Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

mam dwie minutki z wczorajszego spotkania nagrane telefonem i w nim odtwarzam i jest ok, ale po przerzuceniu do kompa nie ma głosu i nie wiem o co kaman:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakieś galoty mi migają nad kafe ze znakiem zakaz wjazdu w kroku:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Macham wszystkim i przytulam :). Uf! Wreszcie jutro będę mieć wolny weekend więc torba spakowana i po pracy wyruszam do Szczęścia. Przytulam każdą z osobna ze swoimi problemami.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 kawa zaparzona (__)? (__)? (__)? (__)?(__)? (__)? (__)? (__)? herbata (__)? (__)? (__)? (__)? inusia (__)? (__)? (__)? (__)? wróciły pogaduszki przy naszym magicznym stole :D cieszy mnie to ogromnie ❤️ Ja wczoraj wieczorem byłam na gimnastyce a potem odbyłam miłą wieczorną rozmowe i poszłam spać - padłam od razu mimo pełni bo poprzedniej nocy wiadomo - nie mogłam zasnąć Jutro mam urodzinki :D:D:D - będą dzieci na obiedzie i urodzinowej kawie. A w niedziele z małżykiem jedziemy do szwagrostwa - tym razem po cichu licze na upał i plumkanie w baseniku - na wyjeździe fajnie sie opaliłam mam nadzieje podtrzymać ten efekt Jak wróce z pracy - poczytam wieczorne zapiski a traz podaje śniadanko: ryż a mleku a kto nie lubi to sterta kanapek: http://www.foodandfun.pl/images/catering/kanapki1.jpg no i owocki oczywiście :D duuuużo soków owocowych i mineralna Pozdrawiam i życze pięknego dnia ❤️ ❤️ ❤️ Poetko - powodzenia i udanego pobytu u Szczęścia ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry wszystkim Tereterek jak zawsze niezawodny, i kawusia i śniadanko, no bardzo pięknie, wielkie dzięki za poranny poczęstunek👄 U mnie dziś troszkę chłodniej, być może będzie padać, oj przydałby się deszczyk, przydał. Dziś zaplanowałam malowanie swojego pokoju.... zaplanowałam a co z tego wyjdzie to nie wiem bo już kilka dni planuję. ostatnio jakoś ciężko mi zrealizować te plany:( zrobiłam się straszliwie leniwa:( No ale nie mogę już patrzeć na te moje ściany, tym bardziej kiedy na parterze jest teraz tak ładnie:D Trzymajcie się cieplutko , miłego dnia dla wszystkich👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Terterku za śniadanie i kawę👄 Tokina🖐️ Nareszcie mam trochę wolniejszy dzień, od działki, bo w domu trzeba wziąć się za sprzątanie. Cały tydzień nie sprzątałam, sterta ciuchów do pranie, nie wiem jak się wyrobię, ostatnio dla mnie jest dzień za krótki, chociaż teraz są najdłuższe.Muszę dzisiaj wszystko zrobić bo od jutra zaczyna się OLA (Olsztyńskie Lato Artystyczne) i chciałabym coś zobaczyć. Nie planuję żadnych remontów bo odkładam na wyjazd na urlop:( Właśnie nadciągnęły czarne chmury i zaczyna padać:( Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko ;)🖐️ U mnie tez się troszeczkę ochłodziło :( zaraz jadę na miasto po załatwiać kilka spraw ;) tylko dokończę obiadek. Tokino🌻 widzę, że u Ciebie remontowanie na całego najpierw dół a teraz góra :) u mnie też by się przydał jakiś mały remoncik ale mój M coś się za bardzo ociąga :( jak zawsze u niego jest wszystko "OK" a ja tak lubię zmiany :P :) Zuuziczku🌻 ja też mam z jelitami problem :( chyba będę musiała iść prywatnie do gastrologa, bo na kasę chorych widzę, że nie ma żadnego efektu :( Ja tez przed zabiegiem nie miałam takich sensacji z jelitami mogłam wszystko wpałaszować :P :D i nic się nie działo a teraz szkoda gadać :( jak sama wiesz . Banderasku 🌻 a kiedy masz zaplanowany urlop ?? odpoczęła byś sobie od tego kieratu :( Bondi🌻 a gdzie jedziesz na wczasy ?? ;) Terterku 🌻 Małgosiu 🌻 i jak córcia ??? Posyłam dla KAŻDEJ :) cieplutkie uściski mmmmmmmmm❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem wreszcie i mogę powiedzieć ... uf.... udało się !!!:D Pomalowałam ściany w dwa kolory :D , syn mi trochę pomógł tam gdzie wysoko, na jednej ścianie a resztę sama machnęłam:D Dziewczynki, nie przeceniajcie mnie :D to nie remont ! ja nie remontuję, jedynie odświeżyłam kolor na ścianie :D a ponieważ w