Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Ja flagę zawsze wywieszałam, biało-czerwoną :-). Dziadkowie i rodzice jeszcze za komuny zaczynali 1 maja i nie ściągali do 3. A to było niemile widziane :-p. I jakoś to mi zostało. Tyle, że kupiłam nową flagę i drzewce ale bez uchwytu............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem, jestem! Musiałam udać się tam, gdzie król chodził piechotą ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś Bonita z nostalgią wspominała pierwszomajowe pochody, muszę przyznać, że mnie też miło się je wspomina, zwłaszcza te, na które chodziłam z tatą:) i te kolorowe stragany z różnościami też pamiętam:) w szkole średniej już niekoniecznie lubiłam paradować:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pooglądałam sobie kreacje pań zaproszonych na ślub Wiliama i Kate

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja najmilej wspominam czas, gdy byłam w harcerstwie i nalezałamdo tzw. msr (młodzieżowa służba ruchu). Mieliśmy specjalne oznakowania na mankietach, "lizaki" policyjne i pilnowaliśmy ruchu. jak prawdziwa policja, tfuuuu - milicja :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też byłam w harcerstwie i nawet raz na obozie, ale tylko do końca podstawówki, nie wiem dlaczego w liceum już nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemotku i znałaś przepisu ruchu drogowego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie, ze masz miłe wspomnienia z tatą :-). Też bym chciała.... Mój po prawie 30 latach zadzwonił w święta, jest na wózku i chce, żebym pochowała "puszkę z jego prochami", gdy przyjdzie czas.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, ze znałam :-)! Uczyli nas. Prawo jazdy zrobiłam w wieku 16 lat :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Później byłam drużynową. Z harcerstwa zrezygnowałam, gdy przemianowali nas na HSPS (harcerska służba polsce socjalistycznej) :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byłam córeczką tatusia, więc wspomnienia są szczególne:D mam nawet jedną wspólną fotkę z pochodu:P zdolniacha z Ciebie, Bechemotku, ja nawet karty rowerowej nie zrobiłam, a prawko dopiero mając 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oki Bechemotku czas na mnie musze lecieć w poduchy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz Zuuziku, zdolniacha raczej nie :-p. Kuchni nie lubię, szyć nie potrafię, miałam być Maćkiem :-D. I oprócz cycuchów i urodzonych facetów.....własciwie nic z pierwiastka kobiecości ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry w środku długiego łykendu 🌻 :D zapraszam na kawe (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? (__)? herbate (__)? (__)? (__)? (__)? inusie (__)? (__)? (__)? (__)? Przepraszam, ze zniknęłam na troche - miałam chałupke pełną ludzi i musiałam to towarzystwo nakarmić, przenocować i towarzysko obsłużyć ;) :D Dzisiaj na śniadanko podaję kakało: http://papilot1.mykmyk.pl/img/660/0/kakao.jpg i rolade drożdżową z makiem, którą wczoraj piekłam: http://www.zjedzto.pl/pliki/przepisy/przepisy/rolada_makowa_2.jpg A ja poczytam potem bo póki co śmigam do pracy POZDRAWIAM i życze miłego dnia - dziękuje Tokinie i Bechemotkowi za fajną poczte!!! :D ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wpadłam tylko na kawusię i śniadanko od Tereterka i już znikam, bo pracy huk. Mamę dziś wywiozłam do cioci by się nie męczyła tym remontem, ma tam przebywać około miesiąca z tym że w każdej chwili mogę po nią jechać jakby jej się jakakolwiek krzywda działa, ale mam nadzieję że nie będzie takiej konieczności. U mnie dziś o dziwo zapowiada się słoneczny dzień i mam nadzieję że taki pozostanie. Wszystkie Was serdecznie pozdrawiam i życzę wspaniałego dnia👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj z domu, bo mam wolne tzw. długi łykend :D Buziaki dla wszystkich i miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:):):):):) No były rozmowy nocne,od razu mi się gęba haha:);) Terterek👄 Uf kamień z serca,jak która przepadnie zaraz na człowieka nachodzą smutne myśli.No ale skoro nieobecność z powodu gości,wszystko zrozumiałe. Rowerzystko👄 Tokina👄 Dzięki za zdjęcia,ja nie wiem,nie rozumiem dlaczego nasza Personalna nie lubi siebie na zdjęciach,przecież gdzie jej nie uwidzę uwiecznioną na fotografii,mocno mi się podoba.A te sceny łóżkowe z Zuuzik,normalnie tylko mnie tam brakuje:p:) Personalna jesteś spoko babka,mnie się podobasz👄 Rowerzystka także niczego sobie kobietka,piszę kobietka bo chyba najniższa z kobiet zgromadzonych w hotelowym pokoju,pod skrzydłami Ibisa:):).Tylko jakaś taka smutna byłaś,pewnie myśl o rozstaniu tłumiła uśmiech.No bo chyba nie tęsknota za panami pozostawionymi w domciu,nie na pewno nie to:p:):) Nawet nie wyobrażacie sobie jak mi jest smutno że mnie nie ma na tych zdjęciach:(.Tak się bałam tego spotkania,główkowałam jak przeprowadzić całą operację aby wyszło mimo wszystko i tydzień przed dostałam wezwanie na badania.W pakiecie było parę nowych,nie mogłam ich przełożyć bo by przepadły a same wiecie jak u mnie jest ze zdrowiem,muszę być pod