Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość 25 lat mammmm

JAK ZAREAGOWAŁYBYSCIE JAKBY WASZ FACET POSZEDŁ NA WESELE Z INNĄ DZIEWCZYNĄ ????

Polecane posty

Gość ja myslee i
olej te bledy/ literowki to forum, a nie konkurs gramatyki ;) i tego faceta tez olej dla mnie to chore isc na wesele z inna laska i robic z tego tajemnice tym bardziej, ze Ty poszlas sama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat mammmm
JA MAM PROBLEM ..JA WIEM..JA CHYBA JESTEM UZALEŻNIONA OD NIEGO..MIEESZKAM NA WSI ..TU JUZ NIKOGO NIE ZNAJDE A LATA MAM JUZ SPORE:( JA NIE CHCE BYC SAMOTNA..ZA WSZELKĄ CENE CHCE BYZ Z NIM DALEJ I MU WYBACZAM JAK GŁUPIA..ALE NIE CHCE ZOSTAC SAMA..:(:(JA MU CIAGLE CHCE WYBACZAC I WIERZYĆ..WYBACZAM MU ZA KAZDYM RAZEM ..BOŻE...COŚ ZE MNĄ NIE TAK ..MOŻE DLATEGO ,ŻE JESTEM DDA..:( KAZDY MI MOWI ZE ON MNIE NIE KOCHA..ALE JA TRZYMAM SIE GO REKOMA I NOGAMI BYLE NIE STRACIĆ..BYLE NIE ZOSTAC SAMA..CO POWIEDZĄ LUDZIE?TU NAS KAŻDY ZNA..JUŻ SLUB USTALONY ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość knhkln
ta co Ty gadasz ze ejsli on zerwie, badz szybsza i oddaj mu 1 piersconek w tedy to go dopeiro zaboli, ja bym oddala i bym nic nie powiedzala ... a jakby cos chiala wiedziec to w dyy bym mu powiedzalam, ze jego zachowanie otowylo mi szeroko oczy i nie sadzilam, z ejestem z takim kretynem . Ha ! nawet nie wiesz jaka to by byla zemsta , nie moglby zniesc tego, ze zostawilas go pierwsza, moze nabralby troche szacunku, jednak za pozno :) i chocby sie zesral to bym nie wricila do tego idioty, bo wiem, ze zrobilby to samo za jakis czas, a po co tracic czas na takiego bezuczuciowego drania , ktory robi z Toba co chce i oczekuje jeszcze, ze Ty go przeporsisz za jego blad . Gowno a nie mezczyzna ! a juz tym bardziej narzeczony , niech sie msci na innych laskach, a Ty napewno znjadziesz jeszcze kogos porzadnego i zobaczysz ze ebdziesz sie smiac z tego z kim moglas kiedys byc . Nie lam sie, musisz byc odwazna , nie daj sie mu omamic tym razem. Wiem bedzie wydawal sie sczery, ale jakby tak bylo to bys nie miala watpliwosci i nie zakladalabys tego topiku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktos napisał o
jak chcesz zmarnowac życie to tkwij w tym związku pózniej będzie jeszcze gorzej , jesli zostaniecie razem Pózniej sama uciekniesz , jak zachlany pobije ciebie i dzieci , albo nie uciekniesz , bo przeciez go kochasz :-0 Kopnij w doope dziada pókiś młoda , znajdziesz innego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yutyutytxee
Poszlabym z innym tez na jakies party

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dorota S.
bez reakcji z mojej strony, bo taka sytuacja jednoznacznie świadczyłaby, że już nie jest moim facetem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat mammmm
DZIEKUJE WAM ZA WYSLUCHANIE.. chcialabym by to prowo było ..:(ale nie jest..najgorsza ta głupia milosc..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasii
ty poprostu jestes za dobra dla niego dajesz sie wykorzystac za bardzo mu słodzisz a on sie juz nauczyl .Uciekaj jak najdalej od niego i to juz sama widzisz jak jest ze nazywa cie k....to niejest miłość

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystian
Marzena dlaczego starasz się pierwsza wyciągnąć rękę do niego i jeszcze mówisz, że to może Twoja wina. Nie rozumiem tego zachowania u kobiet, facet źle traktuję, olewa, nie okazuje uczuć, szacunku, a niektóre panie jeszcze go usprawiedliwiają i mówią, że to ich wina. Usprawiedliwnie typu: ale ja go kocham, jest kompletnie nie dorzeczne. To że kogoś kocham, tzn, że mam być matką, zona i kochanką i jeszcze znosić takie sytuacje. Drogie Panie trochę odwagi i walczie by zasługiwać na dorbe traktowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość frajerrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydaje mi się, że fajna z Ciebie dziewczyna. Masz ten wymarzony(jak dla mnie) typ urody. Szkoda Cię dla niego, naprawdę. Jesteś dla niego za dobra, nie zasługuje na taką kochaną dziewczynę. Sama piszesz, że to Ty zawsze wyciągasz rękę do zgody, a on?? W związku, dobrym związku jest miejsce dla 2 osób, a nie tylko 1-ej. Chłopak Cię okłamu8je, sama go przyłapałaś, więc w wielu innych kwestiach raczej też kłamie. Trzymaj się. Jeśli chciałabyś porozmawiać, to mogę podać gg lub pisz na maila. Pozdrawiam Cię cieplutko. Mam nadzieję, że podejmiesz dobrą decyzję...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia laska z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rzuciłabym go
bez zastanowienia. Olej gościa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość głupia laska z ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takim facetem
nie warto sobie zawracac glowy bo nie jest tego wart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pmp
nie widze tej 2 strony

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masakraaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mezulekekee
i co z tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 25 lat mammmm
Dziekuje wam kochane ja juz nie wieme co robic..za długo tkwie w tym toksycznym związku..ja juz nawet wiem ze jest toksyczny ale nie umiem odejsc ..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksifdifdf
okropne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×