Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Tomek_Zet

Ludzie opamiętajcie się! Media robią wam wodę z mózgu!

Polecane posty

Gość Tomek_Zet

Ciągle tylko lament, żałoba, nieporadność, i to wypowiadane z takim sztucznym spokojem.. Ciągle tylko mówią o prezydencie, ludzie z nizin inteligencji tylko kopiują znaczki [*], kopiują głupawe tekściki.. bez żadnej wartości, powielają kłamstwa.. W mediach ciągle czytają listę ludzi, które zginęły w katastrofie. Mówią, o tych, którzy nie polecieli.. Nie podkreślają wartości jakie utraciły Siły Militarne Państwa Polskiego, Polska nie jest nie śmiertelna, można ją zaatakować. Polityków jest masę, można ich zastąpić, podkreślając funkcje, a nie ludzi, bo każdy człowiek inaczej kradnie(jest inny). I tutaj moje pytanie? Nieszczęśliwy wypadek czy Zamach na władze Państwa Polskiego? Można teraz wiele sytuacji powiązać, pewnie nie dowiemy się prawdy przez najbliższe 20 lat, ale można dociekać.. nie bądźmy nieobiektywni.. Wysłuchajmy wielu osób, które mają coś w tej sprawie do powiedzenia. Zapraszam do dyskusji. Tomasz Załucki, http://www.MuzoGrajek.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem obiektywna... myslisz ze bedzie wojna bo zabili nam naczelnych obrońców? mamy 21 wiek nikt nikogo ne bedzie atakował III wojna światowa bedzie trwała 3 minuty chiny jna bobe rosja bobe i ameryka bombe pach pach p swiecie a ty sie przejmujesz ze Polski nie ma kto bronic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość robia wode z mozgu
bo ludzie oplakuja smierc czlowieka???? zastanow sie czlowieku co ty piszesz! nie kazdy bedzie wietrzyl spiski, popadal w paranoje i mysla z wyrachowaniem o wladzy w Polsce, mamy zastepcow, beda wybory, na wypadek smierci, przewrotwo itp sa odpowiednie procedury. a teraz jest czas na oplakanie tragedii jaka jest smierc ludzi a nie stolkow jakie zajmowali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wlasnie ja sie pytam
Ja nie wierze ze to byl wypadek i mi akurat wody nie zrobia z mozgu co by nie mowili to to sie kupy ani dupy za przeproszeniem nie trzyma. Zero karetek, swiadek widzial z duzej odleglosci samolot tuz nad ziemia i co? To mialabyc taka wielka mgla?? Poza tym...czemu tak zakrywali ta kamere na poczatku? Mieli cos do ukrycia? Bali sie ze za duzo zostanie pokazane? Nie pasuje mi tu nic a najbardziej brak karetek - kompletna cisza...a wtakich sytuacjach od razu na miejsce przyjezdzaja karetki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ja mysle ze teraz wojna
juz nie jest potrzebna :D Wojna to przeciez ostatecznosc ;) Lepiej sie wojna nie klopotac. Czy jak przeprowadzano rozbiory Polski to to bylo w drodze dzialan wojennych? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_Zet
Ja nie piszę, że wojna będzie... i co by się w takiej sytuacji stało! Aby wyszkolić generała musi minąć kilka lat, Wojsko nie jest tak przesycone jak rząd! Płakał to Tusk, a raczej sztucznie płakał.. Wszędzie można dosięgać spisków, jak dla mnie dowody na taką sprawę są za małe, aby mówić bezpośrednio o tym co się stało..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie ja mysle ze teraz wojna
moj post byl odpowiedzia na post osobnika o nicku "abraja" z 14:56 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_Zet
Rozumiem, to piszcie jakoś na kogo posty odpisujecie, bo bedzie chaos jak w mediach tych całych.. To forum jest mało rozwinięte..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssssssgrgfdgf
sami nie zbadali sprawy wiec nie pozwalali na kamerowanie i mediaolne wnioskowanie, karetek nie bylo, bo nie bylo kogo zabierac,cial do tej pory nie wyciagnieto przeciez, bo sa uwiezione w we wraku nie doszukujcie sie wszedzie spisków bo to śmieszne to sie poprostu stalo i już, katastrofa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aldonaaaaaaa
Tomek_Zet. Nie przesadzaj,nie ma ludzi niezastąpionych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydka niska beznadziejna
ALE O JAKIE STRATY MILITARNE CI CHODZI AUTORZE? PRZECIEZ KAZDY Z TYCH LUDZI MA ZASTĘPCĘ!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość eNKejowe getto
Przeklęty Katyń!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość WrzatekPoczątek
A ja Wam powiem jak bedzie:) Wine zwala na naszego pilota,zapis z czarnej skrzynki tak spreparuja,ze wyjdzie na nasza niekorzysc.Cala wina bedzie po naszej stronie,ze mamy przepraszam mielismy pilota ryzykanta,ze byla bardzo zla pogoda i tyle...Na koniec powiedza,ze bardzo nam wspolczuja ale zyje sie dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_Zet
Ja nie piszę, że nie ma ludzi niezastąpionych! Porównajcie sobie proporcjonalnie, ile jest wojska, a ile rządu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kt4w
astanawia mnie dlaczego rosjanie robili przegląd samolotu rządowego-a nie Polacy!to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kt4w
astanawia mnie dlaczego rosjanie robili przegląd samolotu rządowego-a nie Polacy!to chore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sonia._
Moje kondolencje dla Was wszystkich:( uż co tu muwic, nieszczascie ogromnoje, ludi leteli k nam z dobrom, a wyszla tragedia:((( carstwo im niebesnoje Soboleznyvanie rodstvinikam pogibszyh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wrzatek masz racje
tak bedzie niestety i to bylo z gory wiadomo... Juz ten gubernator Smolenska mowil od dawna, ze "byla wina pilota". Nie powinien sie tak wypowiadac, nawet jesli tak bylo... Ale on wiedzial, ze tak zostanie to wszystko spreparowane, ze wyprzedzil fajkty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość virginia płaczka
ta dyskusja jest żenująca,zachowujecie się jak dzieci-czarną skrzynkę spreparuja,to był zamach,a co by było.....zastanówcie się nad tym,co piszecie.Trochę zwykłego,ludzkiego współczucia byłoby na miejscu bardziej,niż układanie spiskowych teorii!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tomek_Zet
"Virginia płaczka" co ty piszesz.. nastąpiło dużo błędów, samoloty stare, które nie powinny latać, mgła, i inne niesprzyjające opcje tej katastrofy.. Nic nam nie da opłakiwanie ludzi odpowiedzialnych w jakimś stopniu za Polskę! Zacytuje Ci coś, może znasz: "Jeszcze Polska nie zginęła, kiedy My żyjemy.." http://muzograjek.pl/19356,hymn-polski-original-wersion.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×