Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Oj spóźniłam się :( dziewczynki już poszły na podusię. A ja podjadłam sobie pierożków Tokinki ;) bobu Banderaska ;) i truskaweczek Personalnej ;) Personalna czekamy na fotki z kuchenki ;) Bechemootku bardzo mi przykro,że cierpisz jelita jak dokuczają to jest to okropne coś o tym wiem :( życzę Ci kochana dużo zdrówka i uważaj na siebie ;) A gdzie nasz Zuuziczek się zagubił ;) ?? czyżby te malowanie ją pochłonęło ;) Jutro moja córcia ma zakończenie roku w szkole muzycznej :) No idę i ja lulać :) DOBRANOC WSZYSTKIM 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki zapraszam na kawusię,inusię Tak wcześnie zwlekłąm sie dzisiaj z łóżka bo musiałam wyprawić małza do L na do córki,ma ułożyć płytki na balkonie bo tego nie zdążył na jesieni zrobić oby tylko nie padało to ułozy bo balkonik nie za duży. A ja dizś planuję zająć się wreszcie oknami bo przekładam z dnia na dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczólko czyli córcia zdała egzamin w szkole muzycznej?Wreszczie dziewczynka będize miała wakacje bez egzaminów i nerwów. Personalna ja tez czekam na zdjecia kuchni ,bo lubię oglądac nowości. Bechemotku tak czasem jest ,ze jelita dodaja problemów9Niby nic się nie zje a brzuszysko napęczniały-mi mówił lekarz ,że własnie tak jest po tych operacjach i tak będize ,mozna łagodzic to stosując leki ale to chyba trzeba by brac cały czas. Bondi a ja w tym roku nie robie truskawek,musimy powyjadac zrobione gotowe ,które stoją w spiżarce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieńdoberek wszystkim🖐️ Małgosiu dzięki za kawę👄 Terterku za śniadanie👄 Po wczorajszych deszczach dzisiaj wypogodziło się i znikam zaraz na działkę ale najpierw muszę wypić hektolitry kawy, żeby się rozbudzić. Miałam paskudną noc, upiorne sny, nie spałam od 3 do 6, potem przysnęłam do 9. Miłego dnia wszystkim🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry🖐️ Małgosiu ... dzięki za inusię 👄 i uważaj z oknami jak będziesz myła- nie rób przeciągów żeby Cię nie zawiało. Terterku za śniadanko👄 Bondi wybyła na działaczkę :) po koszmarnej nocy ;)👄 Życzę miłego dzionka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosiu tak już miała egzamin w tamtym tygodniu zdała na pięć :) a dziś jest zakończenie i zagra utwór Beethovena "DLA ELIZY " bardzo go lubię ;) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buziam wszystkie pniedziałkowo. Jak zwykle mam topikowe zaległości, wybaczcie 👄. U mnie wszystko jakoś sie pcha do przodu.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka dziewczynki jestem dopiero teraz bo wróciłam z wojaży :P Rano byłam znów dać sobie w żyłę :D :P tym razem było nawet całkiem przyzwoicie :D chyba to w dużej mierze zależy od piguły pobierającej krew, no ale tym razem było o dziwo całkiem oki:D Później pojechałam z młodymi do miasta Tereterka , no ale wiecie jak to z młodymi , tu chwilka tu druga i na jakieś spotkanie z Tereterkiem nie miałam co liczyć. Objeździliśmy też komisy w poszukiwaniu jakiegoś przyzwoitego autka, czyli jak Wesołek mamy podobne problemy. Nic ciekawego nie było, tz mnie się podobało kilka sztuk ale nie były w guście młodego, więc nie zostało nic zakupione:( Ubolewam, że tak