Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

brunet_81

Kochanie proszę wybacz mi

Polecane posty

Gość Może Twoje Kochanie
A co mam wybaczyc?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Twoje Kochanie
wszelkie rozstrzygniecia w realu:) kochany

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Może Twoje Kochanie
tak szybko?? nawet sie nie wytłumaczył:D:P Za szybko Damo, daj mu pogadac:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chcemy mieć jak najwięcej czasu dla siebie ;) Dziś Dam założyła dla mnie seksowna bieliznę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brunet, nie masz szans . Dziś zajeżdżam po Damę tramwajem i porywam ją na ekscentryczną kolację do baru mlecznego. Potem miło spędzimy wieczór na wzgórzach osiedlowych, oglądając jakiś ciekawy film w TV ( pod warunkiem, że nie zasłonią okien. A na koniec pożyczę od niej na taksówkę i odwiozę ją do domu żeby bezpiecznie tam trafiła. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dla was:)))
Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x Zapamiętaj te słowa każde me tchnienie, każda ma myśl jest tylko dla Ciebie. Każde mrugnięcie, mój szept w Twoje uszy, Twych oczu nie zastąpi żaden skruszy Proszę popatrz ja na prawdę Cię kocham, choć często zachowuje się jak prostak. Wybacz mi jakoś to wszystko naprawie, byś była dumna ze mnie i było tak zawsze. Przepraszam że czasem moja wyobraźnia wybiega daleko w krainę błazna, że myśli mam chore, ale serce zdrowe ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie. Zbyt często może widzisz łzy w mych oczach zbyt często może mówię Ci ze kocham, ale ja taki jestem i chcę być lepszy. Musisz na prawdę w te słowa uwierzyć Ref: Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym wszystko, otworzył niebo, przyciągnął je blisko, byś mogla po nim stąpać jak anioł. Bo pragnę tak bardzo Tobą się zająć, Świat to nie zając i nie ucieknie. Niech sobie trwają te chwile piękne. Bez nas to wszystko traci swój urok, bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro. Jesteś dla mnie po prostu królewną jak Cie opisać gdy słowa bledną. A ja pisze ten tekst, siedząc samemu gdy Ty jesteś tam, cały dzień w biegu. Życie me jednak jest troszkę za krótkie by być oddzielnie, być w pojedynkę. Ale ja czekam tu i zawsze będę, niech to co czuje zabrzmi wszędzie. Ref: Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x Ref: Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x Zapamiętaj te słowa każde me tchnienie, każda ma myśl jest tylko dla Ciebie. Każde mrugnięcie, mój szept w Twoje uszy, Twych oczu nie zastąpi żaden skruszy Proszę popatrz ja na prawdę Cię kocham, choć często zachowuje się jak prostak. Wybacz mi jakoś to wszystko naprawie, byś była dumna ze mnie i było tak zawsze. Przepraszam że czasem moja wyobraźnia wybiega daleko w krainę błazna, że myśli mam chore, ale serce zdrowe ono bije dla Ciebie bo oddałem je Tobie. Zbyt często może widzisz łzy w mych oczach zbyt często może mówię Ci ze kocham, ale ja taki jestem i chcę być lepszy. Musisz na prawdę w te słowa uwierzyć Ref: Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x Dla Ciebie na prawdę zrobiłbym wszystko, otworzył niebo, przyciągnął je blisko, byś mogla po nim stąpać jak anioł. Bo pragnę tak bardzo Tobą się zająć, Świat to nie zając i nie ucieknie. Niech sobie trwają te chwile piękne. Bez nas to wszystko traci swój urok, bez Ciebie w mym życiu jest tylko ponuro. Jesteś dla mnie po prostu królewną jak Cie opisać gdy słowa bledną. A ja pisze ten tekst, siedząc samemu gdy Ty jesteś tam, cały dzień w biegu. Życie me jednak jest troszkę za krótkie by być oddzielnie, być w pojedynkę. Ale ja czekam tu i zawsze będę, niech to co czuje zabrzmi wszędzie. Ref: Wybacz, wybacz proszę, że jestem taki, że czasem nie pozwolę Ci żyć tu tak jak chciałabyś, chciałabyś... / 2x

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×