Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

basiurka

jaki kupić odkurzacz?jaki polecacie?

Polecane posty

od kilku lat mam electroluxa xio, przeżył dwa remonty i przeprowadzki, ma sie dobrze polecam, chociaż pewnie już go nie robią

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hoover jest najgorszym odkurzaczem jaki mialam, oddalam go jeszcze na gwarancji bo sie filtr zapchal i po umyciu wysychal 3 dni.. i zaczelo smierdziec i sie zaphcalo na amen, wymienilam go na samsunga. jest rewelacyjny!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dużo osób mi poleca rumbę, to taki krążek, co sam śmiga po mieszkaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bardzo dużo typów odkurzaczy ma Zelmer ,to chyba stara sprawdzona marka,jestem za workowym te bezworkowe zapychają się po każdym odkurzaniu ,jaki poziom hałasu jest cichy ? 77DB to cicho?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjlk
77 ro raczej nie jest cicho. Tez niedługo bede kupować odkurzacz, zdecydowalismy sie na Zelmer cobra 2 silent, żółty. glośnośc 70db

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jhjlk
a nie, czerwony, nie zolty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Basiurka ja też miałam bezworkowego hoovera, to masakra jakas a nie odkurzacz!! pracownik sklepu zachwalał go pod niebiosa oszust jeden. miesiąc temu kupiliśmy zelmera solaris dwa w jednym - ma worek i pojemnik, do wyboru. mówię Ci, dywan podnosi :) świetnie odkurza, cichy, dłuugi kabel, polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hej. Wejdz na strone sklepu internetowego www.aliexpress24.pl znajdziesz tam bardzo duzo róznych odkurzaczy. Ja zawsze robie tam zakupy poniewaz jest o wiele taniej niz w innych sklepach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mnie się podobaja te roboty piorące jak np z Welmax, widziałam na pokazie taki odkurzacz co nie tylko sprząta parowo ale i oczyszcza powietrze, można nim czyścić tapicerkę samochodu a nawet stosować jako dmuchawę do lisci www.welmax.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alinka86
Zależy kto do czego potrzebuje. Ja mam VAXa air silence powerhead, bo u nas jest odkurzania sporo i sobie chwalę jego robotę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ja polecam odkurzacz centralny. Może i trzeba trochę więcej w niego zainwestować ale z to ma się potem bardzo duże korzyści. Przede wszystkim ma porządną moc ssąca, jest mało hałaśliwy i świetny dla alergików. Ja u siebie mam taki Husky który kupiłam w TopAC www.topac.pl. No i jest wygodny bo nie trzeba go przenosić z miejsca na miejsce i nie plącze się kabel pod nogami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej to takiego, który sam jeździ i odkurza. Ja mam Mamibota. To w sumie i odkurzacz i mop ;) Drogi jakoś specjalnie nie był, a naprawdę dokładnie sprząta. Każdy tego typu sprzęt to naprawdę duża ulga w sprzątaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość minii_minii
a Electrolux pure i9 ? ma ktoś ?:) widziałam go na media expert i myślę nad nim poważnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam ten model electrolux pure i9, sprawdza się całkiem nieźle, mogę sterować nim za pomocą aplikacji nawet poza domem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja posiadam odkurzacz parowy SV 7 z oferty www.aatrenkar-karcher.pl. Jest cichy i bardzo wydajny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadowolonyużytkownik
Ja mam pure w wersji F9, też fajny, elextrolux nieźle się postarał!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez kupilam f9 :) przekonala mnie nie duza waga, zwrotnosc i to swiatelko xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak, to światło jest świetne w tym modelu, w końcu można sprzątać pod komodą ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Też doceniam to światełko haha, super jest :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyz

boziuuuu ile reklam elektroluxa 😄 aż niesmacznie 🙂 

ja mam irobota roomba ale przesadnie go chwalić nie będę, bo to nie reklama :classic_rolleyes::classic_rolleyes:

ale warto sobie o tych odkurzaczach poczytać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×