źle się czujecie, Bechemootek 👄 przytulam Cię 👄 Bondi, mimo nieprzespanej koszmarnej nocy zmobilizowała się iść na działkę, podziwiam, ja pewnie zostałabym w domu. Banderasek od dziś we Wrocku, uczy i poucza, mam nadzieję że miała szczęśliwą podróż i cały pobyt uzna za udany. Roberto, no nie mów że nie masz netu:( Małgorzatko,świetny fortel :D wmówić coś Małży że jest brzydkie :D od razu kupuje nowe:D muszę wypróbować ten sposób:D Pszczółko, no zobacz jaką Ty masz zdolną córcię, kurcze mam wrażenie że to wschodzi nowa gwiazda estrady. Dla Elizy to piękny utwór , też bardzo lubię go słuchać, myślę że jesteś bardzo dumna z córci 👄 Personalna, jak chcesz to zrobimy zlot w Twoim ogródeczku :D i pomożemy wypielić wszystkie chwasty :D:P a przy okazji zobaczymy nowe mebelki :D no, mam nadzieję że wiesz że to tylko żart:D ale jakby co ty tylko napisz że tak :D Ej coś mi dziś humor dopisuje, muszę spoważnieć :P Dziewczynki czy macie może doświadczenie z workami próżniowymi ? Dziś zakupiłam zestaw takich worków i ciekawa jestem czy warte są ceny i czy rzeczywiście dzięki nim można uzyskać dużo miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki Zuuzik,Zuuzik hop,hop,gdzie się nam zapodziała😭 Bechemootku👄 Oj,oj jak to mówią na nieszczęście dużo nie trzeba i przy zwykłej zdawało by się pracy można się nabawić kontuzji.Krew się polała i mąż o mało nie dostał zawału,jak widać martwi się o Ciebie. Tokina👄 Małgorzato👄 Terterek👄 Pszczółka👄 Poetka👄 Kobitki mnie nie będzie przez dwa dni,jadę po dziewczynki.Tak wyszło że tym razem nie mogą przyjechać z tatą a że bardzo się nie mogą doczekać przyjazdu do nas, postanowiliśmy po nie pojechać. Proszę więc usprawiedliwić moją nieobecność i trzymać kciuki za szczęśliwą podróż w obie strony w sumie 800km. Moje dziecko już pozdawało wszystkie egzaminy i dyplom w dłoni,hi,hi teoretycznie bo jeszcze nie dostała.Teraz pasuje zrobić magisterkę żeby był ładny skrót przed nazwiskiem.Mgr.Wiecie co oznacza ten skrót?,córka mnie oświeciła:):) Mogę G ów no Robić :p:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ dziewczynki jestem cała przepraszam za nieobecność ,mam usprawiedliwienie malowałam przedpokój fugowałam i dzisiaj przykręcałam listwy ,jutro weranda .wysmarowałam się maścią przeciw bólową bo nie wiem co mnie nie boli :( Dla wszystkich spokojnej nocki 👄 A Wesołku Jeden ...dzięki za niespodziankę ,powiem krótko rewelacja :D ja mogę tylko pomarzyć albo powspominać stare dobre czasy młodości kiedy to sie miało taka figurkę .👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Roberto Ty nasz największy pracusiu domowy , ciągle coś zmieniasz przerabiasz, dlaczego ? przecież masz tak ładnie. Cieszę się że u Ciebie wszystko oki i że to tylko zapracowanie, mam nadzieję że już kończysz z remontami 👄 Wesołku, to piękna podróż Cię czeka, będziesz miała to co lubisz, będziesz podziwiać mijane krajobrazy. Będę trzymać kciuki za szczęśliwą podróż w obie strony 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku , jak paluszek? czy ogólnie dziś czujesz się lepiej ? 👄 Zuuziku czy aż tak przepracowałaś rączki malowaniem ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poetko wróciłaś od Szczęścia a nie zdałaś relacji jakie tym razem tereny oglądałaś ? