Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość whatfir

Co sądzicie o tej meblościance?

Polecane posty

mi się podoba, też mam jasne proste meble cena zachęcająca, ale o jakości to mógłby się tylko wypowiedziec pracownik firmy albo ktoś, kto ma konkretnie te meble

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatfir
super, dzieki za opinie:) jest tam jeszcze kilka mebloscianek, ale akurat ta ma kolor klonu, ktory mi bardzo odpowiada. Nie chciałam przytłaczać pokoju ciężkimi meblami, bo na to jest za mały. Dodatkowo polerowane powierzchnie będą odbijać światło, więc trochę zyskam na oświetleniu i przestrzeni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Magiczna magia
Nawet fajna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ahdf
klon jest b ładny,ale te białe fronty to już nie za bardzo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość whatfir
Tam jest jeszcze komoda, sądząc po wymiarach dość spora, i ją też zamierzam dokupić. Z transportem będzie 1700 zł.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W sumie może być, wygląda całkiem ciekawie. Ja jednak pomyślałabym o jakiś niekonwekcjonalnych półkach, na przykład takich http://www.myin.pl/1996/polki_wiszace mogą one nadać specyficzny charakter każdemu pomieszczeniu. No i są naprawdę eleganckie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kwestia gustu
jest nawet ładna tylko jak dla mnie mało praktyczna, dół ok ale ta góra właściwie tylko do poustawiania dupereli na niej, zalezy co kto potrzebuje i lubi, kolor ładny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chodzaca katastrofa
bardzo ladna, mam cos podobnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ładna jest. Mam meble w podobnym stylu tylko ,że ciemny kolor.Teraz żałuje ,że nie kupiłam jasnych ,bo na ciemnym jest widać strasznie każdy pyłek kurzu... :-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E, nie przejmuj się kupowaniem mebli przez internet, to taka sama forma zakupów jak kazda inna. Ale zapewniam, że jest wygodniej :) Podana przez ciebie mebloscianka fajna jest, ale cube też ciekawy model z extrapunkt.pl przedstawiła. Jest taka nowoczesna, a meblościanki to raczej się z antykiem już chyba kojarzą :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie - meblościanki mają swój klimat ;) I wcale nie muszą kojarzyć się z tymi meblościankami, które znane nam są jeszcze z czasów PRLu bo obecnie nieco inaczej to wygląda ;) Wystarczy spojrzeć na ofertę jakiegokolwiek sklepu http://meblopol.net/index.php?d=s2_kategorie&id_kategoria=213 i od razu widać - jak w jaki sposób to wszystko uległo zmianie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×