Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Dzień dobry Dziewczynki Roberto👄dzięki za kawusię :)))))...Dla siostrzyczki zdrówka!👄 beti👄 tokino👄 zuuziku🌼Maaluutkka🌼wszystkiego najjjj❤️Sto latek w zdrówku❤️🌼❤️ Dziewczynki👄u mnie pada śnieg:Pi jest 0 stopni:P Ja jeszcze tak wielgachnych płatków nie widziałam!!!:O Szok!!!!Teraz już pada drobny,ale wciąż sypie:P...a ja zostałam zmuszona:Ojechać na grilla:P:P:P Pogratulować pomysłu Już jestem gotowa:Pbo zaraz wyruszamy...Ech!:(((( Miłego dnia🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki mam obiadek może któraś się skusi ziemniaczki z koperkiem 2@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ do tego kotlety schabowe ######################## oraz mizeria zapraszam i życzę smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem dziękuję serdecznie za pamięć i życzenia:):):):):):) wiem, że dopiero pora obiadowa, ale już na popołudnie stawiam na stole jabłecznik, bolsa i jaśka wędrowniczka YYYYYYYYYYYYYYYY, do wyboru do koloru:P drugie ciacho bez pieczenia będę robić później, zobaczymy jak wyjdzie, bo to będzie mój debiut;) Roberto szerokiej drogi życzę:) Beti dzięks za obiadek:) Tokina kochana niepoprawna optymistko;), nasza koleżanka ma nas w nosie, ale co tam, odstąpię jej trochę imieninowych życzeń;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś się cafe na chwilkę zacięło:o u mnie dziś zimno bardzo, w nocy nawet przymroziło, ale przynajmniej słonko pięknie świeci:) Banderasku szkoda, żenie strzeliłaś foty tym majowym płatkom-mutatntom;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Zuuziczku👄 jeszcze raz wszystkiego co najlepsze 🌼🌼🌼 Chętnie poczęstuję się Twoim jabłecznikiem a także wypiję za Twoje zdrowie Y 👄 Wiem że czasem jestem niepoprawną optymistką ale ostatnio coraz rzadziej mi się to zdarza:( Betusia , dziękuję za obiadek, przyda się bo u mnie jeszcze ani widu ani słychu:( Banderasku, zaskoczyłaś mnie wiadomością o śniegu, szok, poprostu szok:O Szkoda że jednak zdecydowałaś się pójść na grilla, przecież nawet ognisko się nie rozpali, chyba że to grill elektryczny i w domu :) Mimo wszystko życzę udanej zabawy i miłego towarzystwa👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziczku ja się częstuje słodkim bo lubię a kielonka tez przechyle bo mam podły nastrój tylkosam nie będe pić poczekam aż ktoś przyjdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Beti, chyba znów będziemy stanowić wesołe trio :D Zuuzik, Ty i ja :D może ktoś jeszcze dołączy. Jestem zaskoczona że nie ma nikogo, jakoś nie wierzę że wszyscy dziś grillują. W takim razie podnoszę kielich w górę i wznoszę toast za zdrówko Zuuzika Y Y Y Y Y Y Zuuziczku , Sto Lat !!!👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tokina napije się z tobą YYYYYYYYYYYYYYYYYYYY może pojawią się jeszcze jakieś dziewczynki i napiją sie z nami za zdrówka Zuuzika a u mnie też pada śnieg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziaczki kochane Robaczki STO LAT ZUZICZKU!!!!!!!!!!!!🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼 W tak uroczystym dniu Imienin Twoich, przyjmij tych życzeń garść z rąk moich. Życzę Ci zdrowia, szczęścia, radości oraz powodzenia w życiu i miłości! Pozdrawiam Was wszystkie serdecznie i życzę miłego dnia:) Maluutkiej też życzę dużo zdrowia, miłości i radości....nie odbiera wysłanych przeze mnie życzeń już od dawna:( Łykam kielicha za Wasze zdrówko i wciskam się w łóżko, bo masowanie Zuziczka nic nie dało ...dupsko boli i jutro do lekarza czas iść:( Beti facet miodzio:classic_cool: U mnie zimno i deszczowo...grzeję w domku na całego. Zuziczku prośba do Ciebie....rozmawiałyśmy ostatnio o książkach coś mi poleciłaś ale już nie pamiętam co...skleroza. A teraz dużo czytam. Buziaczki dla Was👄 Wesołku dzięki za miłe słówka👄 Acha...u mnie od jutra ciąg dalszy remontu kuchni...meble dopiero zmienię na drugi rok jak dobrze pójdzie:D Kto to wysprząta jak ja taka połamana.