Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość .....ot..co......
i co teraz bedzie? najwazniejsi w rzadzie nie zyja :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
vnm tak przezywacie jakby zginął ktos z waszj rodziny....taaaa juz widze jakbyscie przezywali ''zwykłych'' ludzi...poiedzielibyście ze wielka szkoda tych ludzi i koniec....popisujecie sie i tyle no nie wiem jak ty ale ja jestem wrażliwym człowiekiem i jak pamietam zawsze ryczałam przy takich polskich katastrofach samolotowych... za papieżem płakałam bardziej, niż za jakimś członkiem własnej rodziny,trzy dni! 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (*) tragedia
On się nie palił może, ale dla bezpieczeństwa muszą szczątki "ugasić". Tam jest tyle paliwa, że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pograzonawzalobie
Jezu cale szczescie ze chociaz Jarosław przezyl!!! Teraz zostanie sam, Boze jaka tragedia dla Polski:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ev fs grey nt tr
teraz mowia ze byly 132 osoby!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samotny całkowicie jak pusteln
szkoda że nie lecialem tym samolotem, wkoncu by sie skonczyly moje problemy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dsdsdsddsddsdsd
132 osoby w tym ochrony pewnie ze 25 osób

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość (*) tragedia
Komorowski jest marszałkiem więc władza przechodzi w jego ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość syberia667
Na TVP info od godziny relacjonują. To naprawdę straszne, co się stało. MSZ wątpi by ktokolwiek przeżył. Pozostaje nam tylko modlitwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja teraz mam zrobi c
i co, idziesz na tą impreze? w ogole to dzisiaj chyba nie pasuje ta nczyc, najwyzej sobie posiedziec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trtr
Nie mogę sobie znaleźć miejsca. Dlatego zajrzałam tutaj, gdzie można spotkać innych ludzi. Nie znałam przecież tych, którzy zginęku osobiście ale i tak nie odżałuję naszego prezydenta i jego żony. Z tego co się orientuję, to byli dobrzy, zwyczajni, życzliwi nam ludzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to straszne jak niektórzy wypisują,ze dobrze, ze go nie lubili. Teraz nie patrzymy na to jak rzadził ale,ze to czlowiek zginal! To straszne, jakis fatum, przeciez to głowa panstwa, tam lecielo wielu innych z pierwszych stron gazet

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest mi go szkoda bo go nie lubiłem a jak kogoś nie lubię to mi jego los koło chuja lata. Znienawidziłem go za jego prezydentury w Warszawie - zrobił miasto policyjne. Nie można się w dupsko podrapać żeby radiowóz nie podjechał. A po drugie to od dawna było wiadomo że katastrofa się stanie. Nie było tylko wiadomo na kogo bęc. Nie można wiecznie liczyć na łut szczęścia. Pomyślcie co by było gdyby ta ruina zleciała podczas ewakuacji polaków z Haiti - kompromitacja jakich mało.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie no, premier żyje, rząd chyba też nie wykruszył się, chaosu nie będzie, ale jakieś turbulencje pewnie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zssssqaaaaaaa
o co chodzi z Jaroslawem ja slyszlam ze byl to co wy piszecie ze przezyl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie mam sily myslec nad nickie
a ja tylko wlaczylam tv bo chcialam zobaczyc ktora godzina... i od razu sie rozbudzilam... skakalam po kanalach... na prawie kazdym o tym mowia :( teraz strasznie mi smutno, sama nie wiem czemu;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo ! Proszę ! Ruskie badają samolot i nie odnaleźli czarnych skrzynek ! Już chyba nie znajdą ! :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vnm
o co chcesz sie modlic?...jak zginęli to zginęli...od modlitwy nie ożyją....a poza tym lecieli do ''swiętego'' miejsca i zginęli...bóg tak chciał? :O:O....boga nie ma!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
POKOLENIE JP2 Nie jest mi go szkoda bo go nie lubiłem a jak kogoś nie lubię to mi jego los koło ch*ja lata . Znienawidziłem go za jego prezydentury w Warszawie - zrobił miasto policyjne. Nie można się w dupsko podrapać żeby radiowóz nie podjechał. A po drugie to od dawna było wiadomo że katastrofa się stanie. Nie było tylko wiadomo na kogo bęc. Nie można wiecznie liczyć na łut szczęścia . Pomyślcie co by było gdyby ta ruina zleciała podczas ewakuacji polaków z Haiti - kompromitacja jakich mało. czlowieku zamknij morde albo daj adres a ci wybije wszystkie zeby osobiscie sku rwy synie zawziety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja teraz mam zrobi c
ale Jaroslaw nie lecial, tak? to jest okropne, caly nasz rzad, chocby i choojowy, ale rząd!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×