Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Kto taki Bechemootku? wstyd się przyznać, nie oglądałam dziś wiadomości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko:-D, jeden jest też perfekt ale już tu nie mieszka, czasem tylko bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina a co pan powiedział na Twoje pytanie? przyznał sie, ze nie wie? a tak między nami firmy wykupują od siebie namiary na klientów, wystarczy, że wzięłaś w czymś udział, w jakiejś ankiecie, w czymkolwiek i wyraziłaś zgodę na przetwarzanie danych - stąd mają adres

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
abp Życiński, Tokino. Też wiem od pierwszej chwili, kiedy podali Zuuziku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No powiedzcie wreszcie kto zmarł, bo ja nie oglądałam dziś żadnych wiadomości. Za to byłam w kinie na Och Karol :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, może tak jak mówi Zuuzik. Rowerzystko, to masz fajnie :-). Ja zostałam z najstarszym bałaganiarzem :-), dobrze, ze kochanym :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina a może wzięłaś udział w jakimś netowym konkursie, a może masz abonament w orange - oni są powiązani z tepsą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też przeczytałam , to smutne:( Jednak jeśli chcieli mój adres wykorzystać do swoich celów powinni mnie o niego zapytać . Konsultant sprawdził i w moich danych nie było mojego adresu, sam był zaskoczony taką sytuacją. Poprosiłam o kserokopię takiego pisma w którym ewentualnie podaję im swój adres , bo przecież mogę mieć sklerozę :P No ale do dziś jest cisza. Zastanawiam się czy nadać sprawie drugi bieg ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku nie mam nic wspólnego z Orange jak zresztą wiesz. Rowerzystko też jestem ciekawa jakie wrażenia po oglądnięciu filmu ? Czy warto czy moze jednak pierwsza wersja była lepsza ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli masz siłę na takie przepychanki, to nadaj. moim daniem warto ociupinkę utrzeć im nosa:P a z tym rachunkiem to czy zapytali się czy chcesz, czy była to oferta nie do odrzucenia? mnie co jakiś czas kuszą darmową fakturą z ery, bym tylko zgodziła się przejść na rachunki emailowe, a ja uparta i odrzucam propozycje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi film jest ok. Uśmiałam się nieziemsko, a Adamczyk rewelka :D Reszta towarzystwa w filmie też fajna tylko nie wiem dlaczego znalazła sie tam między młodymi aktorkami Foremniakowa :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oferta z tepsy była taka - my wysylamy fakturę na @ , jeśli się pani nie zgadza to proszę wysłać smsa :P na numer. Cholera a jeśli nie mam komórki? czy z domowego też można wysyłać smsy ? W piśmie nie był podany mój adres tak że ja byłam pewna że mnie to nie dotyczy bo przecież go nie znają i o niego nie proszą .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oglądając zwiastun tego filmu też pomyślałam że ona chyba tam nie psuje ale pewnie Karol nie gardził i kobietami dojrzałymi :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam zrobić ale pewnie jutro tam zadzwonię i zapytam co z odpowiedzią na moje pytanie , bo miałam niby ją otrzymać do dwóch tygodni a juz minął trzeci. Jeśli nie będzie konkretnej odpowiedzi to chyba udam się do rzecznika praw konsumenta ciekawe co mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak w takim razie dobrej nocy życzę i miłych snów ja też ide na podusię 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, nie wiem co poradzić. Ja już dawno podałam @ i dostałam taką fakturę. Zresztą, gdy sobie zapomnę o terminie - zawsze przypominają mi @. I dobrze, bo ja nie pamiętam o takich dziwnych sprawach :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ja tu jeszcze jestem, tylko w międzyczasie przygotowuję przetarg, bo jutro muszę ogłosić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z domowego też można słać smsy:) Tokina dobranoc Rowerysztko dzięks za info, my wybieramy się od dwóch tygodni, ale ciągle coś wypada:P może w ten weekend się uda a teraz ja też się zmyję;) trzymajcie się dziewczyny👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja też już spadam, miłych snów Bechemoot nie zapomnij o Aniołach, bo ostatnio ja za Ciebie prosiłam o opiekę nad nami 👄, a dyżurną od aniołów Ty jesteś :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko :-), ok, ok, ok! Nagana przyjęta :-) Wieczorowe tulu tulu ( w zastępstwie Banderaska :-)) Miałam pracować, gaduliłam...i jest:classic_cool:! A teraz proszę, aby Anioły czuwały nad nami!!!👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ma to jak dać naganę od razu nastąpiła poprawa. Teraz już mogą wszystkie spać spokojnie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️ Bechemootku masz rację abp Życiński był mądrym człowiekiem mi też jest bardzooooooo smutno :( :( ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jestem pierwsza więc dla wszystkich na pobudzenie herbatka albo kawa co kto woli :D Wiadomo śniadanie później, albo odchudzanie ;) Miłego dnia wszystkim bo za chwilę wyjeżdżam w teren 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 zaparzyłam kawe: (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbatke też (__)? (__)? (__)? (__)? i inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Pada - może zmyje psie niespodzianka z ulic i piach wszędobylski ;) Na wszelki wypadek rozpalam w kominku bo ma sie schłodzć mocno Śniadanko dzisiaj jajeczka sadzone http://grumko.blox.pl/resource/jajka_sadzone_po_staropolsku.jpg http://przysmakimagdi.blox.pl/resource/wielka_001.JPG pieczywko z masełkiem http://images33.fotosik.pl/445/a15baf15969b597bmed.jpg musli żurawinki dużo Pozdrawiam i życze miłego dnia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sprawie zwierzątek domowych - mam absolutnie takie samo zdanie jak Bechemotek i Zuzik - też Was Kocham Dziewczynki za takie piękne zdania o cieplutkich, mrucząco-szczekusiowych wiernych futrzaczkach ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ kochane [usta terterek...dziękuje za kawunie 👄 dzisiaj konieczna u mnie leje deszcz ale jest dość ciepło 👄 Proszę mnie przyjąć do grona osób którym zwierzaki wchodzą na głowę:D Ja nie bardzo mogę oglądać na TFN o nie ludziach bo zawsze płacze i noc mam zarwaną zbyt wrażliwa jestem .👄 kosmi ....ja paneli jeszcze nie uklłdam mam zamówione deske Barlinecką ale wpierw musimy skończyć u Teścia a potem my malowanie ,łazienka wymiana płytek itd . Banderasku ...co porabiasz ? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, załapię się jeszcze na kawusię i śniadanko? Tereterku wielkie dzięki że tak dbasz o wszystko. U mnie niestety pewnie tak jak u Was po wczorajszym pięknym dniu nie ma śladu:( Wiatr i deszcz, nie mam ochoty wychylać nosa z domu:( Na jakieś prace domowe też weny brak, ogólnie jestem jakaś rozstrojona od świtu. W nocy ściągałam filmy i oczywiście wyłączono internet cholera mnie bierze bo wciąż coś zawodzi Rano próbuję się dodzwonić do Urzędu Miasta a tam wszystkie telefony zmieniono, (mam starą książkę telefoniczną )ale poprzedni dodzwoniłam się bez trudu , więc gdzie problem Miałam dziś zadzwonić do TPSy ale skoro tak mi się " pięknie " dzień zaczął to wolę nie prowokować losu Mimo wszystko życzę Wam miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×