swoim pokoju mam położone tapety :P to te tapety są już pomalowane któryś raz :D z tym że teraz jedna ściana jest cała fiiiuuuletowa :P a inne w kremie tylko na jednej dłuższej pas fiiuuuletu :P tak że bardzo oryginalnie :D:P ale co mi tam ,może być , tym bardziej że przecież sufit mam zielony :D:P więc tri kolor :D Bałaganu nie było bo po pomalowaniu ściany szybciutko starłam podłogę , przysunęłam meble i jest jakby nikt tego nie ruszał :D O remontach nie myślę, to się wiąże z dużym bałaganem i sporymi kosztami a ja z jednym i drugim na bakier :D więc takie pomalowanie ściany pędzlem mi całkowicie wystarczy :D Pszczółko ten pierwszy link jest całkiem fajny, bardzo zabawny i myślę że Tereterkowi bardzo się spodoba :) Ja co prawda jeszcze nie składałam życzeń ale myślę że jutro skoro świt , nie omieszkam :) Bondi , pewnie znów planuje Z...e a tam jak zawsze drożyzna straszna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kobitki👄👄 No i u mnie nareszcie popadało,pogoda dzisiaj jest u mnie klawa.Ciepluteńko a raz po raz przechodzi jakaś burza ale delikatna bez gradu,silnego wiatru i błyskawic jakichś strasznych.Powietrze jest takie że można się nim naćpać,jak Zuuzik zapachem benzyny(jak się nawąchała to jej śmigały przed oczami gacie z zakazem wjazdu:p ) Tokina🌼 Padam przed Tobą na kolana,uwinąć się z malowaniem w dzień?,to dla mnie wynik nie do osiągnięcia. Ja na razie nie maluję,nie remontuję ale mam nadzieję kiedyś dożyć tego pięknego dnia a będzie jak Bozia da:):) No i nie wiem składać Terterkowi życzenia już dzisiaj a co będzie jak nam spierniczy już z samego ranka i nie zdążymy jej posłać powinszowań?😭 Terterek👄🌼 Przyjmij życzenia już dzisiaj jutro będą drugie,kto powiedział że nie można świętować kilka dni z rzędu?!:):) Wszystkiego najlepszego w przed dzień Twoich urodzin,dużo zdrowia, sto lat życia,wiernych przyjaciół,kochającej rodziny i dzieci,spełnienia marzeń i czego sobie tylko sama życzysz.Niech Twoje życie każdego dnia będzie piękniejsze i weselsze.Sama nie wiem co jeszcze mogłabym Ci życzyć tak fajną jesteś babką i tak barwne życie wiedziesz że wydaje się że masz wszystko.No ale wiadomo że nigdy nie jest tak żeby nie było lepiej wiec życzę Ci aby Ci było jeszcze lepiej👄👄👄 No nie grzeszę dzisiaj elokwencją ale proszki mnie przestają działać i jak się domyślacie nie za dobrze się czuję,a już tak było fajnie.Miałam nawet nadzieję ze mnie będzie meno mijać,a tu kinder niespodzianka.Znowu muszę szukać jakiegoś nowego specyfiku z braku owego chyba trzeba będzie wrócić do leków z początku listy:p:):).Bywają chwile gdy już jestem tym zmęczona No dobra sio marudzenie,sio! Miłego weekendu👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziołszki:) Bechemotku opuściłeś mnie wczoraj tak nagle, buuuuu Wesołku hehe dopiero dziś się nawąchałam tanując benzynkę:P a gacie z zakazem wstępu jak latały, ak latają:P Tokina, Twoją fioletową ściankę widziałam, ale zielonego sufitu nie;) masz wysoki pokój czy standard? cholera ja to jednak jestem beton pod tym względem, biały musi być i basta:P jutro znów do dziadka idę machnąć ostatni pokój, dziadek tak się rozochocił, że sam zapytał czy mogłabym odświeżyć w nim ściany i sufit i co miałam powiedzieć, że nie? heh znó robocza sobot amnie czeka:o Pszczółko podziwiam Cię za konsekwencję i wytrwałość, jak nie możesz czegoś jeść - nie jesz, a ja co? zjem, poboli, przestanie i znów jem:o wrrrr Poeto a szczęscie zawitało już w Twoje progi? Terterku a dlaczego nie mamy Twoich opalonych fotek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaa robiłam dziś truskawki z cukrem żelującym, z 4,5 kg wyszło mi 21 małych i 4 większe słoiczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastała cisza w eterze :D Po dzisiejszych deszczach chyba wszystkie zmogło tak jak mnie, bo po południu chwyciło mnie drzemanie :P Jak by nie było zmeldowałam się skromnie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A u mnie śmiga ,,kup tyskie,wpisz kod i wygraj,,Nic nie pisze o ,,wypij,, Tak czy siak browarek lepszy niż śmigające gacie:p:) Rowerzystko👄 Wczoraj był ruch na cafe dzisiaj widać lekki zastój

