Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tokina

Drugie spotkanie część druga

Polecane posty

wITAM JESTEM CAŁA I ZDROWA dziewczynki dziękuje za miłe słowa jesteście kochane ww domu tak jak było nic się nie zmieniło nie rozmawiam z bratem a zmamą to co muszę dzisaj jestem w domu jutro idę do mojego faceta i chyba wroce dopiero w sobote będe od niego do pracy chodzić nie wiem zobacze bo nie che córki samej z tym wszystkim zostawiać pozdrawiam serdecznie ❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JUHHHUUUUU!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :D:D:D ODWOŁUJĘ TRZYMANIE KCIUKÓW!!!!!!!!!!!!!!!!!:D ❤️ ❤️ ❤️ Odebrałam wyniki po godz 14.00 - dobre. Polip na swoim szczycie miał komórki rakowe niestety :O Z tego też powodu dr odesłał go do patologa żeby i podstawa polipa była pocięta i zbadana na obecność komórek rakowych. Gdyby były w podstawie - oznaczałoby to, że komórki rakowe są też w jelicie. Ale cięcie pokazało że komórek rakowych w podstawie (szypule) polipa nie ma - tym samym komórek rakowych nie ma też w tkance jelita. :D:D:D (Ło Jezu Ło Jezu ) Gdybym zlekceważyła sprawe - to za dwa-trzy lata rak byłby pewny :O W listopadzie będe miała kontrolną kolonoskopie - tylko okolic po polipie póki co. :D No i szlus! wywinęłam sie skorupiakowi :D Dziewczynki Kochane! ❤️ ❤️ ❤️ Dziękuje za wsparcie i trzymanie kciuków - to działa! ❤️ ❤️ ❤️ Jesteście niezawodne i Wspaniałe 👄 👄 👄 Przyjechał po mnie małżyk i teraz nakarmiwszy go - usiadłam żeby Wam wieści przekazać :D Na nasz magiczny stół stawiam tort malinowy: http://ciachownia.blox.pl/resource/DSC_6182malyznapisem.jpg i czerwone wino włoskie z Lombardii Il Feudo Bonarda YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY ZAPRASZAM :) Beti ❤️ ❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bonitko - ❤️ ❤️ ❤️ przytulam - tak to bywa, że organizm buntuje sie w najmniej oczekiwanym momencie. Ale pamiętam, że coś sie dzieje już od jakiegoś czasu :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki❤️ terterku❤️ufffffffffffffffffffffffffff!:-D ❤️❤️❤️Ufffffffffffffffffffffffffff:-D Boże 👄jak mi ulżyło:-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) Cieszę się OGROMNIASTO :-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-):-) :-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D:-D Już palaszuję torcik :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kukam tu i kukam:D Terterku kochany nareszcie hip hip huuuuura:D Cieszę się razem z tobą. Teraz powiem ci szczerze, że już w piątek jak nie dostałaś wyniku, byłam mocno zaniepokojona, ale dzięki Bogu już po wszystkim. Wytrzymali tyle czasu:( Teraz możesz odetchnąć pełną piersią. Zorganizuj sobie zaległy urlop i wyjedź gdzieś na parę dni, to odreagujesz. HHHH UUUU RRRR AAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Beti nie poddawaj się , teraz trzymamy za ciebie kciuki abyś ułożyła sobie wszystko pomyślnie❤️ Biorę sobie duuuuży kawał tortu i mały Y kielonek wina:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hurrra, hurra Terterku:):):) Jak dobrze ze wszystko jest ok. Teraz dopiero napisze ze napedzilas nam porzadnego stracha. Sobie zreszta tez! I calej Rodzince! A swoja droga to bardzo nieodpowiedzialne trzymac czlowieka tak dlugo w napieciu, nerwach. Wiem, wiem ze lekarze sa zabiegani i zapracowani. Ale w koncu musi tez byc ktos odpowiedzialny za organizacje tych rzeczy. No ale dobrze ze wszystko sie skonczylo na strachu. Teraz musisz dzielny Terterku odreagowac stress i troche wypoczac po przejsciach. Bondi ma racje najlepiej wyjedz gdzies przynajmniej na krotko. Beti kochana zycze z calego serca zeby atmosfera w domu troche sie oczyscila. Ja sie poloze na chwilke. Pozniej musze jeszcze wyjsc do sklepu:O Nie mamy skorki chlebka w domu:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku super że wynik dobre tylko się cieszyć ❤️ ja pospałam trochę siedzę dzisiaj w domku z córką jutro na rano do pracy ale jeszcze jakoś mi się nie chce chodzić urlop bardzo szybko minął mógłby jeszcze trwać a dzisiaj jak się obudziłam w nocy to nie wiedziałam gdzie jestem dopiero jak zajażyłam do córki pokoju i ona się odezwała to wiedziałam że w domu jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halooo, gdzie jesteście, sama mam jeść i pić:D Bonita kuruj się oby ci przeszło do niedzieli, a może to na tle nerwowym. Masz temperaturę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D :-D :-D :-D Terterku!!!!!!! 👄👄👄❤️ Uffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff puściło :-p Może dobrze, że długo trwało, bo bardzo dokładnie pobadane!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Terterku❤️...no to dzięki Bogu...uffffffffffffffffffff:D ja odwrotnie jak Bondi biorę mały kawałek torcika i duuuuuuuuużżżżoooooooooo wina.....a co mi tam, trza odreagować:D Betuś❤️ Bondi razem chlapnijmy:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku🖐️ Personalna🖐️ Urlop zaczynam w niedzielę o 6.15 O tej godzinie wyjeżdża autobus, już nie mogę się doczekać:D Bechemootku a jak twoja dieta, przestrzegasz? Personalna a próbowałaś robić okłady z borowiny na zatoki? Można kupić w aptece w plastrach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem mam dziś cały dzień do dupy dobrze że choć tutaj dobre wieści i wreszcie Tereterku możemy odsapnąć ale ....czyż nie mówiłam :D Cieszę się, cieszę się bardzo, też zawołam hhuuurrrraaa !!!!!!!!!!!!!!no ale jak pisałam wcześniej tak musiało być i już :D 👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tak z doskoku, bo oczywiście piszę :-p. Ale winka łyknęłam :-D. Macham każdej koleżance, która się pojawia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi, nie przestrzegam :-o. Jakoś nie mogę zmiescic się z 5 posiłkami dziennie. Poza tym, takie diety są wbrew pozorom drogie...kupujesz jakieś rzeczy, których masz zjeść troszeczkę a reszta leży, leży. Musiałabym całą rodzinę zmusić do jedzenia tego samego. Albo ja jestem złą gospodynią i nie potrafię zarządzać :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondi dzięki za podpowiedź, nic nie słyszałam o borowince w palsterkach, chętnie spróbuję. Ja już idę na poduchy Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem🖐️ Terterku cieszę się ,ze wynik dobry ❤️chyba kazda z ukgą odetchnęła i wielkie uff. Przyjaźń to nie tylko słowa, Spotkanie albo rozmowa. To nie koleżanka na dwa miesiące, Z przyjaźnią żyje się do końca. Każdy powinien mieć przyjaciela, Który go w trudnych chwilach wspiera! Daleko, gdzieś tam... Przyjaciół prawdziwych mam. Gdziekolwiek jestem, cokolwiek robię przypominam ich sobie. I choć jesteście za górą i rzeką... Ja pamiętam o Was choć jestem daleko... http://www.youtube.com/watch?v=klm-WAJmHHQ&feature=related

