Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Eric Cartman

ROZBIŁ SIĘ SAMOLOT Z PREZYDENTEM!!!!!!!!!!!!!!!!

Polecane posty

Gość ciekawe czy się nie boi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A jednak Tusk leci
myślę, że się nie boi - ON wie jak to zrobic !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W 2008 r. w Gruzji pilot odmowil Kaczynskiemu i ze wzg. bezpieczenstwa zmienil miejsce ladowania. Istnieje duze prawdopodobienstwo,ze i tym razem ze wzg. na planowane uroczystosci Kaczynski wymusil na pilocie zeby ladowal. Oczywiscie prawdy nigdy nie poznamy,ale ... jest to bardzo prawdopodobne w swietle tego co dzialo sie wczesniej :classic_cool: http://www.dziennik.pl/polityka/article275994/Sledczy_nie_zajma_sie_pilotem_prezydenta.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tera sp...
Kaczynski nie moglby NIC wymusic na pilocie> Pilot dostaje zadanie i koniec. Ma go wykonac. Gdyby samowolnie zmienil zadanie i tym samym zlamal rozkaz, ktory otrzymal, to bylby oskarzony o narazenie prezydenta na utrate zycia. Dlatego odmowil lotu do Gruzji, bo mial zadany przelot trasa Warszawa - Symferopol na Ukrainie - Ganca w Azerbejdzanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tragedia tragediatragedia.
Być może Bóg tak chciał.. coś w tym musi być skoro akurat TAM gdzie już zginęło tylu Polaków. To straszne. do mnie to jeszcze w pełni nie dotarło.. Dlaczego Ci ludzie ? To straszne... To niewiarygodne wręcz! Jak dziś mi to powiedzieli pierwsze uczucie: Niemożliwe. Nawet do mnie nie dochodziło takie coś! Ze coś takiego mogło się zdarzyć! Ze też coś takiego musiało się stać! To straszne! Straszna katastrofa ! Wielka katastrofa dla Polski!! Wielka strata dla narodu i osobiście dla mnie. Jest mi przykro. Przykro ze niektórzy piszą o tym, że nie byli za kimś albo wypowiedz : dobrze im tak jest po prostu Hańbą. niezwykłą. Po prostu żal. Żal mi tych ludzi. Rodzin tych którzy zmarli.. Współczuje im niesamowicie. Ciekawe co dalej będzie w tej naszej Polsce.. To niesamowita tragedia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tera sp... Kaczynski nie moglby NIC wymusic na pilocie> Pilot dostaje zadanie i koniec. Ma go wykonac. Gdyby samowolnie zmienil zadanie i tym samym zlamal rozkaz, ktory otrzymal, to bylby oskarzony o narazenie prezydenta na utrate zycia. Dlatego odmowil lotu do Gruzji, bo mial zadany przelot trasa Warszawa - Symferopol na Ukrainie - Ganca w Azerbejdzanie. Prezydent z racji sprawowanej funkcji jest - zwierzchnikiem sil zbrojnych wiec automatycznie pilot odmawiajac wykonania polecenia,odmowil wykonania rozkazu. a tera sp... milo ci ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie to
a nie..sorry to jakas sciema, przed chwila byl inny komentarz. Ktos sobie jaja robil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurde, nie jest to dla Was dziwne ? Cała ta katastrofa. Po pierwsze, nie mieli pozwolenia na lądowanie . Po drugie, w samolocie były same szychy, dowódcy Wojska Polskiego i inne ważne najważniejsze osoby w kraju, od kiedy to pakuje się wszystkich do jednego samolotu ? Po trzecie ta cholerna mgła. Skąd ? Polski dziennikarz przecież widział ten samolot z odległości 400-500 metrów ! Dlaczego Rosjanie nie pozwolili filmować ani robić zdjęć tuż po katastrofie ? Mgła zniknęła na pstryknięcie palcami ?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł1000000
tylko jedno pytanie gdzie jest Jarek kaczynski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anioł1000000
mysle ze tasma z nagraniem z wiezy lotniczej po krótce wyjasni jaka byla przyczyna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma lecieć do Smoleńska
Pewnie przeżywa - w końcu to bliźniak....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość znaleźli drugą skrzynkę
czarną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytajcie to
ten link co dalam to nie sciema! zwroccie uwage na komentarz i date Gość [05.01.10, 15:09] * cytuj * zgłoś * link Scarlett-1988 gość Jezeli mi nie wierzycie, to zapamietajcie moje słowa, ŻE W KWIETNIU TEGO ROKU OGŁOSZONA BEDZIE ŻAŁOBA NARODOWA. W LIPCU ZNOWU, a WE WRZESNIU UMRZE KTOS BARDZO ZNANY i CENIONY!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie moge uwierzyc
wlasnie podal,ze znalezli cialo lecha kaczynskiego, brak mi slow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kilkasłowww
a mnie śmieszy i zarazem zasmuca fakt ile jest kretynów w polsce :((( ledwo po tragedii ruszyła fala wklejania zdjęć prezydenta na nk. DEBILEEEEEE na wp za to zniknęły dziwwwki :) brawa dla tej strony:) wywalili gówna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zadałam to pytanie
ja chcę normalny program!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skrzynka lepiej
siebie pilnuj bo jutra możesz nie doczekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martucha1979
*OFIAROM TRAGEDII W SMOLEŃSKU* (:.......) ((:......(,) ((:..... ((:..... ((:..... ((:....(____) ((_,** **,_)) *ŚWIATEŁKO*PAMIĘCI* Pokój Wam wieczny w cichej krainie, gdzie ból nie sięga i łza nie płynie. Gdzie tylko słychać Boga głos serdeczny - "Pokój Wam wieczny" ŁĄCZMY SIĘ W MODLITWIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bbbbbbbbbbf
znaleźli ciało prezydenta

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem strasznie smutna
znaleziono cialo Lecha Kaczyńskiego http://wiadomosci.gazeta.pl/Wiadomosci/1,80269,7754656,Cialo_Lecha_Kaczynskiego_znaleziono_na_miejscu_katastrofy.html Chyba jednak nikt nie przeżył :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy ten złom którym lecieli
się zapalił? czy spalił ??????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ebenezer
"CZARNA SKRZYNKA" - ty jakaś popierdolona jesteś - chyba bez żadnych pozytywnych uczuć. Gdyby w tym samolocie była twoja rodzina to reagowała byś tak samo? Zwykły TREP z Ciebie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ogorka
czemu oni mowia ze tylko rosyjscy eksperci beda badac przyczyne katastrofy a polscy nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oz kurde koszmar poprostu
Nie wierzę! Dopiero teraz wstałam i to widzę :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość No to jesteś wczas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moj prezydent
😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkdsjfldskf
lezka w oku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×