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko wskocz do garnka i zobacz co ugotowała nasza Kosmitka.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuuziku...WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DUŻO ZDRÓWKA 🌼🌼🌼🌼🌼👄👄👄 U mnie wyszło słoneczko i pięknie świeci choć zimno jest ,pewnie na noc coś przymrozi :D wybieram się na spacerek już M się szykuje miłego wieczorka 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O raju przegapiła bym Zuuziczka imieniny,oj nieładnie oj brzydko Zuuzik🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼STO LAT STO LAT,STO LAT,STO LAT,NIECHAJ ŻYJE NAM,NIECH ŻYJE NAM,NIECH ŻYJE NAM, W SZCZĘŚCIU ZDROWIU,POMYŚLNOŚCI NIECHAJ ŻYJE NAM.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Banderasek dzisiaj grilluje kiełbaski na śniegu,hi,hi Ja także na obiadek robiłam grill no ale u mnie śnieg na razie nie pada,mam nadzieję że mnie oszczędzi,bo moje roślinki najgorsze,nie wiadomo co w takiej sytuacji czynić:( Ciepłego wieczorku życzę,brak śniegu i mrozu👄 I jeszcze raz zdrówka dla Malutkiej I dla naszej kochanej Zuuzik👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku , dobrze że u Ciebie śnieg nie pada, ale może trzeba byłoby pomyśleć o przykryciu niektórych roślinek agrowłókniną ? Sama też dopiero co posadziłam sporo sadzonek ale kurcze nie przykryłam bo za dużo byłoby do przykrywania:O najwyżej jak zmarzną kupię nowe:) Wesołku nie zapomniałaś chyba wychylić kielonka za zdrówko naszego Zuuziczka ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiecie że będziemy od dziś świętować przez trzy dni ? Jutro urodziny obchodzi Bechemootek a po jutrze Pszczółka i Roberta również mają imieninki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki przestał padać śnieg dachy białe tyle dni świętowania polezałm pod kołderką trochę bo zimno w domu a nie chce mi się palić w piecu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Zuuziku :-D, wszystkiego co najlepsze 🌻👄❤️!!!!! Ja tak późno, ale miałamdziś koszmarny dzień - dopiero zaczynam coś kum kum kum kumać :-p. U mnie do tej pory sucho było, nawet słoneczko mrugało czasami. Teraz zaczęło padać ale bez płatków białych :-).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 No właśnie ja mam podobnie,nie mogę przecież przykryć wszystkiego bo nawet nie mam czym:( Jak chodzi o trzy dni świętowania,jak nic popadnę w alkoholizm jak będę tak serdecznie te kieldonki za zdrowie naszych przyjaciółek wychylać:p:) Beti👄 Święta,święta i po świętach,hi,hi ja znam to uczucie gdy po labie trzeba wracać do pracy,nic przyjemnego. A ja przynajmniej w domu mam cieplutko,kaloryferki gorące:):) A na pysiu dostałam jakiegoś uczulenia,pojawiły się krosteczki z wodnym wyciekiem i swędzi,piecze.Nie wiem czy to pyłki,czy jakiś kremik,odstawiam zatem kremiki zobaczymy czy się polepszy,czy p o p i e p rz y:p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beti, może jednak zapalisz w piecu, po co marznąć w domu:( ja nie lubię kiedy w domu zimno, nawet nic mi sie wtedy robić nie chce a tak to nie uwierzycie ale znów upiekłam placek według przepisu Pszczółki :D on jest po prostu fenomenalny :D Jest tak dobry że chce się go jeść nawet jeszcze ciepły:D szczerze mówiąc wyjęłam z piecyka o 17 a teraz został mi się jeno kawalątek :D:D ale wiecie jaka to radość że coś zrobię i wszystkim smakuje, migusiem jest zjedzone :D Bechemootku, pewnie masz ciężki dzień z powodu tej ohydnej pogody:( ale co sie dziwić jak ciśnienie spadało na łeb na szyję, więc i nasze samopoczucie spadło :( Mam nadzieję że już czujesz się trochę lepiej 👄 Wesołku, pewnie masz rację, z tym przykrywaniem to lipa, bo ani nie ma czym ani nie tak dużego materiału do przykrycia. Pozostaje tylko czekać, by zobaczyć jakie spustoszenie pozostawi ten chłód :( Co do uczulenia,to możliwe jeśli zastosowałaś jakiś nowy krem, trzeba tak jak piszesz odstawić nowości i poczekać czy samo zniknie a profilaktycznie łykać wapno.