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trudno idę na podusię ....spokojnej nocy życzę i miłych snów👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina 👄 Hi,hi jak Ty dobrze mnie znasz,ja na tą podróż właśnie cieszę się najbardziej.Uwielbiam tak sobie jechać i jechać z nosem przy szybie. Wyjazd planujemy jutro po południu bo mój m pracuje,więc może jutro jeszcze zajrzę,jak nie to będziecie wiedzieć,co spowodowało moją nieobecność. Zatem dobranoc dziewczynki👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej🖐️ Roberta.. pracuje całą parą :) 👄 Bechemootku.. jak się czujesz ?? 👄 Tokino.. to dobrze, że humorek Ci dopisuje :) świadczy to o tym, że problemy poszły na boczek ;) i liczy się teraźniejszość. Tokino któregoś dnia zadzwonię do Ciebie a moja córcia Ci zagra na pianinie " DLA ELIZY" oczywiście jak będziesz miała chwilkę czasu👄 ;) Wesołku.. szczęśliwej podróży 👄 Ja też jutro mam wyjazd ;) w obie strony gdzieś będzie 450 km także jutro też mnie nie będzie, bo wrócę na pewno późno :( Idę już się pluskać i na podusię, bo jutro między 4 a 5 rano wyjazd. Śpijcie dobrze kochane dziewczynki i śnijcie o przyjemnych rzeczach ;) 👄👄👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki👄 Padam na pysk:-P tokino👄tyram jednak u ,,siebie,,z przyczyn technicznych :O...ale dzięki 🌼 Wesołku👄pszczółko👄szerokiej drogi Roberto👄uff!!!:-D bechemotku👄 Dobrej nocki Ściskam ❤️Was Wszystkie moooocno❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powitać wieczornie :) Och...mam ciągle zaległości. Terterku kochany, przebalowałam Twoje urodzinki. zechciej przyjąć spóźnione buziaczki z najszczerszymi życzeniami :) 😍🌻👄. I po kolei...Wesołku...ja z tych co myślały, że nam córcię przysyłasz. POWAGA! Wyglądasz super !!! a jak jeszcze raz wspomnisz, że Ci co nieco rośnie, to normalnie Cie zakrzyczymy. Jesteś lasencja jak talala. Zuuziku, moje Szczęście jeszcze u mnie nie było, ale to tylko dlatego, ż ja jeszcze nie czuję sie na tyle silna, aby stawiać czoła plotom w całej wsi :(...i okolicy. Tokino....byłam w Twoim powiecie. Kupilismy pstrągi w Dubiu, pojechaliśmy po karpie do miejscowości Zator (oczywiście nie było) i tak sobie cała niedziele jeżdzilismy gdzie oczy poniosą i gdzie nas nie znają. Buziam wszystkie i życzę kolorowych snów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem:) melduje sie w pierwszy dzien lata. Dzisiaj byla w miescie, duzym i prawdziwym. Umeczylam sie strasznie bo nie bylam odpowiednio ubrana ale jestem szczesliwa. Szczesliwa bo bylo fajnie... i ze nie mieszkam w takim duzym miescie, bo to strasznie meczace:P Rano u nas bylo chlodno i popadywalo, Ubralam sie wiec jak mlody sybirak:O A w miescie zrobila sie duchota straszna. Nawet rozbieranie nie pomoglo, bo musilam nosic te lachy w torbie. W dodatku dokupilam troche nowych i bylo co targac:P Ale bardzo poprawil mi sie humor:) Nowe lachy to bardzo skuteczne lekarstwo:) Tym bardziej jest mi przykro ze Bechemotek niedomaga i jeszcze na dodatek sie okaleczyl:( Bechemotku przytulam mocno. Tak samo dziewczynki umeczone remontami i praca na posadzie (Banderasek) Wesolkowi zycze szczesliwej podrozy. Pszczolce gratuluje jeszcze raz. A kiedy corcia ma egzaminy na Akademie? Wszystkie mocno buziam a jurto melduje sie aktywnie na topiku. Bondi mam nadzieje ze ta noc nie bedzie bezsenna. Koncze bo pisze od rzeczy, pewnie dlatego ze mnie dzisiaj tak "naslonecznilo" Dobranoc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki U mnie zapowiada się słoneczny dzień:O Kawusię i inusię i herbatkę i żurawinkę zapodaję :-D (_)>(_)>(_)> > {_}>{_}>{_}> {__}>>{__}>> Na zdrówko:-D A ja lecę do kieratu :-P Miłego dnia🌼Buziaki👄 bondi❤️wyspałaś się ;-)??