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba się spóźniłam :( no ale dopiero wieczorem można podlać roślinki a w dodatku dosadzałam kalarepki i kapusty i tyle mi zeszło :( Zuuziku, ja mam nietypowy pokój ,jest prostokątny 3x5 i z jednej dłuższej strony mam 2 50 , natomiast z drugiej dłuższej strony tylko 2 00 ściany dłuższe połączone są belkami ,nie takimi pięknymi jak u córci Tereterka ale też dodają uroku:D Ta fioletowa ściana została pomalowana jeszcze raz na fiuuulet a dłuższa ściana przy której stoi moje wyrko została pomalowana też na fiuulet między tymi belkami sufitowymi. Stwierdziłam że mój pokój moje królestwo więc mogę sobie pozwolić na kolorowość :P bo przecież tu gości nie przyjmuję a ja lubię kolory wokół siebie jakby trochę rekompensując sobie szarość i czerń w stroju :D:P Widzę Zuuziczku że napracowała się z truskawkami, ja nie robię nic :( Co do malowania, to teraz już będziesz specem od malunku ścian :D i nie dziwię się dziadkowi że mu się podoba Twoja praca bo zapewne jesteś bardzo dokładna i świetnie to wygląda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina👄 Oj jakiś ciekawy masz pokój,teraz pokolorowany chyba jeszcze bardziej,proszę o fotki jeśli oczywiście można?. No pożegnam się pa,pa jeszcze raz do jutra👄 Zuuzik pomyślnego i lekkiego malowania Terterkowi szczęśliwej i szampańskiej osiemnastki:) Wszystkim dziewczynkom oprócz trafienia w totka:);)udanego i szczęśliwego weekendu👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdecznie witam🖐️ stawiam kawkę,herbatkę i inkę na naszym stole,przytachałam blaszkę ciasta pomarańczowego@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@ Terterku wszystkiego najlepszego🌼 Życzę Ci szczęścia tak wielkiego jak ogrom nieba. Słońca, które pomimo zła i okrucieństwa tego świata, dzień po dniu wstaje i obdarza nas ciepłem swoich promieni. Dużo wzlotów i szaleństw, Dobrych, mądrych i oddanych przyjaciół, Cudownych uczuć które zawsze trafiają w odpowiednie miejsce i do odpowiednich ludzi. Wytrwałości, by każdy dzień był lepszy od poprzedniego Oraz aby nieosiągalne cele stały sie zdobyczami codzienności A teraz powolutku znikam zostawiam podanko na stolik na tydzień🖐️ a powiem wam,ze az 80dzieci idzie do bierzmowania,a jutro u nas komunia,u mnie zawsze jest komunia w niedziele przed bożym ciałem. juz uciekam:P:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie wreszcie jest czym oddychać :-DPopadło i jest[coo Zapodaję kawusię i inusię i herbatkę i żurawinkę :-):-) (_)>(_)>(_) >> > {__}{__}{__} terterku 🌼wszystkiego najjj 👄Dużo zdrowia i radości i miłości i marzeń spełnienia 🌼🌼🌼 Miłego dnia:-D:-D:-D Buziaki 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌻 myślałam, że nikogo jeszcze nie będzie a tu Kosmitka zaskoczyla :D:D:D jak nigdy Dzięki Kosmi za kawusie mmmmmmm..... i za piękne życzenia ❤️ ❤️ ❤️ Banderasku i Ciebie miło widzieć z poranną kawusia ❤️ Dziękuje Ci Banderasku za życzenia piękne ❤️ ❤️❤️ Widze, że od wczoraj sypało sie na moją rocznice miło i kwieciście - jesteście kochane Dziewczyny! :D ❤️ ❤️ ❤️ TO MIEJSCE rzeczywiście jest MAGICZNE ❤️ Dziękuje za muzyczne życzenia i za każde inne - wszystkie są dla mnie wielką przyjemnością ❤️ Ja wczoraj troche jakieś takie głupie smutki opędzałam - ale wieczorem mi przeszło i poszłam spać wypogodzona Zuziku "opalona" zdjęcia z wypadu były robione ale aparacik miała moja towarzyszka i czekam aż mi pośle. Obawiam sie jednak że długo to potrwa - pewnie aż wróci z wakacyjnych wojaży do kraju Bonity w którym mieszka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Dzięki za kawę Banderasku-pracusiu👄 Terterku za śniadanie👄 Terterku dużo zdrowia, radości i uśmiechu na każdy dzień 👄🌻🌻🌻 Wszystkim życzę miłego dnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku ,bo mam gosci,tesciowa i kogucik i znajomi,a we wtorek syn ma bierzmowanie,tylko młodej nie ma ,bo w sanatorium jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×