Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

[zgłoś do usunięcia] Mayor of London Ja sie wstydze obywatelstwa. Wiecie dlaczego? Wlasnie przez samych Polakow, ich zachowanie, przekonania i tak zwana w duzym cudzyslowie kulture osobista. Wielcy patrioci nagle bo samolot sie rozbil, a blizniemu byscie oczy wydrapali. a ja bije ci brawo na stojaco za Twoja wypowiedz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
konferencja prasowa marszałka sejmu za chwilę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
tydzień żałoby narodowej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie o to chodzi że
wszyscy kochali Kaczyńskiego (jak w tym democie) - ja go nie kochałam i przyznaję się do tego. Ale jestem Polką, jestem zainteresowana tym, co dzieje się z moim państwem, mam zamiar tu nadal mieszkać i zwyczajnie chcę, żeby było dobrze w Polsce - bo wtedy będzie i mi dobrze. Tragedia podwójna - sam fakt katastrofy (wyrazy współczucia dla Rodzin) i dla Polski jako państwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
dobrze napisane powyżej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jlk;sagdoq
" konferencja prasowa marszałka sejmu za chwilę" Gdzie, o której, na jakim kanale? Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
bez komentarza na niektore zalosne wpisy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie o to chodzi że ---> nikt by tego lepiej nie ujął. Przestańmy się kłócić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzieciaki wytrzyjcie gile ..
spod nosa i do piaskownicy ! Rozumu wam brak więc myślenia zero ! Zastanówcie się może nad konsekwencjami tego co się stało! Nie ogarniacie ogromu tragedii swoimi pustymi głowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
juz po wszystkim, jedynie pare zdań powiedział, że obejmuje teraz władzę, że mamy się zjednoczyć jako polacy, bez różnic na partie itd. a więcej powie jak będzie coś wiadomo, znaleźli podobno skrzynkę czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh nawet jakby Putn miał szczere intencje i chciał naprawde pomóc to juz go osądzono i rstrzelanobo to Rusek czyli zły i niedobry....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
u mnie leci tvn24 cały czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedno jest ciekawe-gdyby ktokolwiek z was był politykiem to nie napychałby sobie swoich kieszeni?wszyscy byliby tak uczciwi?w każdym kraju tak jest-chodzi mi tylko o to że każdy z nich zostawił rodzinę,nawet załoga bo oni też byli ważni-czy ktoś chciałby w ten sposób stracić-matkę,ojca,męża itd.?sami sobie odpowiedzcie bo nie którzy są ograniczeni umysłowo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Abraja, wiesz coś na temat historii ZSRR i Putina ? Wątpię. Nikogo nie osądzam, ale Ty dziewczyno jesteś ignorantką 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
ja mam pytanie, tylko nie rzućcie się na mnie za to, że jestem nieczuła itd. bo dla mnie to co się stało to jest tragedia, jak każda inna katastrofa lotnicza czy inna, ja tylko zastanawiam się czy dzisiaj polecą też zwyczajne programy? Znaczy się filmy o 20 itd.?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no skulska pobij mnie bo mam odmienne zdanie kto tu jest ignorantka co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filmy nie polecą
no chyba że zapowiadany "Katyń"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zniesamczona
ale to juz pewne.. masz problem faktycznie.. jak nie puszcza filmu, to sobie wypozycz jakos komedie...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co do tv
to myślę że będzie działała w miarę normalnie - ale na pewno nie będzie programów rozrywkowych, komedii itp. W końcu tv to tez biznes - nie moga jej wyłączyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....ot..co......
program tv na pewno sie zmieni. przeciez jest zaloba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
mogliby podawać wszystko na kanałach informacyjnych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość selekcja naturalna sie dokonal
a hehehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
''heh nawet jakby Putn miał szczere intencje i chciał naprawde pomóc to juz go osądzono i rstrzelanobo to Rusek czyli zły i niedobry....'' moja babcia śp zawsze mówiła - ''moskal zawsze będzie zły'' ..i ja jej wierzę :) a w żadne intencje (bynajmniej te szczere i dobre) Putina nie wierzę,to tak jakbym miała wierzyć Łukaszence,ta sama (s)półka 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale to już pewne z
zniesmaczona dlaczego mam problem, pytam się tylko, przecież wiem, że to tragedia ale to nie znaczy, że teraz przez tydzień ma lecieć tylko obraz z rozbitego samolotu, to ma sprawić, że wszyscy zaczną się kochać i żałować? przecież widać, że nic to nie daje, choćba na forum, i tak zieje jadem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dancemakabre
nawet tym wszystkim zalosnym, prymitywnym ludziom, ktorzy nie maja szacunku wobec smierci i tragedii rodzin, nie zycze, aby kiedykolwiek znalezli sie w podobnej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×