Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość [*][*][*][*][*][*][*][*]
SPIESZMY SIĘ KOCHAĆ LUDZI TAK SZYBKO ODCHODZĄ :o:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i co ja teraz mam zrobi c
no dokładnie, to straszne:O a ten samolot, niby truchło, ale przeciez ponoc zaczepił skrzydłem o jakies drzewo, wiec wyglada to na blad pilota. a z drugiej strony, moze zaczepienie nie bylo wcale bledem, chooj wie, kto byl pilotem, malo to ludzi jest gotowych poswiecic sie dla 'swojej sprawy'?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jukaa
Jestem chyba bez serca, bo nie wspolczuje tym politykom, jedynie pracownikom najnizszego szczebla i zalodze samolotu. Kazdy z tych politykow robil milionowe przekrety, rodziny zakladaly fikcyjne dzialalnosci, aby ciagnac kase z unii, kupowali ziemie za bezcen wiedzac, ze beda tam budowane drogi czy hipermarkety itp. Byli cholernie nieuczciwi, a nie stac ich bylo na nowy samolot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsdkgjshs
kurwa tragedia straszna.... szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
jejku widzicie jaka mgła była! samolot 2 godziny krążył. A te Ruskie znać nie dały że taka pogoda i nie zawróciły samolotu!!! No to raczej nie była zwykła katastrofa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądaliście relacje montażysty, pierwszego świadka na tvp1??Ruski zabrali mu kasety z nagraniem....oni musieli maczać w tym palce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sedano
wszystkich żal , ale najbardziej prezydentowj mi żal :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To strasszne, tragedia niewyobrażalna... dlaczego prezydent??? i tylu polityków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość !!!!!!!!!!!!!!!nwkjs
jak możecie pisać o zginą to dobrze, albo czemu nie tusk. póknijcie się w swoje puste łby, śmierć jest śmiercią, ciekawe czy Tobie by było miło gdyby ktoś z waszych bliskich zginął i ktoś inny by się cieszył. POLSKO WYBACZ ZA TYCH LUDZI KTÓRZY PISZĄ TAKIE RZECZY...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
tam były ponad 130 osoby, były rodziny katyńskie! To nie ważne czy polityk czy nie! ILE LUDZI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przestancie pieprzyc ze tusku mial szczecie czy inny przestancie po prostu pieprzyc dobrze!!!!!!! bo az krew czlowieka zalewa w obliczu tak wielkiej tragedii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
10:52 [zgłoś do usunięcia]larwka (larwka1@o2.pl) COS MI SIE WYDAJE ZE TO ZAMACH NA NASZ RZAD to chyba nie byla zwykla katastrofa lotnicza mam niestety podobne skojarzenie Jestem larwą i co z tego masz racje poprancy :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez nie wierze taki przypadek:-( az sie komentowac nie chce. nie rozumiem jak niektórzy mogą takie komentarze dawac, ONI byli naprawde w porządku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniołeeeeeeeeeekk
no drugi KAtyń nam zgotowali,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zastanawiam sie ogolnie bo
oni na polsacie pokazuja ze ktos tam chodzi z kamera na miejscu wypadku...zastanawia mnie gdzie sa ciala...nic nie widac takiego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy to mozliwe zeby
to moze tu mi ktos odpowie bo ciagle usuwajha mi temat,ja rozumiem tragedia itd ale zycie toczy sie dalej,wobec tego mam pytanie czy ktos sie orientuje czy przez to wydarzenie beda byc moze zamkniete dzisiaj sklepy?wlacznie z tymi alkoholowymi dzialami,z gory dzieki za odpowiedz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytając wypowiedzi nie których kafeterian stwierdzam że to półgłówki,nie interesowałam się polityką zbytnio ale to tragedia,czy naprawdę jesteście tak ograniczeni umysłowo?ludzie trochę pokory bo nie wiadomo co nas spotka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martynkoska____23
faktycznie dziwne uczucie jak zawsze gdy gina ludzie, tym bardziej że były to osoby publiczne ale zgadzam się z wypowiedza wyżej że większość z nich było okropnie nieuczciwa, nie liczyło się dla nich dobro naszego karju ale własne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to moze ja sie wypowiem
Karpiniuk, wspaniały facet, uwielbiałam oglądać programy w których gościł - gość z poczuciem humoru, świetnie się wypowiadał aż miło było posłuchać. No i przystojny, elegancki. Co on tam robił???? :( Dlaczego nie podzielili jakoś tych osób, chociażby z/w bezpieczeństwa mogli leciec kilkoma samolotami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×