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry 🌻 dziękuje za pyszną kawe Banderasku ❤️- spokojnej pracy ❤️ Wczoraj mnie nie było bo "oblewaliśmy" ;) świeżo kupione autko przez syna - używane oczywiście w jednym z naszych komisów. Kupił białego passata - a tata dołożył mu komplet nowych opon. Zrobiłam rolade ciacho, otworzyliśmy butelke wina i tak mi zleciał wieczór. A przy okazji dowiedziałam sie jakie mają plany młodzie, i że w listopadzie (magiczna data będzie 11.11.11) będzie ślub i że zamiast wywalać kase na weselisko będzie uroczysty bankiet-kolacja w jednej z naszych restauracji. No i fajnie bo ja jestem przeciwnikiem wywalania kupy pieniedzy na żarcie, które i tak sie marnuje - lepiej nie biorą pieniądze i jadą odpocząc - a mają zaklepaną w listopadzie Casablanke. Poetko? jak to może być żeby w Zatorze nie było karpia?!!!! :O:O:O to sie nie zdarza - to miejsce na karpiu stoi. Ciesze sie, że pobyt u Szczęścia udany był. Ja na Twoim miejscu jednak pokazałabym sie z ukochanym we wsi i to z podniesioną dumnie głową. Ale rozumiem, że to trudne - najprawdopodobniej chcesz mu oszczędzić trudnych chwil - a próbowałaś sie przymierzyć? i czy wyobraziłaś sobie jakby to wyszło? być może dalibyście rady? ❤️ ❤️❤️ Tokino - przyłączam sie do pomysłu plewienia ogródka Personalnej! :D:D:D ❤️ oj zaorałybyśmy tam wszystko! :P ❤️ ani jednego chwasta, ani jednego insekta by nie zostało hi hi ;) Wesołku - jedź po Dzieci i wracaj szczęśliwie ❤️ ❤️ ❤️ Roberto - uważaj na siebie - no i czekamy na fotki - jestem bardzo ciekawa jak sobie pozmieniałaś wszystko. ❤️ ❤️ ❤️ Bonito - ważne, że wróciłaś zadowolona, nic tak nie poprawia samopoczucia jak dobry fryzjer lub kosmetyczka i nowe ciuszki :D A czy tam załatwiałaś jakieś sprawy ważne? czy tylko rekreacyjnie tak? ❤️ ❤️ ❤️ Pszczółka nasza już w drodze - wracaj szczęśliwie Pszczółko! ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko:) Dzięks Banderasowej za wszystkie napoje, dzięks Terterkowi za śniadanie :)...i weż się tu człowieku odchudzaj :(. Terterku, podobno w sobotę karpie były, a w niedzielę już niet :( całuski dla wszystkich zasyłam (oczywiście z pracory) i życzę miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczynki jestem dziś w dobrym nastroju bo odebrałam wyniki i są d o b r e !!! Glukoza 90 a TSh 1.63czyli mieszczę się w normie :D a to znaczy że jestem dobrym lekarzem :P bo sama sobie zmniejszyłam dawkę euthyroxu i prawidłowo zdziałało :D do endo jestem zarejestrowana na 23 grudnia :D:D termin cudowny :D więc zanim się doczekam, sama się leczę i jak widać całkiem dobrze mi to wychodzi:D Niestety jakoś nie znam recepty na wyleczenie nogi:( która dokucza mi już drugi tydzień i choć w tym czasie byłam u lekarza, nawet o tym nie wspomniałam ale teraz