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam, odpadłam, miałam telefon od dzieci. Potem zrobiłam kolację, bo do tej pory nie jadłam, zawsze jadam o 19. Tokina dlaczego masz dzień do dupy? Bechemootku czy nie możesz sobie sama zorganizować diety? Podam ci przykład mojego dnia I śniadanie: owsianka, herbata z cytryną II śniadanie: jogurt sterole(PRO SERCE) obniża cholesterol, owoc obiad:gulasz drobiowy z dużą ilością warzyw(marchew, pietruszka, seler, por, dużo pieprzu ziołowego, odrobina soli), brokuły podwieczorek:miseczka budyniu lub kisielu lub owoce, czasami batonik, czekoladka kolacja: dwie kromki chleba razowego lub orkiszowego z wędliną drobiową, z rzeżuchą i pomidor, herbata z cytryną lub owocowa. Wydawało mi się że nie dużo ale jak teraz napisałam to uzbierało się tego trochę. Ale muszę ci powiedzieć że schudłam ostatnio 2 kg, obniżył mi się cholesterol i trójglicerydy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bondusiu :-)! Mam podobne zestawy, ale wiekszość z propozycji jest dla mnie nie do strawienia :-O - tzn. sam widok przyprawia mnie o mdłosci. Wiem, że jestem okropna ale pewne strawy nie przejdą mi przez gardło. Poza tym....może gdyby ktos mi to przygotował! no i mam jeść 5 posiłków dziennie! Koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Płatki owsiane lubię i robię sobie, nawet dziś jadłam. Żadnych batoników, budyniów, kisielków - nic co słodkie. Po zjedzeniu czegokolwiek słodkiego mam straszliwy niesmak w ustach, okropną gorycz :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bechemootku ale to nie muszą być pełne posiłki, ja też nie dałabym rady. Obiad zawsze robię na dwa dni, owsiankę jem co drugi dzień, jem też chleb razowy z twarożkiem ze szczypiorem, rzeżuchą lub pomidorem, zawsze tylko dwie małe kromki, czasami parówkę , do parówki suchy chleb, jedna kromka, jedno jajko na miękko, chleb i pomidor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam gara do gotowania na parze, ale chyba sobie sprawię. Bo na przykład ryby lubię tylko smażone, a może te z pary by mi posmakowały, muszę pomyśleć

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×