stałą kontrolą. Dziewczynki u mnie za oknem pięknie ale zimno,przed południem pochmurno choć bez deszczu,teraz słoneczko wyszło ale nic cieplej. Mnie ciągle łamie w gnatach i zrobiłam sobie dzisiaj wolne,choć było by co robić.Pierniczę jeszcze mi całkiem d u p s k o urwie i wtedy ani kicnę,ani dygnę :p:) Buziaczki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i pozdrawiam🖐️🖐️ U mnie też dziś zimno buuuu i wieje okropniście :( aż z domciu nie chce się wychodzić :( Wesołku lepiej jak nie będziesz wychodziła w taką pogodę, bo rzeczywiście możesz sobie pogorszyć, przeczekaj aż będziesz czuła się lepiej 👄 A teraz idę zobaczyć prezentację Tokiny Do potem🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam🖐️ wieczorkiem u mnie świeci tteraz słoneczko ale nie było za ciepło dzisaj chociaż ja do 16 pracowałam jutro wolne w środe manie czeka 12 godzin coś mnie gardziołko boli życze miłego wieczorku ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham późnym wieczorem nocne marki strajkują czy jak?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Personalna dzęks za @, a tu wskoczyć łapkę podać to co???? nununu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku właśnie sceny łóżkowe są:classic_cool: i miałabyś okazję sprawdzić jak miękko na mych cyśkach i nie tylko na nich;):P Terterku jak ja dawno kakałka;) nie piłam.... dzięki za smakowitości:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to se;) pogadałam, mogę iść w poduchy:P jutro ostatni dzień wolności, buuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ wszystkim :D Zaparzyłam kawkę bo u mnie dzisiaj leje leje wieje i jest zimno ,włączyłam piecyk i jest fajniusio . Czytam ze nikomu się moje mebelki nie podobują to nic ale ja już mam zamówione i Pan przywiezie mi do domku pod koniec maja ,bardzo się ciesze ze moja stara drewniana kuchnia powędruje do piwnicy :D napatrzyłam się na nią już wystarczająco długo 16lat to wystarczy :D:D .Dziewczynki nie ma co się bać należność płatna przy odbiorze a zresztą nie taka znowu wielka suma by stała się jakaś tragedia ,odwagi moje kobietki :D No już dobrze więcej nie nudzę temat mebli zamknięty :D Juto wybywam z domku po siostrę i to jest najlepsza wiadomość dla mnie i mojej rodziny ,jeszcze tylko czekam by lekarz potwierdził :D Dla wszystkich miłego dnia 👄 bondi ..czekam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja 🖐️ Roberta dziękuje za kawkę napewno z siostrą będzie wszystko ok ❤️ dziewczynki u mnie tez pada i jest zimno ale ja nie mam zamiaru nigdzie dzisaj wychodzić więc nie przeszkada mi to cały dzień leniuchuje siedze w domku musze naładować akumulatory bo jutro cały dzieńn w pracy chyba że ktoś zadzwoni i powie żebym przyszła na kawkę bo inaczej żaden z domu mnie nie wyciągnie prócz jednej osoby pozdrawiam Was ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i ja wpadałam na świąteczną kawusię a dziś kawa zapewne osobistycznie rankiem świeżutko zmielona przez Robertę 👄 a pachnie aż tutaj 👄 Dziewczynki dziś mamy podwójne święto, nie tylko jest czerwona kartka w kalendarzu ale nasze dwie topikowe dziewczynki obchodzą przecież IMIENINY 🌼 Zuuziczku dla Ciebie bukiet najpiękniejszych kwiatów zebranych ze wszystkich łąk świata 🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼 🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼Wszystkiego co najlepsze 👄👄👄 Maalutka, choć nas zostawiłaś bez słowa i tak o Tobie pamiętamy i najserdeczniejsze życzenia składamy 👄 🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼🌼kwiatek]kwiatek]🌼 Roberto, mnie się kuchnia podobała, tyle że sądziłam że jest biała i nie bardzo mi ten kolor odpowiadał, ale kiedy przyglądnęłam się bliżej to okazało się że nie jest biała tylko waniliowa a to robi sporą różnicę. W ofercie jest napisane że odbiór osobisty a producent aż z Radomska, co też było minusem, ale widzę dogadałaś się z producentem i przywiezie Ci na miejsce, to świetnie.Mam nadzieję że długo będziesz się nią cieszyć, bo czy w sklepie kupiona czy przez net, tak czy tak dostajesz przecież dwa lata gwarancji.Przy zakupie gotowych mebli jest tylko jedna niedogodność, musisz mieć odpowiednio prostą kuchnię, by meble dobrze ustawić. Kiedy są jakieś kąty nietypowe, albo wnęki, nie masz szans na zakup takiej kuchni. No ale Ty po ostatnim remoncie, chyba nie będziesz miała takich problemów. Cieszę się bardzo że z siostrą wszystko dobrze i będzie mogła wrócić do domu😍 Beti, odpoczywaj, ładuj akumulatory, przed Tobą znów maraton:( szkoda że pogoda nie dopisała bo pewnie byłoby łatwiej i przyjemniej ładować akumulatory w plenerze, no ale cóż, mamy to co mamy,czyli deszcze i zimno w całej Polsce:( Pomimo deszczu i zimna życzę wszystkim wspaniałego dnia👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie udał mi się bukiet dla solenizantek, może wkleję jeszcze raz 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 👄👄👄😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina ❤️ 🖐️ a dla Zuuziczka i Malutjiej wszystkiego dobrego z okazji imienin dużo zdrówka❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×