Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

Tereterku, nie wściekaj się bo złość piękności szkodzi :) a jak widzisz kaffe lubi sobie z nas czasem żartować :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pszczółko, tak mi przykro że znów masz kłopoty ze zdrowiem, może rzeczywiście brakuje Ci hormonów, jajniki ich już produkują za mało i dlatego organizm tak trochę słaby :( Wesołku, co tak cichaczem i już Cię nie ma :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a co się stało że Zuuzki nie ma :( czyżby pojechała już na urlop? przecież nie było podania o wolne :(😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze dziewczynki przyjdźcie i wychylcie ze mną te zaległe kielichy na 36 rocznicę 😭 bo pozostaje mi wypić mi to wszystko samej 😭 i jutro będę cała chora 😭 a przecież wiecie że biorę leki i nie mogę za dużo :P😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorem🖐️ Jak dla mnie woda za zimna w jeziorze ale dla małego ciepła, mógłby cały dzień siedzieć w wodzie. Mieliśmy jechać do Media, wybraliśmy jezioro, jutro pojedziemy do sklepu. Chyba w niedzielą wieczorem pozwolę mu się wykąpać, ale będę musiała z nim wejść do wody. Tokina bardzo chętnie sięgnę po nalewkę, pani dr zaleciła jeść dużo rzeżuchy bo to bomba witaminowa, nalewka przecież też z owoców:D Rzeżuchę już wysiałam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Bondi cieszę że chociaż Ty jedna dotrzymasz mi towarzystwa👄 jeśli chodzi o rzeżuchę to ja niestety przy jej zapachu wymiękam :O i chyba nigdy się nie przełamię :O chyba że masz jakiś sposób by ten zapach zniwelować ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem jestem Tokina, codziennie się melduję, fakt bez rozpisywania, ale jestem:) urlop planowałam od 18, a wypad nad morze 20, ale jeszcze nie wiadomo co z tego wyjdzie:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No Zuuzik jesteś, cieszę się że jednak nie wyjechałaś , czy widziałaś jaka u na biblioteka ? może nie taka piękna jak Twoja ale wygląda bardzo przyzwoicie :) Mam nadzieję że też wychylisz ze mną jakieś kielonek Y Y Y Y Y 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zebrałam około 1,5 litra czarnej porzeczki i planuje zrobić z niej nalewkę, mam też około 1 l malin, też nastawiłam na soczek pod nalewkę, mam jeszcze nie zerwaną porzeczkę czerwoną , ciekawe czy z niej też można nalewkę zrobić :D będzie jeszcze jeżyna bezkolcowa, :D myślę że zapasik mały będzie:D:P więc jakby co dziewczynki sięgajcie po kielonki Y Y Y Y Y Y Y

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj Poetko , ja tu w takiej euforii a tu taka smutna piosenka:O:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterek nie bojsia nie będziesz sama do tego picia :D To ja też z okazji rocznicy walnę kielicha :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak.... na co liczyłam ..... chyba idę upić się w samotności a w tle będzie towarzyszyć mi piosenka o nadziei .....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze jestem ale chyba już nie długo bo nadchodzą czarne chmury, błyska się i grzmi. Tokina obiecałaś przepis na nalewkę z pigwy Ładna biblioteka i dosyć pokaźnych rozmiarów Zuuzik🖐️ Poetka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina jestem:D i chętnie zleję robaka:P wasza nowa biblio. na pewno jest piękna, pachnąca i przycągająca uwagę:) ciekawe tylko czy podobnie jak u nas mało przyjazna dla ludzi - zwłaszcza starszych:o nie ma pogaduch jak na filii z panią, bo tu ruch jak w ulu i czasu pani brak, a system jest bezlitosny, karze za każde spóźnienie, że boli:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko machnij ze mną choć jednego Y Y bo jak widzisz nikt ze mną nie chce dziś gadać :( 😭 Bondi, oczywiście wyślę, tylko kiedy będzie już sezon na pigwę, chyba że bardzo chcesz to jutro ją wyszukam i wyślę. Jeśli burza to trzeba wyłączyć sprzęt niestety :( dlatego dobrej spokojnej nocy Ci życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina dawaj ja jestem dzisiaj chetna jak nigdy :D Od poniedziałku ide na 3 tygodnie urlopu :D Jak widzę Zuuzik też chętna tylko nie wiem czemu zalewa robaka :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ufff... czyli nie całkiem samotnie się dziś upiję :D:P Zuuzik nie wiem czy jest przyjazna dla starszych ludzi ale na pewno dla dzieci:) Są zainstalowane kąciki dla dzieci, różne małpie gaje, zabawki, by dzieci przyciągnąć i by mogły się bawić kiedy rodzice buszują w biblio. Poza tym widziałam sale konferencyjne, jest sala mutimedialna, duża czytelnia w której można prowadzić spotkania. Nie zapoznałam się jeszcze z programem tej nowej biblio ale zapewne to zrobię w niedługim czasie. Poetko, dużo jednak smutku, nostalgii w tej piosence, wiem ze nadzieja jest ważna ale jesli zostaje tylko nadzieja to nie jest tak całkiem dobrze :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko aż całe 3 tygodnie !!!????? to super powiedz czy gdzieś wyjeżdżasz , jakie masz plany na ten czas ???? Zuuzik no właśnie skąd ten robal się wziął u Ciebie ??????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina to jestem ciekawa Twoich wrażeń, pisz koniecznie jak już pobędziesz tam. a dla dzieci i owszem i dla studiujących jest oki:) nowocześnie, kolorowo i to jest fajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mówcie co mam polać ??? na co macie ochotę ??? zapewniam że cokolwiek poleję będzie dziś cholernie mocne :P:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rowerzystko niemożliwe Ty i 3 tygodnie urlopu???? gdzie to zapisać;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tokina no nie śpieszy mi się tak bardzo, tylko przypominam się. Tak zastanawiałam się no i wyszło mi że u nas biblioteki są w starych kamienicach. Jedna tylko jest w nowszym budynku ale też powstała chyba ze 30 lat temu albo i więcej. Jest obok planetarium, wnętrze ma bardzo nowoczesne, po remoncie w ubiegłym roku. Dziewczynki jeszcze jednego i spadam, z naturą nikt nie wygrał. Dobrej nocki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka i dobrej nocki zmykam ,bo u mnie co jakiś czas prądu brak,wysłam przed 2 posty diabli wzieli,bo w tym czasie prad wyłączyli. za tydzien mam kogucika:P:) jak zniknę to będziecie wiedziały gdzie jestem:) wszystkim dobrej nocki jeszcze raz❤️🖐️ jutro wybywam na targ moze dostane jagody to beda pierogi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pierwszy tydzień - prawdopodobnie u syna na wsi pod namiotem ze ślubnym. Drugi tydzień wyjeżdzam sama do mamy w opolskie. Trzeci wracam i jestem w domu. To znaczy bedę kursować rowerkiem lub skuterkiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam taki zamiar zaznajomić się z nowym miejscem, szczerze mówiąc stare nie było ciekawe i raczej tam nie bywałam. Ten nowy budynek jest w lepszym miejscu, w centrum osiedla , łatwiej do niego dojść, dojechać, w środku ma windy , więc łatwo się tam poruszać , no ale nie mam zbyt dobrych doświadczeń co do animatorów kulturalnych , jakoś moje miasto nie za bardzo angażowało się te sprawy, albo nie było nikogo na tyle obrotnego by rozruszać te skostniałe struktury, zobaczymy jak będzie teraz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×