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wapna także nie mam,hi,hi jedynie takie do bielenia drzewek,już siebie widzę z taką ubielona gębą:p:) Ja przegapiłam sekrety przepis Pszczółki na super ciacho,można poprosić o przepis?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku - buziak pewnie od pyłków, mam podobne problemy. Ale to przecież pikuś :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino Jesteś wielka z tym pieczeniem :-)! Podziwiam!!! Ja nic nie piekę, tym bardziej, ze nikt nie chce jadać słodkiego :-(. Właśnie wyrzuciłam pół blachy wysuszonego piernika świątecznego...bożonarodzeniowego :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piernik nie splesniał, był wg. przedwojennej receptury mojej babci. Wysuszył się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wesołku, raczej nie polecam takiego wapna do bielenia :D oj byłoby z Ciebie drzewko :D Bechemootku, myślisz że to może być z pyłków ? a ja mam bardzo silne swędzenie powiek i trę bez przerwy , czy to też może być z pyłków? Teraz kiedy pada mniej swędzą ale nie jestem pewna czy to może być ta przyczyna. Mogę podać przepis na to rewelacyjne ciacho Pszczółki z tym że już po modyfikacji :) Ciasto z owocami 3 szkl. mąki pszennej 2 łyżeczki proszku do pieczenia puszka brzoskwiń 1 szkl. cukru 1 margarynę 1 cukier waniliowy 4 jajka 3 łyżki kakao Pół szklanki mleka na posypkę - 3 łyżki mąki, 3 łyżki margaryny, 3 łyżki cukru, cukier puder. Margarynę z cukrem i cukrem waniliowym i jajami miksujemy mikserem , później wsypujemy stopniowo przesianą mąkę z mieszaną z proszkiem, dolewamy mleko. Gdy ciasto już będzie wyrobione wykładamy 3/4 na blaszkę wyłożoną papierem do pieczenia, do1/4 części ciasta dodajemy kakao i miksujemy dodając trochę mleka, na ciasto układamy pokrojone brzoskwinie troszeczkę je dociskamy, żeby nie były tak bardzo na wierzchu, posypujemy posypką , pieczemy w temp 180 st 50 minut. całość wykonania to jakieś 10 minut :) a pyszne i pięknie się prezentuje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorowo na momencik Zuziczku z okazji imienin zyczę Ci duzo zdrowia i spełnienia wszystkich marzeń,nawet tych najmniejszych 🌻 🌻 🌻 dla Ciebie. A jak Twoje zdrówko?Czy lepiej jest z katarem? trzymajcie sie dziewczynki,do zobaczenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino,Wesołku kupcie sobie jak macie problemy z alergia specjalne wapno do rozpuszczenia w wodzie dla alergikow,troszkę łagodzi objawy,kosztuje około 6 zł i jest napisane specjalnie dla alergikow.Ja od soboty biore bo nie daje rady,musze odwiedzic az lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku, szkoda takiego piernika, można było wykorzystać go do zagęszczania sosów:) Ja lubię piec, nawet w niedzielę też piekłam bo mama jadąc do cioci chciała mieć coś słodkiego ze sobą , by móc poczęstować i ciocię i koleżanki:D a dziś kiedy taka marna pogoda i humory nie teges , takie domowe ciasto zaraz poprawia wszystkim nastrój :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko, rano u nas było słoneczko. Obudziłam się w b. złym samopoczuciu...myślałam, ze mam zawał (choć nie wiem, co to zawał :-p). Długo nie mogłam dojść do siebie, myslałam żeby wezwać pogotowie...Potem zasnęłam i śniło mi się umieranie...koszmarny koszmar. Wołałam o pomoc, M mnie nie słyszał - bo głos się nie wydobywał. I wtedy się obudziłam. Cały dzień jestem pod wrażeniem, z wielkim poczuciem, ze to nie był tak do końca sen :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgorzatko! Ja mimo ciągłego zażywania tabsów cały czas kicham, zużywa tony chusteczek higienicznych itp....... Teraz skończyła pylić brzoza, pyli sosna i dąb. Dąb jest bardzo silnym alergenem! I już pierwsze trawy ruszają. Śledzę na bieżąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×