakiem,hi,hi wiosna;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino ja jestem za taką rozmową,miło by było pogawedzić ,tylko nie wiem czy wszystkie maja skypa Wesołku ja dzisiaj wynurzylam sie do ogródka,ale nic oprócz wyrastajaych chwastów nie widziałm,pozbierałam tylko w ogrodzie resztki petard bo jakoś nikt nie raczył sie ruszyć a teraz nie ma sniegu wszystko widac.Też mroznie na dworze i ponoc znowu ma byc zima.Teraz wróciłam ze sprzatania piwnicy tzn spizarki,to zajecie lubie i z ropacza twierdze za duzo przetworów jeszcze z pewnościa mozna nic w lecie nie robic.Ogórki pewnie znowu wyląduja w wiadrze. W domu cisza,.Nawet kot w piwnicy sie nie rusza,jest trochę zły bo nie wpuszczam go do pokoi bo za duzo nanosi ziemi z dworu.udaje więc obrazonego ale co tam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ jestem i żyje u mnie też świeciło słoneczko widziałm przez okno z pracy teraz już nie ma słoneczka ale jest ciepło w pracy narazie ok dziewczyny są w porządku pracuje się jak narazie dobrze zobaczymy jak będzie dalej pozdrawiam Was serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć moje kochane 👄 Terterku śniadanko jak zawsze z herbatką żurawinową eleganckie i pyszne 👄👄 Tokino mammografia na pewno będzie OK 👄👄 Małgosiu uważaj na siebie 👄👄 Ja z córcią i z synami też dużo rozmawiam :) a zwłaszcza z córką teraz jak ma ferie to siedzimy do pierwszej w nocy albo i dłużej i gadulimy :) Wesołku no to nie długo będziesz miała w ogródku piękne kwiatki👄👄 Pozdrawiam i życzę miłego wieczorku :) 👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! U mnie też dziś piękne słoneczko było :-D! A ja jak zwykle w aktach - sądowych, oczywiście :-p. Zaraz ciąg dalszy pisania. Pisałaś ?Tokino kiedyś, ze może się odrobię. Ja nie mam ochoty na posuchę, przecież to mój zarobek! Bo ten prywatny gabinet kokosów nie przynosi, raczej miernotę :-o. Wesołku! u ciebie kiełkują kwiaty a u mnie ukazały się psie kupy :-p - no, już posprzątane ale Mona dba o ruch w interesie ;-). Magrzatko, mój też zaliczył wszystko, jutro ostatni egzamin. Myślę, że nie mam się o co denerwować :-). A opowiadał mi o koledze, który ma 7 egzaminów w plecy!!! Wszystkie z tej sesji i coś zaległego z zeszłego roku. A więc możemy cieszyć się z postępów młodzieży :-D. I jeszcze sobie tak pomyślałam, że nie mogłabyś mieszkać ze mną :-), bo mnie nie przeszkadzają zwierzaki w domu. Owszem, noszą piach, błoto, sieją sierścią. Ja podchodzę do tego na spokojnie :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino! moja mama ma urodziny 20. Zgodziła się na uroczysty obiad w lokalu, już jest zamówiony, sala zaakceptowana, obiad będzie a'la carte. Kazdy zje co chce :-D. Ja zamówiłam kosz 80 róż. Zastanawiamy się, czy ma być dostarczony w czasie obiadu (będzie w sobotę, 19 ze wzgl. na przyjezdnych) czy po uroczystej mszy, w niedzielę ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku to widzę że wielka gala się szykuje, myślałam że moja mama też chce zaprosić wielu gości ale się okazało że chce tylko by przyjechał brat i moje dzieci , no i my z Małżem czyli w sumie 10 osób więc nie będzie wielkiej fety. Dlatego kosza kwiatów ode mnie nie dostanie ale jakieś 15 róż lub innych kwiatów zapewne tak:D Jeśli chodzi o zwierzaki w domu to ja jestem absolutnym wrogiem. Nie pozwalam zwierzakom wchodzić do mieszkania, najwyżej do piwnicy. Miałam w domu psa przez 10 lat i ..... nigdy więcej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku👄 Ja także nie mogłabym mieszkać z Małgorzatką,hi,hi bo mnie zamknęła by w piwnicy,bo ja i bez pomocy zwierzaków jestem straszna bałaganiara. Mamę czeka jak widzę wielka niespodzianka,ja swojej także powinnam kiedyś sprawić coś podobnego.Zasłużyła sobie na to,wychowała sama czwórkę dzieciaków,mając dodatkowo gospodarstwo na głowie,mąż wprawdzie jej nie porzucił ale miał zawsze coś lepszego na głowie.Całe życie się dobrze bawił a teraz jak już nie ma na to zdrowia,zatruwa jej życie,nam także notabene.Kocham go ale czasami mam ochotę go udusić,jest nieznośny,wnerwiam się na niego a potem nienawidzę sama siebie,bo przecież jest chory:( Moje dziecię także ma jeszcze jeden egzamin,prawo wyznaniowe,nie wiem po co jej do szczęścia coś takiego.Jak na razie zdaje popisowo i oceny lepsze jak w poprzednich latach,czyli życie na stancji jej służy. Jak chodzi o psie kupy to i u mnie są,całe moje życie to jedna psia kupa:p:):):) :):):) Tulipanki.krokusiki i inne maleństwa nieśmiało wychylają zieloność z ziemi.Byle do wiosny.A Poetka fuksiara jest w naprawdę uroczym zakątku(wiem to byłam tam:):) ) i ma przy boku kogoś uroczego.A na moich kolanach leży sobie Buffy i także jest uroczo a na pewno ciepło:p:) Na razie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Tokina wywaliła by mnie to piwnicy:( Tokinko miałaś jakieś upierdliwe zwierzę,moja Buffy jest taka jakby jej nie było.Takie kochane maleństwo,nie sprawiające kłopotu a dające całą masę nieopisanej radości i zupełnie bezinteresowną miłość.My nawet ostatnio sypiamy obie,przychodzi do mnie nad ranem,tak około 2-4 i leżymy sobie lub chrapiemy do świtu.Jest klawo jak ch o l e r a:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mojej mamy będzie tylko najbliższa rodzina (rodzeństwo, to co jeszcze żyje, dzieci, wnuki i prawnuk:-D) - 17 osób!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×