Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Ja myślę, że teraz będą same teorie spiskowe a prawda jest taka że mamy stare ruiny niedostosowane do obecnych czasów. Myślę, że samolot Putina by tam na lajcie wylądował bo ma nowy sprzęt. Tak samo samolot Sarkoziego albo AIR FORCE ONE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
ruscy jak zobaczyli listę gości to sie porzygali jak to zawsze w historii bywało. W końcu jednak Polska to zero juz od czasów Augusta Poniatwoskiego. PO CO WY IM W TEJ ROSJI? Przyjmijcie to do wiadomości. Obama niech wam współczuje i Putin. I tyle. Merkel. Merkel ma co jeść, a wy? A ja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
'' cotoznaczybisbis wiecie co - to jest kara za to, że mieli tam NIE jECHAĆ. Obchody miały w Polsce. W Warszawie. Po co im ten Smoleńsk? A wiecie kto tam mógł lecieć ? RODZINY POMORDOWANYCH? Kto tam poleciał? SZMAJDZIŃSKI! A po co on tam? Księża? Po co? Co wy wyprawiacie? A jak żyją ludzie, którzy stracili tam ojców. Jak żyją ci ludzie? Co - żrą gówna w toaletach? Jak to w Polsce Zastanówcie się czy ten Kaczyński był normalny że tam latał. Pomyślcie - taką chcecie władzę? Taki kraj? Żebrakami uni być chcecie z taką władzą? Zastanówcie się po co jest władza. I tyle mnie to obchodzi - samolot leciał z Warszawy. Wajda bombe podłożył i koniec. Nawet sie tym nie przejmujcie - wasza wina od A do Z i koniec '' o mamo! znowu?? :O jesteś niemożliwie niezmordowana dziewczyno 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
Jedynie, ze nie było Kwaśniewskiego, żeby se popił po przemówieniu. No wiecie... ktoś ojca nie miał całe życie. Wybaczcie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Codziennie giną setki osób i nikt nie robi halo. A kto tam poleciał i po co? Dygnitarze żeby sobie podbić punkty u wyborców a po obchodach wsiąść w limuzyny i zjeść obiadek na koszt podatników. Na siłę się pchali bo ruscy ich nie chcieli. I po co? Musiał kaczor na swoim postawić bo by chory chodził

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żaden zamach, spisek, ot historyczny paradox. Historoziofia naszego kraju jest jednotorowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiecie co ja Wam powiem? Mam 17 lat,szczerze powiedziawszy zawsze gówno mnie obchodziła wszelkiego rodzaju polityka,byłam daleko od tego,nie interesowało mnie to,ale do cholery jak patrze na niektóre posty to aż mi słabo. TO BYLI POLACY-nasi rodacy,ZWYKLI ludzie,a Wy przez to,że Wam się nie podobała ich polityka macie czelność mówić,że dobrze się stało? Ja nie wiem jak są wychowani ludzie,którzy w ogóle mają czelność głośno się cieszyć z czyjegoś nieszczęścia. Ja nawet nie patrze na to co się wydarzyło przez pryzmat tego kim Ci ludzie byli-ale własnie,oni byli równiez ludzmi,ktorzy zasluguja chociaz w tej chwilii na odrobine szacunku. No kurwa zginęło tyle osob za jednym razem,a ktoś mówi,że nic się nie stało i zawsze ktoś umiera. No sorry ,ale niekażdy umiera w taki sposób i to jeszcze w taki dzień. W głowie mi sie nie miesci jak patrze na posty niektorych ludzi ,którzy są pewnie po 30 :o czuje niesmak widząc jak ludzie nie szanują się wzajemnie na tym pieprzonym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
ty lulu jestes jednak niezle rabnieta!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
No kto tam był IZABELA JARUGA KOWNACKA. Moim zdaniem Kaczyński do piekła poszedł to może będzie trochę lepiej. I tyle :( Ale może nie? Choć kiepsko to widzę bo był strasznie nadęty :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam za nic negatywne opinie pod moim adreses. Wyrazilam moja opinie, napisalam prawde. Codziennie w strasznych okolicznosciach umieraja setki ludzi, dzieci. Tak kochaliscie tego prezydenta? Za co? Bo tak pieknie krejem rzadzil? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lulu na moście, nie kapujesz jednej kwestii. Fakt, codziennie giną ludzie. Ale nie codziennie ginie głowa państwa, całe dowództwo Wojska Polskiego ( wiesz co by się mogło stać, gdyby Polska nie miała ustabilizowanej sprawy międzynarodowej w takiej chwili ? ), parlamentarzyści. To jest historyczna tragedia dla Polski i jeśli tego nie rozumiesz, to jest mi przykro.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nawet nie mam sily zwracac uwagi na te nieluzkie wpisy typu "codziennie gina setki ludzi,,,,"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cotoznaczybisbis
No jakby poleciały dzieci i wnuki pomordowanych i to sie stało to mozecie płakać, ale jak książe karol to to olejcie. Książe Karol co tam robił? To tak jak Książę karol był w polsce bronić farela czy coś tam na irlandię. Co na to powie normalny Anglik? O MATKO ten osioł. A w Polsce cisza - czemu. Bo tu same osły są i tyle :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wstyd , co niektórzy Polacy ,wstyd :( To jest tragedia narodowa i nie ma nad czym dyskutować ,tylko uszanować pamięć Tych , ci zginęli ............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tyle , że ludzie
którzy giną na jakimś zadupiu , nie wpływają na Polskę . W dupie mam innych ludzi , zginęli Generałowie i Prezydent i tylko to mnie obchodzi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
mayor, za co ? za to, ze był uczciwym czlowiekiem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llpp
Dlaczego polskie media ukrywaja, ze na pokladzie byly 132 osoby, a nie 88?? Ponad 40 osob jechalo "na gape", pewnie czlonkowie rodzin, przeciez Rosjanie wyciagali ciala, wiec chyba wiedza!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epepeeees
Skulska co by sie moglo stac ? Nie ogarnim tego ani na historii polski sie nie znam:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu nei chodzi o to czy ktos byl za prezydentem, czy przeciw prezydent to prezyden politycy, generalowie, rzecznik paw obywatelskich wielu wspanialych autorytetow odeszlo piloci to czym w obliczu tego sa przekonania polityczne? ylko naprawde ktos pokroju hitlera, czlowiek bez uczuc, amoralny moze przejsc nad tym do porządku dziennego !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale powiedz szczerze po jakiego grzyba on się tam pchał? On i ta cała jego świta. Wiadomo że to było zagranie pod elektorat bo chciał kandydować. Już widział swoje zdjęcia w gazetach "PREZYDENT MODLIŁ SIE W MIEJSCU ZBRODNI KATYŃSKIEJ" Przecież to tylko o P.R. chodziło. Dlatego miał takie parcie żeby wbrew wszystkim tam się pojawić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość epepeeees
Tak tak ufajcie temu co powiedza rosjanie :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×