Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fioletowy widelec

Halllo jest tu ktoś? potrzebuję pomocy :]

Polecane posty

Zdzira, Leniwiec, ktokolwiek... ?? Otóż. Od lipca potrzebne mieszkanie jednopokojowe w Warszawie, dzielnica bez znaczenia, może ktoś słyszał o kimś, kto ma takie do wynajęcia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
blisko mnie jest posiadłość prezydenta.on tam ma lotnisko dla helikopterów i zawsze jest tam podstawiony...wsiadziemy i Cie odwioze :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JAk chcesz zapytam się znajomego z pośrednictwa budowlanego, może coś poleci.Ale to dopiero jutro będę wiedziała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoko, jak widzisz mi się nie spieszy. Wiem, ze mogę szukać przez gumtree itp. ale to jeszcze za wcześnie. A często ludzie już wcześniej wiedzą, że np. po studentach im się coś zwolni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żeli wybudowali dużo nowych Osiedli, ceny sie wahają od 3200 do 3600-3800 za m. Jeśli chodziło Ci o nowe budownictwo ;) Widelec dziś po południu będę sie z nim widziała, to się zorientuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w Warszawie jest tragedia z mieszkaniami..ceny wysokie, a jak znajdziesz coś tańszego to taka masakra,że szkoda gadać :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys jak szukałam z siostrą, zawsze rano we wtorki i piątki biegłyśmy do kiosku po Warszawskie Anonse, można było zdążyć na coś fajnego, ale tak do 10 max potem wszystko nieaktualne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak się ma problem to i nerwować się nie chce :classic_cool: a anonse to kiedy wychodzą? Obawiam się, że na anonse czy gumtree to jeszcze za wcześnie bo wszystko jest do wynajęcia od zaraz :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×