już muszę z tym iść koniecznie:( Banderasku, to się cieszę że jesteś na miejscu, nie musiałaś się tłuc autobusami i koczować w hotelu, mam tylko nadzieję że dzięki temu będziesz tu częściej zaglądać 👄 Tereterku, choć nie zdążyłam na Twoją poranną kawę za to teraz z chęcią się napiję, nie szkodzi że zimna, na dworze jest tak gorąco że może być nawet mrożona :D Gratuluję synowi zakupu autka, mój cholera, jest strasznie wybredny i ciągle coś mu się nie podoba eh może kiedyś trafi na takie co mu będzie pasowało, ale kiedy to będzie :(:( Jeśli chodzi o fotki mojego biurka, to wysłałam tylko do Ciebie, bo nie chcę zaśmiecać dziewczynkom poczty a Ty o nie prosiłaś a wiesz jak jest ....mówisz i masz :D Na razie nic nie będę więcej zmieniać w pokoju, jedynie mam plan coś rzucić na tą gołą fiuuletową ścianę, ale jeszcze nie wiem co .... pomysły dopiero się rodzą :D a poza tym chciałabym zmienić zasłony na fiuuuletowo-kremowe. Takie, które by mi pasowały widziałam w pobliskim mieście, ale na razie w tym kierunku się nie wybieram , więc muszę poczekać. Słowo do Poetki ....eh... Ty... Poetko jedna... .... to w niedzielę byłaś 17 km ode mnie i nawet nie szczerknęłaś telefonem z zapytaniem czy jestem w chacie ?{wściekły] a ja się cały dzień nudziłam:( Normalnie się cieszę, że nie było tego karpia:P bo jest nadzieja, że znów zechcesz po niego przyjechać a wtedy jak do mnie nie kukniesz to osobiście majtasy ściągnę i 100 batów na dupsko dostaniesz, daję słowo:D Teraz już lecę do garów, dziś mamy święto :D bo ostatni dzień w szkole :D czyli Małż świadectwo przyniesie :D:P muszę jakiś fajniejszy obiad zrobić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no pięknie! pięknie! dwa wpisy i pustki :O:O:O zrobiłam kawe capuccino i do tego biszkopty - zapraszam 🌻 🌻 🌻 ale i tak nie mam złudzeń żeby ktokolwiek na te kawe sie pojawił Prosiłam też kiedyś żeby pisać jakie plany urlopowe macie - tzn kiedy, która zniknie i na jak długo - NIC żadnego odzewu Pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem chętna, na cappuccino, a i biszkoptem nie pogardzę, może Tereterku do tej kawusi i biszkopcików dołożę jeszcze lampeczkę nalewki pigwowej Y Y Y Y Y Y Y Y Y oczywiście też nie mam złudzeń że będzie ktoś chętny. Ostatnio nikt ze mną nie chce gadać :( 😭 Tereterku zapomniałam Ci pogratulować że niedługo zostaniesz teściową , ciekawą datę młodzi wybrali na tą uroczystość. Co do moich planów urlopowych to w najbliższym czasie nie przewiduję jakichś dłuższych wyjazdów, tyle że w lipcu będę miała u siebie małą więc też będzie mnie tu mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witanko🖐️ Przed godziną wróciłam od wnusia, byłam na zakończeniu roku szkolnego, po uroczystościach była pizza, potem długi spacer we dwoje i lody. Niestety nie mogłam go zabrać do siebie do jutro idzie w procesji a 29.06. ma dentystę. U mnie będzie od 30.06. Noc po prochach przespana ale skołowaciała jestem cały dzień, chyba dopiero dzisiaj normalnie odeśpię(?):O Terterku łapię się za kawę i biszkopcika, dzięki. Tokina cieszę się że wyniki w porzo:D A co dzieje się z nogą? Banderasku kiedy urlop, szkoda mi cię ❤️ Roberta bóle przeszły? Miłego popołudnia🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×