Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość anna................

Dwa testy pozytywne brak zarodka na usg!!!

Polecane posty

Gość anna................

Witajcie! czy któraś z was tak miała? Miesiączka spóźnia mi się 10 dni. Zrobiłam 2 testy i wyszły pozytywne. Wczoraj na usg dopochwowym lekarz nic nie zobaczył. kazał przyjść za 2 tygodnie. Martwię się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość beta hcg zrób i powtórz po
48h nie będzie wtedy wątpliwości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też jestem mamą i rozumiem
to zdecydowanie za wczesnie na USG

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policz sobie który to tydzień. Zobaczyć coś można około 6 tygodnia ciąży, czasami w 5 tyg. to zależy chyba od sprzętu usg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj jeszcze mnie dwa razy nie było widać nic na USG. Raz nawet dostałam skierowanie na łyżeczkowanie bo nie było zarodka. nie warto się spieszyć. Najlepiej na 1 USG wybrać się około 8-9 tyg. ciąży licząc od ostatniej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna................
ostatni okres miałam 1 marca, czyli wychodzi, że to już 5,5 tygodnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Poczekaj 2 tyg tak jak kazała Ci gin. Nie stresuj się może po prostu przesunęła Ci się troszkę owulacja i ciąża jest trochę późniejsza. Głowa do góry będzie dobrze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość u mnie w w 42 dc
było widać echo serca pomimo, że owulację miałam dopiero w 17dc myślę, że jeszcze tydzień i powinno być już coś widać u Ciebie, ale musisz uzbroić się w cierpliwość dla świętego spokoju zrobiłabym na Twoim miejscu test z krwi beta hcg żeby niepotrzebnie nie denerwować się przez ten czas powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zależy od sprzętu USG na jednym można zobaczyć szybciej na innym trzeba czekać ciut dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna................
własnie zaczęłam plamić, nie wiem co robić. Jechać do szpitala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, ale być może to ciąża biochemiczna (próba testowa pozytywna, a poronienie następuję w terminie miesiączki albo niedługo po tym terminie) Jedź do szpitala może dostaniesz duphaston albo luteinę, jeśli zarodek w ogóle się zagnieździł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anna................
Witajcie! Nie udało się. Pojechałam do szpitala tak jak radziłyscie. Usg nie wykazało zarodka, jedynie malutkie ciałko żółte 14 mm. Wczoraj rano zaczęłam krwawic, po zbadaniu hcg lekarz stwierdził, że żadne leki nie pomogą. Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×