Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

spokojnie Zuuziku, ciepła woda i mydełko wystarczy tylko trzeba umyć kilka razy, a przecież pazurków sobie nie zbrudzisz, bo masujesz tylko dłońmi, najwyżej możesz założyć gumowe rękawiczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mogę niczym się smarować ze wzgl. na łuszczycę i alergię. Kiedyś masażysta masował mnie z Ben Gayem - kocham ten zapach, jestem absolutną narkomanką!!! - miałam taką alergię, ze masażysta prawie padł!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj to przykre, Bechemootku, ta mikstura pachnie tylko jałowcem, nie wiem czy lubisz ten zapach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety pazurki, a mam mleczne od spodu szybko łapią obcy kolor:P i to brzydko wygląda:o a masaż w rękawiczkach odpada:P dlatego pozostaje balsam lub oliwka:P Bechemotku zapach ostry strasznie:o wolę benzynę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj mamy z M egzystencjalne rozmowy na temat odchodzenia...staram się zachować pion ale jest ciężko. Martwimy się o swoje mamy - jakoś tak mamy wrażenie gaśnięcia....i podliczyliśmy sobie latka....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurcze Zuuziku, benzyna toż to prawie narkotyk :P jak się nawąchasz to będziesz jakby na haju :D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skąd takie smutne myśli Bechemootku ? Przecież Wasze mamy jeszcze bardzo żywotne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uwielbiam zapach jałowca!!! Uwielbiam zapach Ben Gaya - ten chyba nieco narkotycznie ;-) - Pewnie byłabym dobrym materiałem na narkomana :-P :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, na zdjeciach ładnie mamy wygladają - tak na codzień widzimy wiele, sxzczególnie ja i siostra!. I nie jest to pozytywny obraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasami dobrze tak pogadać, próbować oswoić ten temat tia benzynka jak narkotyk, ale okazję do niuchnięcia mam tylko przy tankowaniu:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myślę że wszystkie mamy jakieś ulubione zapachy , ja ostatnio łapię się na tym że w markecie stoję przy świecach zapachowych i najchętniej zabrałabym te świecie wszystkie do domu :D ale ogólnie nie mam jakiegoś jednego zapachu ulubionego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino też tak myślę, że ciężko, bo ile by się gadało i tak jak się stanie to jest to szok, ból etc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokino, ja lubię zapachy takie zdecydowane, nawet tzw. męskie. Uwielbiam lawendę. Natomiast nie toleruje nic słodkiego, mdłego. I mam problemy z doborem kobiecego zapachu (perfumy, wody toaletowe).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
też mam problemy z doborem perfum, lubię takie zapachy świeżości ale ciężko mi coś dopasować. Zuuziczku, wanilię uwielbiam ale tylko w cieście drożdżowym :D dla mnie ciasto bez wanilii to nie ciasto :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe a ja lubię:) ale są różne jego odmiany, w sklepie kazar (z butami) właśnie pachnie taką wanilią jaką luuuubię:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak ... ja nawet nie wiem czy w moim mieście jest taki sklep:D ale przeważnie w obuwniczym pachnie skórą , lub gumą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napisałam do was ważną wiadomość i amba zjadła....widocznie nie trzeba było pisać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kazar dba o klientów :-) i rozpyla. To fajnie, tylko co z takimi co nie lubią wanilli??? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku jak ważna wiadomość to koniecznie napisz jeszcze raz, plis

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki wybaczcie, mój net mnie wykończy:( udaję się więc w objęcia Morfeusza , życzę Wam spokojnej chłodnej nocy i miłych snów 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokinko! Widocznie ktoś czuwał. Moze nie ten czas, może za wczesnie, moze nie na forum...pewne problemy niech zostaną w innej szufladce :-). Zadziałałam impulsywnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×