Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Zia86

Sukienka na poprawiny :)

Polecane posty

Ponieważ zdecydowaliśmy się na poprawiny cała moja koncepcja się posypała. Krótką sukienkę chce na drugi dzień a na pierwszy taniec to się jeszcze zobaczy. Na razie strasznie spodobała mi się ta suknia, nie szukałam nic i ta mi przypadkowo wpadła w oko. :) Tylko nie wiem czy kupowanie dwóch sukienek z tej samej firmy jest dobre, czy nie lepiej poszukać czegoś innego żeby się nie ograniczyć do jednego stylu. http://blog.webboda.es/wp-content/uploads/2009/09/modelo-135_a-jesus-peiro-2010.jpg http://blog.webboda.es/wp-content/uploads/2009/09/modelo-135_b-jesus-peiro-2010.jpg http://blog.webboda.es/wp-content/uploads/2009/09/modelo-135_c-jesus-peiro-2010.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co o niej sądzicie? Tylko wiecie tak jak zawsze, szczerze mówcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
metki na wierzchu nie będziesz miała i goście pewnie się nie zorientują że to ta sama firma. zresztą, jakie to ma znaczenie? suknia cudowna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie ja zupełnie nie w tym kontekście. :) Chodziło mi o siebie, czy ja się nie ograniczam kupując z tej samej firmy dwie bo może warto kupić suknie z czegoś innego, żeby mieć inny styl itd. Ale chyba jednak macie racje, suknia mi się niesamowicie też podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lokatka
no ladna sukienka :) ale butki jakie sliczne!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sukienka śliczna, ale czemu biała? nie ma w ofercie innych kolorów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
ale ona jest w zupełnie innym stylu, łączy je tylko to że obie są eleganckie, ale tego chyba nie chcesz zmieniać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak btw Twojej pierwszej sukienki byłam niedawno u kuzynki opowiadała ze o 22 w dniu wesela mąż jej nożyczkami wycinał tiul. Bo tak był poszarpany przez gości w czasie tańca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale przecież to jest pczywiste że sukienka z tiulową chmurą na dole bedzie podeptana i poszarpana no. ale kto na weselu o 22 zwraca na to uwage??...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Np ten co o północy ma oczepiny i na zdjęciach chce jeszcze jako tako wyglądać. A nie jak obszarpaniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajjjj
jezeli jestes wysoka to bedzie ok :) jezeli zas jestes nizsza osoba ta dlugosc sukienki nie bedzie dobrze wygladac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiecka sliczna ale moze warto zaszalec z innym kolorem na drugi dzien? co w tym stylu ale moze inny kolor, bardziej wyrazisty:) skoro jestes ruda to moze jakas krwista czerwien albo fiolet?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Miarka - Np ten co o północy ma oczepiny i na zdjęciach chce jeszcze jako tako wyglądać. A nie jak obszarpaniec." to niech sobie weźmie dobrego fotografa i bedzie wyglądac ładnie. a nie takie ą, ę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"skoro jestes ruda to moze jakas krwista czerwien albo fiolet?" jak jest ruda to lepiej chyba zieleń lub jakiś niebieski/granatowy. chociaz oczywiscie wszystko zalezy od tego JAK jest ruda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za opinie. :) Na weselu będzie kiecka awaryjna jeśli coś by się z tamtą stało. Uważam się za wysoką, mam 170cm. Co do koloru to nie chce, kolorowe sukienki mogę ubierać na każde inne okazje a krótką sukienkę ślubną mogę ubrać tylko raz. :) Zawsze mówiłam, że żałuje, że nie mamy poprawin bo mogłabym krótką suknie ślubną ubrać, bo tak mi się podobały a teraz są poprawiny i mogę. :D Proszę o dalsze opinie, ja na razie znikam do florystki. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaajjjj
jezeli jestes szczupla i zgrabna- taka proporcjonalna no to bedziesz bardzo ladnie wygladac w takim kroju..ja bym proponowala zeby byla troszke krotsza...tak przed kolanko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
krąży tu też czasem zdjęcie krótkiej sukni, chyba cymberline. nie mam czasu teraz szukać, może któraś dziewczyna wklei. w każdym razie pomysł dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczupła na pewno, czasem nawet za. ;) Proporcjonalna raczej też ale tak jak piszę malutka. ;) Taka z kuperkiem ta suknia Cymbeline? Przymierzałam ją i nawet mnie powiększała tyłek. ;) Ale ogólnia całkiem ładna była. Fajnie, że większości się podoba. Proszę jeszcze o opinie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
ta 2 to cymbeline, pierwsza-oczywiste a ostatniej nie znam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w odniesieniu do tak na margin
esie... to te sukienki nie umywają się nawet do tej co Zia poazała... :?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak na marginesie
a czy ja mówię, że lepsze? po prostu pytała o inne. wiem, że ta jej jest śliczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak szczerze - Sukienka OK. Skromna, elegancka. ja też stawiałabym na biel/ecru ze względu na wyjątkowość dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ,MARTA,
do miarka dziewczyno ale ty jesteś zawistna i pzaizieta na tą zia. co ci ona zrobiła poza tym, ze może sobie pozwolić na spełnienie swoich marzeń a ty nie? zawsze ją KRYTYKUJESZ. NIE MOGŁAŚ SIĘ DO TEJ KIECKI PRZYCZEPIĆ TO OBSMAROWAAS JEJ SLUBNĄ. ŻEL MI CIE WIEŚNIARO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małoszka
Sukienka jest ok, ale czemu biała? Wydawało mi się zawsze, że na II dzień to już jakiś inny kolor, ewentualnie ecru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małoszka, bo zawsze chciałam krótką suknie ślubną a poprawiny to idealna okazja żeby ją założyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zia fajna ta kieca
ale już trochę przynudzasz..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×